Nuoroda:
Švaistymo puota "maro" metu
Vagia ir viruso dingstimi. - Santrauka ko rašau šiame puslapyje.
2021.09.02 įdėjo valdiškus 1 mln. € į nevaldiškų viešbučių verslą melaginga pagalbos nuo viruso dingstimi.

Nusikaltėliai Vyriausybė užpuolė "Karūnos" pavidalo virusą

2020.02.26 "Covid-19" ("SARS-CoV-2")

Mirtingumas

Panašus į peršalimą, gripą.
Bet sako smarkesnis: 10% mirtinas, ypač seniams.
Vidutinis mirčių amžius: 78 metai.
Abejoju kad tokia didelė dalis užsikrėtusių miršta. 2021 metų rugpjūtį randa 500 virusų per dieną. O miršta vos 4, 0,8%.

Valdžia nesako kiek gripas yra mirtinas ir kokiam amžiui.
http://www.ulac.lt/uploads/downloads/gripas/2018_2019/Epidemiologine gripo analize 2018-2019 m.pdf (429,9kB)
2018-2019 metais sirgo 49661. Į ligoninę paguldė 2143, 1332 vaikų iki 17 metų. Mirė 26, 0,052%.
Daugiausia mirė 50-59 metų amžiaus.
Vaikų mirtingumas didžiausias: 35% nuo susirgusių.
Dera lyginti būtent su 2019 metais, nes po to "Karūnos" draudimai ("karantinas") mažino ir gripą.
Ispanišku gripu 1918-1922 metais sirgo 500 mln. žmonių. Mirė 20 mln., 4%.

Apie "Karūna" nėra tokių skaičių. Anksčiau kasdien skelbė kiek mirė nuo pradžios. Dabar sako tik per tą dieną.

"Karūna" miršta 15 kartų daugiau negu gripas.
5 kartus mažiau negu "Ispanka".

Skiepytų žmonių kiekiai

2021.09.02:
2 kartus - 60%.
1 - 70%.
Daug kam nereikia 2 karto. Kam reikia, tas tikrai pasiskiepys, jei jau 1 kartą skiepijosi.
Pati gi valdžia skelbia, kad tikslas yra 70%. Bet slepia, kad jį pasiekė. Nes nori tęsti vagystę ir draudimus.

Valdžia vien gąsdina

Gąsdinti skaičiais nėra prasmės. Niekas nenagrinėja kaip užsikrečia.
Taip patogu drausti bet kokią veiklą, ką tik užsimanysi. Versti skiepytis.

Valdžia ragina vien skiepytis. Neaiškina kas yra skiepai.
Neieško vaistų virusą gydyti. Gydo tik pasekmes ("simptomus").
"Ispaniškas" gripas praėjo. Nebėra. Irgi kempinligė, paukščių gripas. Tikėtina, taip nutiks ir "Karūnai". Bet valdžia ketina versti skiepytis amžinai.

Tautos baubas ("isterija")

2021 metų vasara degalinėje sutikau dviratastą su daiktu panašiu į pistoletą. - Teisinasi, kad plauna oro pompos žarną, kad neplatintų lytėjimu ligos.
Nežinau ar jis "dezinfekuoja" visas degalines, ar tik prieš, ar po savęs, kai orą pučia.
- Nieko jis neplovė. Paliko marmalą ant žarnos. Slysta rankose kaip muilas. Gerai, kad čia pat vanduo. Nuploviau baubą. Kad neužkrėsti juo padangą.

Kilmė

Virusas plinta iš Kinijos. Nes ten kankina ir valgo retus gyvūnus, slapta, iš po turgaus prekystalio. Juos krauna gyvus vieną ant kito, ankštai, narvuose. Jie bliauna ir kakoja vienas ant kito, smirdi. Plėšrūnas spokso į auką. Ana bijo dar ir jo. Abu bijo visko.

Kažkas spėja, kad virusas pabėgo ne iš turgaus gyvūno, o iš laboratorijos. Gal jį darė karui, gal taikai.

Tarptautiniai tyrėjai važiavo į Kiniją. Nerado viruso lopšio.

Apiplėšė

Lietuva skelbė virusui "ekstremalią situaciją", kad galėtų našiau apsipirkti visokių daiktų tariamai saugoti ir gydyti nesamus ligonius. Jau ir apsipirko. O sulaukė tom dienom vos 1 ligonės.
Užsakė net 2 mln. kaukių. Kur jas dės? Juk jos ne vienkartinės. Jei vienkartinės, tuomet tai šiukšlė. Tegul plauna ir naudoja vėl.

2020.03.20 mirė 1 senė. Ji nežinojo, kad yra virusas. Tai sužinojo tik po mirties.
Mirė: 2012. Dar 2 numirėlius valdžia kažkodėl "prikėlė", 1 atitaisė, 1 tyliai nebeskaičiavo (2020.05.14 mirė 2, o 2020.05.16 papildomai skaičiavo tik 1, viso 55, nors 2020.05.18 vietoj 3 mirčių, pridėjo atrodo tą dingusį 1 ir skelbė 59).
Pavasarį užsikrėtė: 1500. Iš jų gydytojų: 170. O kiek dar nežinome. Nes jų beveik netikrina. Metų pabaigoje 2 kart tiek ligonių jau buvo per dieną.
Gydytojas sako, neva 1 mirė ne nuo viruso. Bet abejoju. Juk virusą jis turėjo. Tai ne sutapimas.

Mirtis skaičiuoja padrikai. Nusikaltėliai Statistikos Departamentas skaičiuoja tik ką praneša tą dieną, o ne pačią mirties dieną. Sveikatos Centras išgalvojo papildomus būdus skaičiuoti. Taip per 2020 metus nesuskaičiavo 1400 mirčių. 2021.01.08 tingus Sveikatos ministras Arūnas Dulkys už tai vertė atsistatydinti Centro vadovą Robertą Petraitį. Nors, privalėjo jį išvaryti sunkesniu darbu: papeikimais, gabumus tikrinti.
Tas klastingai prašė palaukti porą savaitgalio dienų, iki pirmadienio. O tada parodė špygą.
Ministras pradėjo tikrinti tarnybą. Bet 3 dienom vėliau. O alga kapsėjo. Tikrinti derėjo imti ne dabar, o prieš metus, vos virusas užėjo, ir visą laiką nuo tol.
2021.02.12 Sveikatos ministras Arūnas Dulkys pagaliau baigė gabumus tikrinti. Papeikė Robertą Petraitį ir apsimetė neva vėl užsimojo jį išvaryti. Bet ir vėl abu vilkino, kol kažkokia komisija nagrinėjo skundą. 2021.03.03 Komisija patvirtino kažką, gal blogus gabumus, gal papeikimą. Tada jau ministras išvarė Robertą Petraitį.
Tai pirmas kartas, kai valdžia šiuo būdu išvarė klastūną. Anksčiau vaizduodavo neva jo nėra. Tokius gindavo, atsikalbinėdavo pusės metų senatimi, meluodavo neva nėra įstatymo išvaryti. Arba varydavo sunkiai, švelniai, kvailai. Pats Dulkys irgi tokią kvailystę bandė: įkalbėti atsistatydinti.

http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/zigmas-vaisvila-krize-issaugokime-valstybe
http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/lietuvos-visuomenes-tarybos-kreipimasis-i-lietuvos-valdzia
http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/visuomenes-balsas/rinkimines-platformos-susitelkimas-kreipimasis-del-covid-19-krizes-lietuvoje
http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/susitelkimo-zinios/vii-osios-susitelkimo-vecijos-pranesimas

Valdžia slepia "Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro" sudėtį. Gal jo ir nesudarė, kaip privalo. Gal tik pirkiniais rūpinasi. Nėra įsakymo jį sudaryti. Gal todėl taisykles skelbia ne tas "Centras", kaip privalo, o Sveikatos ministerija.
2021.05.06 nusikaltėliai Vyriausiasis Administracinis Teismas sprendė, kad tikrai buvęs Sveikatos ministras Aurelijus Veryga neteisėtai tapo "Centro" vadovu. Neteisėti ir "Centro" sprendimai. Nežinau ar visi, nes lygtai teismas skelbė, kad neteisėtu vadovu jis buvo tik dalį laiko. Teismas neteisėtai atidėjo sprendimą skelbti iki 2021.06.01, kad leisti taisyti tuos sprendimus.
Pomėgį neteisėtai, tariamai atidėti skelbimus pradėjo Konstitucinis Teismas 2020.08.28, kad leisti veikti neteisėtai vyriausybei. Visokie kiti ėmė pavyzdį.
Gal ir pats "Centras" neteisėtas. Gal neteisėtas ir naujas "Centro" vadovas, Sveikatos ministras Arūnas Dulkys.
Valdžia - ir buvusi, ir buvę jų priešininkai, tapę nauja valdžia -, ir tariami valdžios priešai, apsimetė neva nežinojo, kad vadovas neteisėtas. - Melavo. Žinojo, nes žmonės sakė. Bent teisme sužinojo, bet nesitaisė, o laukė baigties.
Teismui skundė apgavikas Naglis Puteikis. Jo tikslas irgi vargu ar buvo teisybė. Įprastai jis taip puikuojasi.

1-ą karantino dieną, nesulaukę kol jiems praneš, kad iškeldina iš namo Vilniaus senamiestyje, Lietuvos medicinos biblioteka jau išvežė į makulatūrą visą sunkvežimį.
Nesupratau kaip jie susiję su virusu. Knygas deginti būtina, kad skleisti "tamsą". Bet tai galima ir be viruso.
2019.07.01 Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie SAM patvirtino 2020-2022 metų Ekstremaliųjų situacijų prevencijos priemonių planą. Jame nerašo apie naują virusą. Jo taip ir nepataisė.
Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijai vadovauja vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė. Komisija įsakė visokioms įstaigoms ir savivaldybėms vykdytiPlaną (o gal ne jį, gal tai tik "prevencija", o kai jau ekstremumas atėjo yra kiti planai), klausyti nesamo Centro, žinias skleisti tik per jį.
Taisykles privalo kurti Komisija. Bet tai daro jai pavaldus, nesamas Centras.
Nusikaltėlių Vyriausybės irgi teisiškai nėra. Juk Seimasneįgaliojo pagal Konstitucijos §92, nes net nedavė Seimui "programos".
Tuomet nusikaltėlė prezidentė Gitanas Nausėda privalo rinkti naują Seimą (Konstitucijos §58).
Vyriausybė nusprendė gydyti vien tik šį virusą. Kitas ligas - telefonu. Nors, visi gydytojų namai turi keletą įėjimų. Galima ligonius atskirti. Gaunasi, kad į namą neįleidžia: ir virusą, kad ne užkrėstų kitų; ir kitą ligą, kad neužsikrėstų virusu. Virusą ragina neiti pas gydytoją, o pirma skambinti.
Gydytojai tik algas ims. O ligonių - ne.
Gal todėl Sveikatos ministras Aurelijus Veryga sakė, neva apsauginė kaukė šeimos gydytojams - perteklinė priemonė. Gal be kaukės 1 gydytoja pasivažinėjo į poilsinį pokalbį tariamai darbo reikalais po užsienį, grįžo ir užkrėtė Olandų kareivį, kuris atėjo pas ją.
Kad virusas atrodytų mažesnis, leidotirti tik 4 miestuose. Kitur uždraudė. Taip slėpė, kad trūksta marmalų tyrimams. Vien gyrėsi, neva Lietuva geriausiai pasirengė.
Kita gydytoja nekeliavo, o užsikrėtė. Nors juto virusą, jos netikrino. Ji ramiausiai apkrėtė dar 150 lankytojų. Tik po to virusą ieškojo ir rado pas ja.
"Ekstremalią situaciją" skelbė, kad galėtų našiau apsipirkti, kad nereikėtų "procedūrų". Vis tiek marmalus, kaukes, pirštines perka lėtai ir labiau šneka, kad pradeda "pirkimo procedūras". Vis tiek draudžia gydytojams pirkti savarankiškai. Viską perka tik 1 ministerija.
Pasirodo buvo nauda iš to, kad Aurelijui Verygai ir Vyriausybei nepavyko, ar nespėjo uždaryti daug mažų ligoninių kaimuose. Jos dirba. O didesnes tenka uždaryti, nes ir jų valdžia, ir Vyriausybė nepaisė gydytojų, kai jie prašė apsaugoti nuo viruso. Jie užsikrėtė.
Seną infekcinę ligoninę sunaikino, pardavė. O nauja jau stovėjo Santariškėse, šalia paprastos, ir ją krėtė.
Net "beraštė" Tarybų Lietuva ne mažino ligonines, o plėtė. Infekcines ligonines statė atskirai. Dabar gal jau visas uždarė.
Kažkada valstybė pusvelčiui prarado naujus LISCO jūros keltus, "Lietuvos avialinijas", nors ir suktas ("korumpuotas"). Nebegalėjo pusvelčiui atvežti užsienyje įstrigusius piliečius. Valdiškoms Latvijos "Air Baltic" perleido teisę skristi iš Vilniaus oro uosto. O jų pagalbos taip ir neprašė.
Lenkijos valstybinė įmonė "Orlen" valdo buvusią "Mažeikių naftą". Jie ėmė taisyti įrangą. Didžiąją dalį darbininkų vežasi iš Lenkijos. Mažeikių rajono savivaldybė klausia apie virusą. "Mažeikių nafta" neatsako. "Karantinas" jiems negalioja gal dėl to, kad ten dirba nusikaltėlio ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio žmona.
2020.03.17 2-ą "karantino" dieną tinginių Seimas per 6 valandas gavo, apsimetė neva išnagrinėjo ir skubiai priėmė 14 įstatymų pataisų, kad lengviau atleisti darbuotojus ir leisti Vyriausybei skolintis 4,5 mlrd. € daugiau.
Vyriausybė 3 puslapiuose aiškino (pliurpė), o ne skaičiavo naudą, ar bent nuostolius. Posėdžių metu Seimo nariai ne nagrinėjo pataisas, o išeidavo į komitetus, kad tuo pat metu dėl akių ("formaliai") duoti komiteto pritarimą.
Prezidentė, ekonomistė Gitanas Nausėda tuoj, paklusniai pataisas pasirašė.
Nepaisė, kad pinigų ministras ("finansų") Vilius Šapoka gyrėsi, kad sukaupė atsargų.
Seimą tą dieną jis ir pats vien ramino, neva pataisas verčia "nenugalima jėga" ("force majeure"). Nors, joks įstatymas to nepaskelbė. Virusas gal ir nenugalimas. Bet jis čia niekuo dėtas. Stambus prekeiviai "Senukai" ir "Moki veži" jau piktnaudžiauja, vaizduoja neva dėl "nenugalimos jėgos" liausis mokėti tiekėjams. O Seimas vengia varžyti kam galima taikyti "nenugalimą jėgą".
Seimas ir Vyriausybė atlygins nesumokėtas palūkanas bankams. Taip padeda bankams, o ne žmonėms ir įmonėms. Tam valdžia ir skolinasi. Jie turėtų uždrausti palūkanas ir tik tiems, ką virusas tikrai nuskriaudė.
Seimas nesirenka tartis su Vyriausybe, nors privalo.
2020.03.18 Seimo narys Algirdas Butkevičius (Komunistas) tik guodėsi viešai, kad "karantinas" žlugdo smulkų verslą. Atvirkščiai, gal jis gyrėsi. Tuo pat metu stambi sukčių prekeivių šutvė neteisėtame name Vilniuje, "Akropolis", "Ermitažas" dirbo 12 valandų per dieną, 9-21.

2020.03.18 nusikaltėlė Christine LagardeEuropos Centrinio Banko nuleido 750 mlrd. € obligacijoms ir paskoloms, kad atlyginti už virusą... labiausiai bankams. Didelę to dalį atspausdino.

Zigmas Vaišvila siūlo skubiai saugoti valstybės ir savivaldybių pinigus savarankiškai. - Steigti valstybės kasą ar valstybės banką.
- Kasa gali būti valdiška. Surinkai pinigus, išmokėjai.
O banko, prekybinio ("komercinio") nereikia. Jau buvo toks LVKB. Išvogė.
Keisti reikia ne banką, o valdžią. - Įskaitant ir banko valdžią. Naują banką gali steigti. Bet negali jo viršininkais skirti tokią pat valdžia kaip dabar.
Zigmas Vaišvila teisingai siūlo leisti algas ir kitus pinigus gauti grynais. Tokia ir yra pinigų prigimtis.
Siūlo atsisakyti beprasmių karinių užsakymų dėl tos pačios tariamai "nenugalimos jėgos". - Gal ir reikėtų, bent kažkiek. Bet švaistymo sąrašas, kurio dalis yra ir Virusas, yra milijardais pinigų ilgesnis. Žymiai daugiau ko reikia atsisakyti, net jeigu nebūtų viruso. Bet Zigmas kažkodėl nenurodo į čia.
Zigmas ragina svarstyti kaip priversti stambius prekeivius dalintis našta, leisti veikti kuo daugiau verslo, jei tik saugu.
Zigmas ragina susigrąžinti "valstybės rezervą". Jis dengė apie 107% Litą. 2015.01.01 kartu su Euru ir visu Lietuvos Banku jis atiteko Europos Centriniam Bankui, dykai.
Zigmas be prasmės ragina vėl įvesti vietoj pinigų "talonus".
- Vienas pinigas kito neišgelbės. Skirtingai negu Tarybinis rublis, net ir toks suktas Euras yra patikimesnisLietuvos pinigą. Jis pamiršo kaip pigo "talonas", o paskui ir Litas. Pabaigoje Lito vertė buvo 10 kartų mažesnė, negu pradžioje. Pradžioje pakakdavo 200 Litų algos. Pabaigoje - 1000-2000. Joks "rezervas" to nepakeitė.
Zigmas be prasmės ragina saugoti Lietuvos sieną su Europos Sąjunga.
- Nuo ko? Sienų nereikia saugoti nei išorinių, nei vidaus. Tūkstančius metų nesaugojome. Kas norėjo, tas bastėsi. Dabar irgi nereikia. Tai tik penas muitininkams, tarpininkams. Ar mažai tų sukčių pasieniečių pagavo?..
Zigmas ragina Seimą peržvelgti visus ir atšaukti įstatymus, kuriuos primetė Europos Sąjunga, pažeisdama Konstituciją, stojimo ir Lisabonos sutartis.
- Reikia. Bet ne šia proga. Visų "pasaulio" skriaudų į ją nesutalpinsi.
Zigmas ragina burtis, reikalauti kažko iš valdžios.
- Aš irgi raginu, bergždžiai.
Kaip pavyzdį jis mini "Susitelkimą". Tai kažkokie žmonės, kurie kol kas tik buriasi, buria, susitinka... Bet jie neįgalūs, kaip įprasta vargo valdžios priešams. Nemačiau, kad jie ką valdžiai siūlytų, kaip rašo Zigmas. Patys jie vengia šlietis prie mūsų, kviečia būtinai tik pas save. Internetą turi tik sukčių "Snukių knygoje" ("Facebook"). Dar kartais skelbia ir kitame puslapyje, kuris atrodo valdiškai.

2020.03.23 nusikaltėlis Sveikatos viceministras Algirdas Šešelgis (Komunistas) teisinosi, pezėjo neva nesamas "Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centras" persidirba, neva nesąžininga jį kaltinti kažkuo, neva bloga vadyba yra kažkoks kitas reikalas.
- Nėra kažkokios atskiros "vadybos". Visas darbas yra bendras, blogas. Keisti reikia visą "Centrą".
Keisti reikia ir kvailą viceministrą.

2020 metų vasarą valdžia nutylėjo, kad gydytojai negavo daug apsaugos daiktų: kaukių, "respiratorių", pirštinių, apsiaustų, akinių, kepurių, antbačių ("bahilų").
Dingo 800000 daiktų už 911896,4 €. - 20 vagonų.
- Puiku. Mažiau vienkartinių šiukšlių pateko į gamtą.
2021.04.23 nusikaltėliai generalinė prokuratūra ėmė tirti "šiukšlių" vagystę.
2020.03.20 Ekstremalių sveikatai situacijų centras (ESSC) sutarė mokėti 24,6 mln. € Kinijos įmonei Harbin Shangyang Trading Co., Ltd.
Nusikaltėlis Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis įsakė pasirašyti skubiai. 2020.03.23 Strateginio planavimo ir valdymo skyriaus vedėja Raimonda Janonienė rašė kažkam, kad nežino kiek ko atveš. Gal nežino ir ką perka, bil tik pirkti.
Skaičiavo ne daiktus, o dėžes.
Atvežė 75887 dėžės.
Skola: apie 1,2 mln. € (5%). Ją ketina mokėti. Nepaiso, kad daiktų gavo mažiau.
Jie taisė sąskaitas pagal pardavėjų pageidavimus, kad pinigai ir kiekiai atitiktų sutartį (doleriai - eurus). Matyt, sąskaitos buvo teisingos, pagal kiekį. Taisė, kad būtų melagingos, klastojo.
Pardavėjai tikina, neva pilnai patiekė. Rodo savo įmonės, Kinijos muitinės popierius. Pagal juos jie atsiuntė netgi 44369,65 € daugiau negu sutarė.
Lietuvos muitinės ir Pašto popieriai kažkodėl rodo lygiai.
2020.04.04 ir 2020.04.06 sąskaitos yra 320000 € didesnės negu ką vietoj jų užsirašė ESSC. Jie neteisėtai neaiškina ar taip nutiko nes taisė sąskaitas. Tik atsirašė, neva taisė nežymiai.
- Tikrai, pusė milijono tėra smulkmena.
http://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1421229/lrt-tyrimas-20-ies-vagonu-detektyvas-ar-tikrai-lietuva-is-kinijos-gavo-visas-prekes-uz-kurias-sumokejo-24-milijonus
(Būk atsargi. Ten slapta nukreipia tavo kompiuterį į "Google". O tas tave seka. Nes "Google" klastingi:
http://susirašom.saugokmedi.lt
Iškraipo paiešką, vagia laiškus, duoda juos šnipams, trikdo susirašinėjimą, visuomenę.
Google Lietuvos skyriaus vadovas: nusikaltėlio, buvusio ministro pirmininko, Seimo nario, Konservatorių partijos vadeivos Andriaus Kubiliaus sūnus.
Ant "Google" "užminsi" nepastebimai, savaime. Nes į jį nurodo programos "JavaScript" kalba. Taip "Google" ir kiti nusikaltėliai stebės tave.
Stebėtojo gali išvengti, bent laikinai išjungusi "JavaScript" programas interneto naršyklėje savo kompiuteryje.
... Ir vis tiek neišvengsi, nes tave slapta nukreips, be programos, per paslėptą "rėmą" (HTML iframe).
LRT žurnaliūgos.
)
Nors, ten žurnaliūgos rodo lentelę. Joje rašo neva taisė ir įterpė 2 sąskaitas, kitos dienos: 2020.04.08. Bet ir ten nežymėjo ką taisė.
Slaptas liudininkas sako, kad kiekis lėktuvuose kartais skyrėsi didyn, ar mažyn. Jie pranešdavo pardavėjui. Tie papildydavo sekančią siuntą. Po to taisė sąskaitas.
Susisiekimo ministerijos kancleris Ramūnas Dilba sakė, kad kartais skirtumas būdavo akivaizdus. Kartais ant vienodų dėžių rašė skirtingus kiekius. Bet jis nesirūpino tai užrašyti, perskaičiuoti, pranešti.
ESSC apsimetė neva trūkumą pastebėjo tik 2021 sausį. - Kažkodėl ne pagal atvežtą kiekį, o pagal likutį.
Tikrovėje 2020.06.16 ESSC vadovas Olegas Sitnikovas pranešė "Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro" vadovui, Sveikatos ministrui Aurelijui Verygai. Bet tas nutylėjo.
Ministro pagalbos reikėjo todėl, kad ESSC daiktų nečiupinėjo. Juos gavo ir skirstė tik Lietuvos paštas. Dalį krovinio Paštas kažkodėl pasamdė vežti įmonę "Sidabrinis voras".
2021.05.31 buvęs ministras Aurelijus Veryga teisinosi, kad ESSC patys galėjo skaičiuoti. Neva tam ministro nereikia.
- Galėjo. Vis tiek Ministras kaltas, nes nutylėjo. Bet jei jo prašė, gal negalėjo.
2015 metų pradžioje ESSC vadovas Olegas Sitnikovas paliko krėslą dėl sveikatos ir nieko neaiškino, pabėgo.

2021.07.16 Vilniaus savivaldybė išmetė 5000 vakcinų "Moderna". Nors, pradžioje sakė tik 400.
Sveikatos ministro patarėja Justina Aleksaitė neteisėtai nieko nekaltino. Juk pripažino planavimo problemą.
O gal pavogė?..

2020.03.24 nusikaltėlė prezidentė Gitanas Nausėda užsakė žynįPietų Korėjos ("ekspertą"). Tyli kiek milijonų kainuos.
Neva ta šalis puikiai sudorojo virusą. Ten mirė 100 žmonių. Tegul ir mūs mokina.
- Nereikia brangiai vežti žinių. Jas gali taupiai ("ekonomiškai") semtis per "žinių ekonomiką": internetu, telefonu, radiju... ir ne iš 1, o iš 100 šalių.
1 iš tų žinynų dabar skaitai... Bet juk dykai. O jie nori tik brangiai.

Valymo įmonės be prasmės puolė pinigus, kad daugiabučius namus "dezinfekuoti". O kvaili gyventojai ir pirmininkai sutinka ar tyli.
Dieną valys, o vakarė virusai vėl apgrabalios. Juk nevalys kasdien, po 2 kartus. Valė vos 1 kartą išvis.

Atvykėlius ir gyventojus, kai ateina iš svetur, priverstinai uždaro (įkalina "karantinui"). Guldo į viešbutį, kartais po kelis į kambarį, kad krėstų vieni kitus. Šeria valdiškai ir juos, ir viešbučius.
Neteisėtai neleidžia užsidaryti namuose.

Stengiasi keisti įstatymą, kad įbrukti baudžiamąją atsakomybę "karantino" pažeidėjams, iki 5 metų kalėti. Tai dar viena dingstis policajams sodinti bet ką, už bet ką. Policajai jau ir be to klastoja bylas. Be įrodymų. Arba iš piršto laužia ne tik įrodymus, o ir įvykius. Taiko netaikomus straipsnius...

2020.03.27 pinigus tiesiog nuo gatvių plauti virusais puolė nusikaltėliai Vilniaus Savivaldybė.
Neteisėtai negrindė to duomenim. Kiek vienetų virusų rado gatvėse... Ir ne padvėsusių, o gyvų. Kodėl juos reikia plauti vandeniu, o po to marmalais.
Pradžiai, pasirinko stambiausias banknotas ir jų sankryžas. Dar - miegamuosius rajonus. Gal jie turi omeny prie namų, o ne gatvėse.

2020.05.04 prie viruso prisisiurbė nusikaltėlė buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tą dieną Europos Sąjunga pradėjo rinkti pažadus dovanoti pinigų virusui... gydyti.
Kur pinigai, o dar ir Europos Sąjunga, ten ir Grybė. Nesakė ką darys: tik skaičiuos, ar ir duos.
Europa žada surinkti 1 mlrd. €.
Kitas, svarbesnes, skaudesnes ligas vis palieka nuošaly. Už tokius pinigus galima prikelti aklus, kurčius, paralitikus. Tai ir reikalauk, kad darytų Sveikatos Ministras, o ne statybas monyti. Jų yra žymiai daugiau, negu mirė nuo viruso. Svarbiausia, kad anie yra gyvi palaidoti savo kančios tamsoje. Bet nervų tyrimams mokslainiai gauna vos kelis milijonus per metus. Nors, tas mokslas sudėtingesnis, negu virusas.

2020 metais, Pinigų ("finansų") ministras Vilius Šapoka įkūrė "Karūnos" pavidalo viruso ("Covid-19") šalpą ("fondą"). Tikrovėje tai ne nauja įstaiga, o pati ministerija. Tam ją įrašė į paramos gavėjų sąrašą. Banko sąskaita - ministerijos.
Vadovė - buvusi gi ministrė, buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Nežinau ar ir ten algą ima.
Nežinau ar sąskaita atskira. Gal ji bendra su visais ministerijos pinigais.
Net jeigu atskira, vis tiek gali švaistyti valdiškus pinigus paramos priedangoje. Juk paramos gavėja, o todėl ir davėja yra visa ministerija, o ne 1 sąskaita.
Įprastai, valdiškus pinigus dera švaistyti per viešus pirkimus. Prekeiviai gali varžytis, skųsti.
O paramą gali švaistyti slapta, kam geidžia. Niekas negali skųsti.

2020.06.18-19 prie viruso prisisiurbė susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius (Tomaševskio partija).
Iššvaistė 150 mln. € kelius taisyti. - Iš pinigų gelbėti kas nukentėjo nuo karūnos pavidalo viruso ("Covid-19"). Gal virusas suėdė kelius, statybininkus, valdininkus, garbę prieš rinkėjus. Teko gelbėti.
Iš to nugvelbė 1 mln. € Trakų ir Šalčininkų rajonų 3 keliams, kad pataikauti savo ir kažkieno rinkėjams.

Viruso dingstimi nusikaltėliai Sveikatos Ministerijos valdininkai išsidalino po 7000€/mėnesį algas, įskaitant mokesčius ("popieriuje"), kažin kokios trukmės. Neva už viršvalandžius ir gerą darbą (blogą).
Papildomai, su tariamais verslininkais, išsidalino 6 mln. €.
Dirbtinai didino kainą. Iš to pavogė 4 mln. €.
Pirko 500000 viruso greitų mėgintuvų ("testų"). Panaudojo vos 23000. Nes aptinka ne virusą, o pėdsaką, ar persirgo žmogus. Leidžia stebėti kaip virusas plinta.
2020.08.03 nusikaltėliai FNTT pareiškė įtarimus viceministrei Linai Jaruševičienei. - Viso 6 žmonėms.
"Auksinius" mėgintuvus įsakė pirkti nusikaltėlio ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėjas Jonas Kairys, kanclerio pavaduotojas Lukas Savickas. Juos pridengė Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis kartu su generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu. Pašilį pridengė nusikaltėlė prezidentė Gitanas Nausėda. Nors, atrodytų atvirkščiai: nedavė jam aukštesnį krėslą.
Ten skaityk bylos tęsinį.

Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius (Komunistas) dalino 32 mln. €, kad dirbtų virusą, įmonėms kurios nenutuokia, negali. Anos turi vos po 1 darbuotoją, užrašytos po keletą 1 bute.
Tik pinigus ėmė. Apsimetė neva dirbo.

2020.07.13 Europos sąjunga pažadėjo Lietuvos valdininkams 6 mlrd. €. Tariamai atlygina už virusą.
Valdininkai apsidžiaugė, kad Europos dovanos ne mažės, kaip turėtų, o dvigubės.
Jiems nesvarbu, kad pinigus galima duoti tik tiems, ką virusas nuskriaudė. Jie prie jo priplaks bet ką.
2020.07.20 visų Europos Sąjungos šalių ministrai pirmininkai sutarė dalinti 750 mlrd. €. 390 - dovanų. 360 - paskolų. Tarėsi sunkiai, 5 dienas. Nes manęs paklausė Austrija, Olandija, Danija, Švedija, Suomija. Šios 5 šalys reikalavo ne dovanoti, o skolinti. Jos kvailai nusileido dalį dovanoti, dar ir didesnę.
Dovanoti negalima nieko. Net 1% nuo didžiulio kiekio būtų didžiulis švaistymas. O dovanoja 52%.

http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/lietuvos-visuomenes-tarybos-pranesimas-spaudai-2020-08-29
Kažkuri Lietuvos valdžia, gal Sveikatos Ministerija įsipareigojo Europos Komisijai kartu pirkti įmonės "AstraZeneca" vakciną. Nors, anie ją dar tik kuria, neišbandė.
2020.08.27 Europos Komisija už mūs tą sutartį pasirašė. Perėmė Lietuvos valdžios pareigas.

Skiepų sudėtis

http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/susitelkimo-zinios/susitelkimo-reikalavimai-valdziai-del-taip-vadinamu-covid-19-vakcinu
Valdžia, žurnaliūgos, gydytojai neaiškina liaudžiai "vakcinų" sudėtį, kaip veikia. Vien kviečia švirkštis.
Neaiškina pasekmių. Nebent kažką duoda skaityti, ar burbteli, kai žmogus jau ateina. Skubina pasirašyti, kad sutinka, nestabdyti eilės, greičiau švirkšti.
Gydytojai nenagrinėja žmogaus sveikatos asmeniškai, kad atidėti, keisti, atsisakyti vakcinos.
Jas daro iš pavojingų medžiagų:

Įprastos vakcinos turi susilpnintą virusą. Jis iškrenta iš tavęs su kakiais. Patenka į vandenį.
Kai skiepija nepakankamą kiekį žmonių, per kitus silpnas virusas plinta ir stiprėja.
Taip nutinka su raupsų vakcina Filipinuose ir kitur Azijoje.
Vakcina nuo gripo yra negyvo, sudraskyto viruso gabalai.
Šios vakcinos neįprastos. Jokia vakcina nuo "Covid-19" neturi silpno viruso. Gal neturi ir jo gabalų. Jos negali užkrėsti tavęs ar aplinkinių.

Tai ne vakcinos, o bandymai. Už bandymus gamintojai privalo atsiklausti aukų, mokėti joms pinigus, mokėtižalą (Bio-etikos įstatymas). Vietoj to valdžia atleido gamintojus nuo atsakomybės.
Nežinau kodėl ten skelbia, kad "vakcina" yra receptinis vaistas. Tokį šlovinti ("reklamuoti") draudžia Farmacijos įstatymo §50 2d..
Bet kokį vaistą šlovinti draudžia valdžiai §49 7d..
§50 2d. daro išimtį, leidžia šlovinti tik jeigu skiepija gamintojas, kai valdžia leidžia ir vykdo valdišką skiepijimo "programą". Bet skiepija ne gamintojai, o valdžia, be jokios "programos".

Klastingas naujas Užkrato įstatymas ir PGR mėgintuvas

http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/lietuvos-visuomenes-tarybos-kreipimasis-i-lr-prezidenta-g-nauseda-del-lr-zmoniu-uzkreciamuju-ligu-profilaktikos-ir-kontroles-istatymo-pakeitimu-vetavimo
2021.03.23 LVT bergždžiai reikalavo, kad prezidentė Gitanas Nausėda uždraustų ("vetuotų") įstatymo pakeitimą ir kviestų kalbėtis juos ir visuomenę.
Tą dieną Seimas skubiai pakeitė Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymą.
Privalomai tikrintis sveikatą, užkrečiamas ligas ne kai įtari, kad sergi, pavojingomis ligomis, bet ir kai skelbia valstybės masto ekstremalią situaciją ar karantiną.
Kas vengia tikrintis, tą nušalins nuo darbo.
Pakeitimą taikys ne pavojingoms ligoms, o "užkrečiamoms".
Ten nutyli kuris įstatymo straipsnis taip rašo.
Valdžia vis nepaiso, kad PGR mėgintuvas ("testas") neranda viruso ir nėra tam skirtas. Vis tiek naudoja jį ligą ieškoti. Taip iškreipia statistiką.
2020.03.21 Britanija išbraukė karūnos pavidalo virusą ("Covid-19") iš pavojingų ligų sąrašo.

Neteisėta ypatinga padėtis

2020.02.26 vyriausybė paskelbė valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl viruso. Pažeidė Civilinės saugos įstatymo §26 1 d. 2 sk.: kai liga išplinta per daugiau negu 3 savivaldybes, arba trunka ilgiau negu 6 mėnesius.
Vyriausybės net nebuvo, nes neturėjo įgaliojimų (iš dalies neteisėtas Konstitucinio Teismo 2020.08.28 nutarimas).

http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/koronaviruso-ataka-lietuvoje/2021-m-kovo-29-d-9-30-val-lietuvos-nepriklausomybes-akto-signataro-zigmo-vaisvilos-spaudos-konferencija-seime-covid-19-testai-skiepai-ir-teise-o-koks-tautos-likimas
http://lietuvosvisuomenestaryba.lt/koronaviruso-ataka-lietuvoje/zigmo-vaisvilos-kreipimasis-i-respublikos-prezidenta-gitana-nauseda-seimo-pirmininke-viktorija-cmilyte-nielsen-ministre-pirmininke-ingrida-simonyte-ir-sveikatos-apsaugos-ministra-aruna-dulki
2021.03.29 Zigmas Vaišvila vėl bergždžiai reikalavo panašiai iš:

Todėl bereikalauja, kad atsistatydintų.

Zigmas sako, kad jie verčia žmones skiepytis neištirtais ir Lietuvoje naudoti neįregistruotais skiepais.
Tai - neteisėta farmacinė veikla. - Kalėjimas iki 8 metų (BK §275).
Leidžia dirbti didelėms parduotuvėms, bet draudžia mažoms. Pasirinktinai leidžia minių (masinius) renginius. (Kuriuos?)

Skiepus atvežė ir išsitampė, įsišvirkštė

2020 metų gruodį atvežė vakcinas. Jas ėmė grobti, švirkšti sau valdininkai, gydytojai.
Tai ėmė "vertinti" nusikaltėliai STT. Paklusniai baigė niekuo.

Konservatoriai ir kyšininkų Liberalų sąjūdis, jų "rankovė" Laisvės partija, nusikaltėlių Seime, neteisėtai ragino neduoti vakcinos antro karto tiems, kas pagrobė pirmą kartą ("dozę"). Vaizdžiai tariant, "be eilės". Eilės nėra. Yra sąrašai. Jei tavęs neužrašė, tai ir nelauk.
- Tai neteisėta, nes švaistytų vakciną. Vagį dera bausti... Išvaryti iš darbo, atimti pinigus, sodinti. Bet vakcina jam vis tiek ir priklauso, ir reikalinga. Švirkšk antrą kartą, bet kuo vėliau, kol dar yra prasmės.

Skiepus veža nemokšos

http://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1318340/veganams-kukulius-gaminusi-imone-laimejo-konkursa-vezioti-pfizer-vakcinas-nors-patirties-tam-neturi
(Būk atsargi. Ten slapta nukreipia tavo kompiuterį į "Google". O tas tave seka. Nes "Google" klastingi:
http://susirašom.saugokmedi.lt
Iškraipo paiešką, vagia laiškus, duoda juos šnipams, trikdo susirašinėjimą, visuomenę.
Google Lietuvos skyriaus vadovas: nusikaltėlio, buvusio ministro pirmininko, Seimo nario, Konservatorių partijos vadeivos Andriaus Kubiliaus sūnus.
Ant "Google" "užminsi" nepastebimai, savaime. Nes į jį nurodo programos "JavaScript" kalba. Taip "Google" ir kiti nusikaltėliai stebės tave.
Stebėtojo gali išvengti, bent laikinai išjungusi "JavaScript" programas interneto naršyklėje savo kompiuteryje.
... Ir vis tiek neišvengsi, nes tave slapta nukreips, be programos, per paslėptą "rėmą" (HTML iframe).
LRT žurnaliūgos.
)
2021.01.08 vakcinas vežioti po Lietuvą laimėjo vegetariška įmonė "Sotus derlius" (pinigų).
Vienai iš vakcinų reikia -70°C.
2021.01.13 dėsningai ji jiems atšilo 2°C. Pasisekė. Gamintojas patikino, kad vakcina nesugedo.
Jie gamina daržovių kukulius. Turi vos 2 darbuotojus. Neturi nei 1 vežimo. Vadovas: Aidas Simanavičius. Vienintelė dalininkė: Meda Šermukšnė, jo sesuo.
Jie vaistų niekada nevežiojo. Nes žmogus minta ne vaistais. Bent jau ne kvailys. Neturi patirties vežti itin žemų temperatūrų vaistus. Nors, tokia buvo sąlyga.
Įmonė pati neveža. Samdo kitą, patyrusią įmonę, antrinius rangovus "Radusa". - Kavinė "Skanaus".
- Patyrusius ir derėjo samdyti. O ne tarpininkus. Tarpininkai yra brangiau.
Nereikėjo reikalauti patirties. Vežti gali bet kas, kas turi vežimus.
Ministerija galėjo paprasčiausiai užsakyti traukinius, lėktuvus, laivus, vežimus. Stotyse juos pasitiktų greitos pagalbos, ligoninių ar kiti vežimai. Turime jų apsčiai. Bet tada dirbtų ministerija, gydytojai, už algą. O kėslas - švaistyti, tarpininkams.
"Sotus derlius" siūlė grobti 384780 €, įskaitant PVM.
Ministerijai pasirodė maža. Pasirašė didesnį grobį: 462000 €.
Mokės už kiekvieną pirstelėjimą, o ne už visumą. - Pakrauti, iškrauti, vežti kilometrus, gavėjų vietas.
Brangiausi bus temperatūros "registratoriai": 1200 vienetai, 210540€. - Pagal pasiūlymą. O pagal sutartį brangesnę gal dar brangiau. Tai apgaulė. Nereikiakiekvienam gavėjui. Manau "registratorius" užrašo temperatūrą kol gabena, per visą laiką. Jį galima naudoti pakartotinai. Nereikia jį palikti, išmesti. Net surinkti nebūtina. Apylinkės gavėjai gali sunešti naudotus prietaisus į 1 vietą ir vienu sykiu grąžinti Ministerijai. Juk per dieną bus ne daugiau 50 gavėjų. Vežios ne kasdien, o tik kas savaitę. Gal ir rečiau.
Sukčių sutartyje nėra nieko ypatingo, kas priklausytų nuo temperatūros. Vežti ir krauti yra tiek pat darbo, nepriklausomai nuo jos.
Paprastas tas darbas. Vakcinas jau jiems padeda Lietuvoje, atneša "ant padėklo", vos ne į burną įdeda. Nereikia ieškoti, gaminti, atvežti, muitinei rašyti. - Tik išvežioti.
Palyginimui, mažesnės temperatūros vakcinas "Limedika" vežios tik už 66000 €.

Draudimams prieštaravo. Viruso dingstimi slopino valdžios priešus.

2021.02.15 Vilniuje prieštaravo ("protestavo") viruso mankštos treneriai. Jie kažkodėl save vadina "sporto". Gal "klubų". - Kambariai, kur kvailiai susirenka ir maigo stakles visokias, kaip žiurkėnai.
Reikalavo leisti dirbti kambaryje.
Sakė neva nepakanka leisti mankštinti žmones po 1, lauke. Melavo neva lauko šaltis žaloja sveikatą.
Gal reikalavo leisti ne po 1, o bandą. - Vien pelnas rūpi.
Koks gi kvailys mankštinsis lauke?.. Taip elgiasi tik protingi, drąsūs žmonės. Bet tokiems nereikia staklių, trenerių.
Kvailiai bijo. Todėl gal nededa pinigų lauke.

2021.08.06 Sveikatos ministras Arūnas Dulkys pezėjo neva ką tenka gelbėti nuo mirties, tie apgaudinėja tuos kurie pasiskiepijo.
Gal jis turi omeny išlaidas. Bet jos nėra asmeninės. Jos bendros, valdiškos. Juk galima ir atvirkščiai sakyti: kas iš perdėtos baimės skiepijasi, švaisto bendrus pinigus. - Apgaudinėja.
Gal jis turi omeny: kas skiepijasi, tas pasiaukoja. Gadina sau kūną. - Gal. Bet jų neverčia niekas nei skiepytis, nei tylėti, kad niekas nežino ir neaiškina skiepų žalos, kuo skiriasi nuo kitų ligų skiepų.
Liga nėra aritmetika, verslas. Tai nuotykis. Ligų daug yra. Neapgaudinėja jie.

Nuo 2021.09.13 Seimas žada skelbti ribojimus. Neskiepytus žmones neleis beveik niekur: į dideles parduotuves.
Žadėjo neleisti ir į poliklinikas. Apsigalvojo.
Neteisėta drausti atskirai tiems, kas nesiskiepijo, nes tai nestabdo užkrato. Skiepytas irgi gali krėsti.
Tikslas yra versti skiepytis. O vaizduoja kitą tikslą: neva stabdo užkratą.
Liaudis tikrą tikslą suvokia. Bet apgaulė yra kad ji neatskiria šių tikslų. Suplaka 2 į 1. Įsivaizduoja neva skiepas stabdo užkratą.
Nežinau ar skiepas naikina virusą sparčiau, arba mažina jį. Gal skiepytas žmogus neša į parduotuvę, ar kaboką mažiau virusų. Arba nespėja nunešti, žudo. Bet to niekas nepamatuos vietoje. Tirti irgi nebando kaip skiepai slopina užkratą. Geriausiu atveju tikrina mėgintuvą prieš 2 dienas. Bet skiepytų ir persirgusių netikrina. Tenkinasi pažyma.

2021.08.10 Vilniuje prieštaravo ("protestavo") vakcinos priešai. Jie nekenčiaribojimų.
Jie uždarė Seimo narius jų name ir geldose. Tegul jaučiasi uždaryti, kaip ketina uždaryti namuose kitus. Geldas supo, bandė įsibrauti.
Riaušių nekėlė. Tada riaušes ant savo galvos iššaukė policajai. Be reikalo stojo prieš minią.
Fejerverkų petarda (sprogmuo, nuodingas) sužeidė 1 policajų.
Tuo pat metu pabėgo "pabėgėliai" iš stovyklos prie sienos su Baltarusija. Dalis policajų išvažiavo tenai. Minia galvojo neva autobusas išveža Seimo narius. Bandė jį stabdyti. Neteisėtai apmėtė akmenimis. Išdaužė langus.
Lietuvos radijo žurnaliūgos melavo neva nusikaltėlis generalinis komisaras Renatas Požėla žadėjo neteisėtai bausti susirinkimo rengėjus, vadino jį "nesankcionuotu", nes tęsėsi po sutarto su Savivaldybe laiko.
Jis sakė kitaip: baus tik riaušių rengėjus.
Neteisėtų susirinkimų nebūna. Susirinkimų ir žodžio laisvę yra visiški.
Visi iš eilės žurnaliūgos vaizdavo neva minia buvo vien riaušininkai.
5000 susirinko.
40 persekiojo policajai už tikras bei tariamas riaušes.
1 iš jų - referendumo už 100000 parašų referendumui rengėja Nendrė Černiauskienė. Ją kėsinosi laikyti iki paskutinės dienos parašams. Žlugdė referendumą.
Jei susirinktų 100, tada visus neteisėtai baustų ne už riaušes o kad susirinko. - Neigtų susirinkimo laisvę. Bijo tik didelio kiekio.
2021.08.12 nusikaltėlė prezidentė Gitanas Nausėda pezėjo neva dėvėti geltonas žvaigždes reiškia iškraipyti istoriją.
- 1933-1945 metais fašistai žudė žydus žvaigždėmis. Tam ir yra atminimas, kad nekartoti jos. O ne vien grožėtis.
Dviratastus irgi engia, grūda į tariamus dviračių takus. Dar ir pelnosi iš jų. Tai irgi "geltonos žvaigždės".

2021.08.31 nusikaltėlė Vilniaus Savivaldybės Administracijos direktorė Lina Koriznienė neteisėtai atšaukė derinimą susirinkimui prieštarauti prie Seimo 2021.09.10.
- Įstatymas neįgaliojo atšaukti, ar atsisakyti.
Pavaduotojas nusikaltėlis Adomas Bužinskas (Konservatorius) pezėjo:
Nusikaltėliai VSD perspėjo apie smurto pavojų.
Neva už nesankcionuotą mitingą Policija baus.
Susirinkimų įstatymo §4 3d. draudžia rinktis prie Seimo arčiau negu 75 metrai.
- Tai irgi neleidžia atsisakyti derinti. Tai ne Savivaldybės reikalas.
"Nesankcionuotų" susirinkimų nebūna. Bet kokie draudimai ar bausmės prieštarauja Konstitucijai. Todėl negalioja.

Kaunas neteisėtai uždraudė "gomikų" eitynes melaginga statybų Laisvės alėjoje dingstimi.

2021.09.02 Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pagaliau pabūdo: patvirtino mano žodžius, kad Konstitucija draudžia varžyti susirinkimus.
Bet ji, kaip įprasta Seime, neteisėtai nereikalavo bausti valdininkų, įvesti Vilniuje ir Kaune tiesioginį valdymą.

Prieštaravimus irgi išvogė

Valdininkai apsidžiaugė progai šalinti riaušių įrankius - akmenis ir petardas - iš geldomobilių aikštelės prie Seimo. Švaistys pinigus. Mirtinai užritins neteisėta aikštelę į asfaltą.

Sumaniausi viruso vagys

Ugandos, Afrikoje, parlamento nariai apiplėšė virusą sumaniausiai: paprasčiausiai išsidalino kovai su juo po 5000$. Taip našiau, taupiau, tausoja gamtą. Netenka vogti per nereikalingus daiktus. Netenka jų pirkti, švaistyti medžiagų. Nepirks papildomai, milijonais, vienkartinių kaukių, pirštinių... Nesimėtys jos gamtoje. Pinigus vogė tiesiogiai. O gal ta šalis nieko to nepirko išvis, nei pati, nei per parlamento narius.
2020.04.29 parlamentas įpareigojo juos pinigus grąžinti. Bet nieko nebaudė.

Pastabos, valdininkų atgaila

Ne viešos. Skelbiu tik jei reikia. Elektroninins paštas saugus. Ir tau tokį duos.
dviratukas @ andriukas.saugokmedi.lt
Puslapis saugesnis tas pat koduotas, su raide "s":
https://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/sveikata
Slapyvardį, adresą ir laišką rašyk į 1 krūvą: