Nuorodos:
Dviratį saugok nuo vagių.
Nepamirškite... jei nuspresite manes paklausyti ir išsiristi iš savo "kokono", kad pateksite ne į draugišką pasaulį. Dviračių nepakanka važinėtis. Reikia jį dar ir saugoti.
Paieškos puslapis tiems kas atsitiktinai susitiko ir kaipmat pasimetė.
Galbūt ji arba jis vis dar tavęs ieško. Jei čia nepasiskelbė, gal ir neieško. Patikrink, ir žinok. Pažiūrėk, ir perduok kitam. Žinios yra jėga. Nežinia bei pletkos yra tamsa.
Ieškoti ten leidžiu, net kai susitikote ir pasimetėt be žodžių - vien žvilgsniu.
Kitas paieškos būdas: tiesiog dažniau eik pasivaikščioti. Įvairink gyvenimą. Apie tai rašau puslapyje, kurį dabar žiūri.
Gimstamumo didinimo politika draudžiama.
Andriuko "Aplinkos apsaugos įstatymas", 4 straipsnis pataria tau negimdyti. Gyvenk sau, o ne kitiems. Būk savimi - savanaudiška. Sutausosi gamtą ir visuomenę nuo savo atžalų.

Bernų priedai, tapkite savarankiškos.

Moterys yra paskutinė viltis.

Jei mažinsite automobilizmą ir didinsite dviratavimą, mainais gausite sveikatą ir laimę.
Esate pletkininkės (bernai yra nemažesni pletkininkai).
Paskolinkite man savo liežuvius!
Iki šiol platinote pramanus bei gandus. Dabar, verčiau, platinkite svarbias žinutes, kurias rašau žemiau. Jūsų liežuvis gali išgelbeti kam nors gyvenimą. Gandai yra skvarbesni už bet kokį laikraštį. Jie pasieks atokiausią protą. Taigi, neškite!..
Turinys:
[...] Kreipimasis į moteris: verskite vyrus automobilistus padoriais žmonėmis.
[...] Dviratis sukelia laimę. Dar, lėčiau mažėja smegenys.
[...] Kaip sportuoti.
[...] Įvairink kelią. Kur ir kaip važiuoti dviračiu nenuobodžiai.
[...] Kaip lieknėti.
[...] Kaip ieškoti bernų. Kabinti, kalbinti.
Ar verta gimti gražiai
Kam yra draugai
Kam reikalingas bernas
Tingulys, godulys, meilė. Pavydas. Tau niekas nepriklauso. Eik šalin. Negaišk. Gal tavęs ieško kas kitas.
[...] Kaip saugotis, gintis chuliganų ir automobilastų.
[...] Darbas užsienyje: į vergiją tave parduos tas kuom labiausiai pasitiki.
[...] Darbo pasiūlymas: lytiniai spąstai.
Džiaugiesi neva radai darbą? Radai darbdavį, kuris tave išnaudos, arba parduos.
[...] Porno, sąvadautojų ir prekeivių žmonėmis priedangos
Bendros pastabos kaip to vengti ir gyventi kitaip, veikti.
[...] Interneto pažinčių svetainė
[...] Modelių agentūra, šokių mokykla
[...] Kinas. Filmų studijos.
[...] Dainų leidėjai. Įrašų studijos.
[...] Užeiga. Kabokas.
[...] Šalpa
[...] Įmonė
[...] Mokykla, universitetas
[...] Buto nuoma
[...] Susiradai berną užsienietį. Ne! Tai jis tave surado. Gavai vienkartinį darbą sekso turizmo versle.
[...] Nedirbk viršvalandžių. Prasikaltai ne tu.
[...] Negerk. Gerk gyvenimą, ne alkoholį.
[...] Nerūkyk.
[...] Nesibučiuok. Nesileisk pratinama prie tvirkinimo ar aplaidumo.
[...] Mergų grožis. Moksliškai.
Andriukas kreipiasi į moteris: verskite vyrus automobilistus padoriais žmonėmis.
Šį kreipimąsi rašiau į vieną moterų sritį internete. Bergždžiai bandžiau jas atitraukti nuo pliurpalų ir aptarti ar nuveikti bent kažką prasmingą. Trumpam tikrai pavyko atkreipti dėmesį į dviratį. Kai kurios netgi prisiminė, kas tai yra, ar net jį minusios. Tokias kalbas jos pavadino nuolatiniu važinėjimu "daug".
"Vilką minim, vilkas čia." - It pylipas iš kanapių išlindo ir kvailas, sustorėjęs nuo geldų vyras. Jis nuolat prisisiurbęs prie tos moterų interneto srities. Tai sprendžiau iš jų archyvo. ... Nuolat "kukuoja" - įterpia priminimus apie save, be ryšio su pliurpiamu dalyku. Mat pamatė manyje varžovą. Jokios esmės jis vėl neparašė. Tik vėl priminė apie save. Manau, visiems aišku ką jis veikia toje moterų srityje. Bet tai aišku tik ne toms moterims. Jos priminimą apie save priima už gryną pinigą ir rašo atsakymus, lyg jis būtų ką parašęs tikrai.
Netrukus mano žinutė paskendo. Srauni pliurpalų upė tesėsi. Palikau jas. Nestebėjau. Stebėti upę nėra prasmės. Niekas nevyksta. Yra moterų, kurios sako, kad stebi medį. Tiek daug medinių minčių joms iš jo kyla...
"Akmuo" sukelė "bangas". Jos nurimo.

Gerbiamos moteriškės.

Gal pasakytumėt jūs man, kodėl jus pasaulio negelbėjate?
Apsileido vyrai, ir visi kiti Lietuviai bei Litvinaitės be jūsų tvirtos rankos. "Anu marš" visos raginti vyrus sėsti ant dviračių! Baikime šitą automobilazmo bakchanaliją kuri ant šitos liurbių šalies dedasi! Storėja vyrai, tunka, ir kvailėja. O jus ničnieko neveikiate.

Aš vienas negaliu jų visų ant dviračių pasodinti. Daugelis manęs paprasčiausiai neklauso. O jūsų paklausys. Jums juk jie pataikauti ir meilikauti mėgsta... bent jau iki vedybų, arba iki pačios žinote ko. O ir po vedybų į kaimynus peršasi visokie nesantuokiniai.

Vienų žodžiu, brangiosios, tūpkite pačios ant dviračių, rodykite pavyzdį. Vyrus už pakarpos tempkite. Gėdinkit nedvirataujančius. Jūsų grožis pasaulio neišgelbėjo. Tegul bent protas gelbsti.

Štai jums moralinė propagandinė medžiaga - parama kovoje su bernų smegenų nutukimu: http://andrius.saugokmedi.lt
Ten ir daugiau įdomybių rasite.

Žinau... žinau... Dviračius retkarčiais gvildenate. Kai kurios smarkiai reiškiasi. Linkėjimai. Bet vėlgi žinau, jog tokias mergas kažkas bando atkalbėti nuo dviračio ir persodinti ant motopyrkos ar kitokio kibiro. Vistik jus verdate tą dviratį savo sultyse (tos kurios netingi vėžintis). Prašau... papropaguokite jį ir tarp savo aplinkinių. Ir pačios važinėkitės. Žmogų labiau pavyzdys veikia, negu įkalbinėjimai, ar teisingi argumentai.
"No pasaran!"

Jei mano pasaulį išgelbėsit, išgelbėsite ir savąjį. Ir jūs ir vyriokai busite laimingi bei judrūs.

Dviratis sukelia laimės jausmą.
2003 metais mokslininkai įrodė, kad judrumas (fizinis aktyvumas) verčia kūną gaminti tam tikras medžiagas. Tos pačios medžiagos reikalingos, kai smegenys gamina laimės jausmą.

Dviračiu gali važinėtis labai ilgai ir be nuobodulio. Sakau "ilgai", nes didelį gyvenimo laiką keliauji (į darbą, į mokslus, į parduotuvę, į pramogas). Daryk tai dviračiu. Važinėti gali ir kaip pelų maišas. Bet dažniausiai dviratininkė nejučiom išskiria daugiau energijos ir laimės, negu per ta patį laiką bėgdama ar pėsčiom.
Įgudusi nuolat važinėtis, tampi stipresnė. Tuomet jėgų gaili mažiau.
Kitam sportui reikia papildomo laiko, ir prakaituoti smarkiai bet trumpai.
O dviračiu 2-3 valandas per dieną gausis lengvai ir be nuovargio būdingo tipenant kojomis.
Vien į darbą ir atgal - jau valanda. Jei arti, važiuok aplinkkeliais. Dar vaizdai keičiasi.
Tad, manau, dviratis labiausiai daro žmogų laimingą.

2012 metais mokslas įrodė eilinį gėrį: judraus žmogaus smegenys mažiau susitraukia ir genda. Esmė: geresnė kraujo apytaka. Smegenims netrūksta maisto. Nestringa ir nuotekos.

Pervargti - nebūtina. Kraujas ženkliai pagerėja be vargo, skausmo, per didelės jėgos.
Manau, svarbi trukmė. Nepakanka trumpam sukelti kraują. Plušėti reikia.

Proto veikla, kryžiažodžiai, galvosukiai, šachmatai nestabdo smegenų mažėjimo.

Žmones stebėjo 3 metus. Matyt palygino pradinį smegenų tūrį su galutiniu.
Matavo smegenis gyvus, skaneriu. Neteko su slankmačių negyvus kabinti.
Gyvas žmogus dar naudingas tuo, kad suteikdavo papildomų duomenų: sugebėdavo pasakyti kodėl jo smegenys didesnės. Nebent melavo. Nemanau, kad judrumą kas matavo. Manau vien iš žodžių sprendė.

2016 metais gydytojas iš Iovos valstijos (JAV) sakė, kad smarki mankšta ant dviračio 35% pagerina Parkinsono ligą. Kažin ką taip matavo. Jis tai tyrė su 10 ligonių po laimingo atsitiktinumo. Jis mankštinosi, rengėsi važinėti aplink valstiją su žmonėm, tarp kurių buvo 1 ligonė. Vienas vyras sedo ant 2-gubo dviračio (tandem) su ta ligone. Jis netyčia ją privertė minti smarkiau, negu jai įprasta. Jai išnyko traukuliai, rankų plaštakos atsipailaidavo, išsitiesė, kaklas sukiojosi laisvai. Ji sugebėjo rašyti gražiai.
Gydytojas tai aiškina, neva padidėjus duomenų srautui į smegenis ir jo kokybei, kažkas ima gaminti proteiną, kuris skatina kažkokią smegenų pertvarką.
Manau, jis klysta. Paprasčiausiai dviratis yra labai naši staklė. Ant jo galima lengvai gaminti didelę energija. Dėl jos smarkiai padidėja kraujotaka. Ji ir atgaivina smegenis. Smegenyse pagausėja ne pavienių, o visų maistinių medžiagų. Todėl - ir proteinų.
Mane patvirtina pačios ligonės. Jos sako, kad mankštintis tenka nuolat. Nepakanka vieną kartą pagerėti. Tai reiškia, kad kitaip Parkinsonas grįžta.


Lietuvio sporto aikštelė. Senis žalioje geldoje važiuoja mėtyti... kažką iš bagažinės. Žvyras kairiame kampe - savavališkas įvažiavimas, kurį geldos ištrypė. Sunaikino dalį pievos.
Kaip sportuoti.
Nuorodos:
Apysakos šnekų su Lietuviais
Įrodymas, kad automobilis važiuoja 6km/val greičiu.
Lietuviai nevažiuoja dviračiu nei žiemą nei vasarą, nes vis randa atsikalbinėjimų, kad šalta, arba karšta.
Lietuviai nevažiuoja dviračiu, nes Olandai važiuoja.
Tai vis pamokos kaip nemokamai, tikrai ir įdomiai sportuoti, kaip išsiversti be geldos, sporto salių. Jos sukurtos kad pavargtum ir sportuoti nenorėtum.
Sportas
Sąvoka. Lietuvio skurdus žodynas (leksikonas).
- Žala kunui, protui, gamtai, visuomenei, narkotikai, verslas, tik darbas, statybos, geldos, lovys, apgaulės.
Nieko bendro su tikru, asmeniniu sportu.

Sakote sportuojate? Sporto salėse, ant treniruoklių?
Tai vien gaišatis!

Pinigais, per metus šitaip iššvaistote vieną, o gal ir 2 dviračius. Švaistote ir laiką. Jei važinėjate automobiliu, papildomai iššvaistote 2 gerus dviračius vien benzinui (arba 10 blogų dviračių).

Mankštinkis nemokamai ant dviračio. Važiuok visur ir su visais reikalais. Dviratis pats savaime sutaupo laiko. Kelionė įgyja papildomas dvi naudas: mankšta ir taupymas (nereikia sporto salių, viešojo transporto, benzino, medikamentų, grabų). Apkūnios lengvai numes svorį.

O dar svarbu, kad šitaip parodysi pavyzdį vyrams.

2018 metų kovo 8, moters dieną, mokslainiai paskelbė, kad smarki mankšta palaiko imuninę sistemą.
Jie stebėjo 125 dviratininkus. Tokius, kurie nuvažiuoja ilgą nuotolį po 100 km per kartą. Kai kurie jų yra 80 metų amžiaus. Bet jų imuninė sistema gamina tiek pat "T" ląstelių ("limfocitų") kraujyje kiek ir 20 metų žmogus.
Visų žmonių imuninė sistema silpsta nuo jaunystės. O šitų - ne.
Jie sensta lėtai. Imuninė sistema lėtina senėjimą. O lėtesnis senėjimas palaiko imuninę sistemą.
"Limfocitų" ląsteles gamina organas, vadinamas "Fimus". Tai balta dėmė širdies viršuje. Seniams jis traukiasi, mažėja ir gamina mažiau. O dviratastėms - ne.
"Limfocitas" ėda ne tik bakterijas ir virusus, o ir senas ląsteles. Palaiko jaunystę.
Raumenų ir kaulų kiekis nemažėja.
Mažėja tik plaučių našumas. Lėčiau širdis plaka.
Nežinau ar stebėjo moteris, ar vyrus.
Kaip visuomet, nebūtina kiaurą parą minti. Būtina važinėti nuolat. Gausis tas pats nuotolis. Galima ir kitaip mankštintis. Tik bus nuobodu. Smagiau ir lengviau dviračiu.

2023 metais mokslainiai sakė, kad mankšta atima maistą iš kūno. Stoka slopina:

... Neva lašinių kiekis nepriklauso nuo mankštos. Neva kūnas keičia vietą kur imti jėgą. - Ne iš lašinių... nes jie lėti... o iš greito marmalo kitose kūno ląstelėse.
Gal, jie klysta. Gal liaujiesi liesėti ties kažkokia riba.
O gal tikrai juos mažina tik maisto stoka.

Sportas jaunystėje mažina krūties vėžį. Vėliau irgi mažina, nors mažiau. Viso, sudėjus jaunystę (40%) ir brandą (20%), mažina 60%.
Dar krūties vėžį mažina sveikas maistas. - Mažiau riebalų, daugiau augalų. Augalai suriša, slopina moterišką hormoną estrogeną. O riebalai - ne, gal net skatina. Estrogenas skatina moteriškas ląsteles augti, tuo tarpu ir vėžį. Todėl riebi moteris dažniau serga. Mažiau estrogeno patogiau ir tuo, kad mažiau bei vėliau lytinių išskyrų.
Nežinau ar mažiau estrogeno reiškia mažiau grožio. Bet kas iš to grožio, jei nuo jo mirsi, ar surūgsi? Nesportiška išliksi graži tik trumpai. Po to vyras tave iškeis į naują, jauna, kol ir ana sukrioš...

Įvairink kelią.
Su reikalais privalai važiuoti kreivai - ne tiesiai ir nuobodžiai. Žaisk. Šniokštinėk apylinkes. Paaiškinimai čia:
http://www.velouostas.lt/forumas/viewtopic.php?t=43
Pramogai, lavinimuisi, poilsiui, bendravimui važiuok į iškylas:
http://andrius.saugokmedi.lt/iskylos

Kelių įvairovė sukels tau ir pažinčių įvairovę. Jei ieškai tam tikro berno, su kurio pasimetei, jis gali būti visur. Kiti - irgi.
Rasi ne vien bernų, bet ir pažįstamas pagal pomėgius, ir nebūtinai vien pagal dviračius.

Kelio ilginimas pirma gal atrodo keistas, baugina ar vargina. Priprasi. Dviratis ūgdo ištvermę. Kuo daugiau, tuo labiau. Nesiliauk. Kitaip nusmuksi atgal į aplaidų pelės gyvenimą. Kiekvieną kartą - tingu. Bet po kiekvieno karto džiaugiesi, kad nepatingėjai. Kai pradedi minti, įsijauti, pažvalėji.

Kaip numesti svorį.
Nuorodos į žodyną, straipsnį apie žmogų:
Maistas
Kai maisto gausu, tu augi ir bręsti sparčiau.
Jei jutiklis blogas - lėčiau.
Kaip matuoja energiją iš maisto.
30% jos vartojame jį virškinti. Lašinius - našiausia: 2%.
Kakis
Irgi maistas. Ypač mėgsta Lietuvį.
Miegas
Miegas gamina marmalus, kurie leidžia naudoti, deginti riebalus, lieknėti, trukdo storėti.

Miegoti ant dviračio žmonės bandė. Bet versdavosi kūliais.
Dviračių taisytojas (meistras) Rolandas pasakojo, kad kažkokios ilgos kelionės aplink Lietuvą rungties metu kažkas užmigo ir, kad negriūti, šoko per dviratį, šuoliavo ilgais šuoliais per aukštų žolių pievas kol sustojo. Nepamenu, ar griuvo.
Pasakojo senai. Dabar Rolandas - storas, nes nebevažinėja dviračiu. - Tik varikliais visokiais.

Tukti
Nutukusi pelė rado nutukimo geną.

2022.04.18 mokslainiai rado, kad storos moterys labiau serga gimdos vėžiu.

Kaip sportuoti
2023 metais mokslainiai sakė, kad mankšta atima maistą iš kūno. Slopina uždegimus, ramina.
Nemažina lašiniu. - Gal klysta.

Dviračiu per mėnesį galite atsikratyti 5-10kg antsvorio.
Nutukimas išnyks visai, bet tiktai jei važinėsite dviračiu kasdien ir su visais reikalais... O dar geriau - ir su visais "pasivaikščiojimais" (tiksliau - pasivažinėjimais). Bet kokio sudėjimo žmogus atstatys savo normalią formą. Jokių dietų.

2004 metų pavasarį vienam bernui surinkau dviratį. Klausiau kodėl skuba rinkti dviratį. Atsakymas sąmoningas: svoris auga. Bernas svėrė apie 130kg. Po 5 mėnesių sutikau dviratininką. Pamaniau kažkoks naujokas. Įsižiūrėjau. Tai buvo tas pats bernas. Nepažinau - jokių lašinių. Tiesiog kresnas žmogus. Manau, dabar jisai sveria 90kg.

2001 metų vasarą dalyvavau žygyje iš Talino į Klaipėda. Toliau norėjau važiuoti vienas į Karaliaučių. Apsistojau baigiamoje dviratininkų stovyklavietėje. Ten pat suvažiavo kitų žygių dalyviai. Ryte pakeliu galvą. Visi išsilakstė. Pro šalį vedasi dviratį bernas. Kažkur matytas, bet gal ne... Tai ne jis... Šitas kažkoks "sportiškas"... Pasirodo pažįstu. Seniau jisai svėrė apie 140kg. Jo žmona maždaug tokių pat gabaritų. Niekuomet nepavykdavo jų įkalbėti. Jie linkčiodavo, viską "suprasdavo" apie dviračius, kvietimus važinėtis... Ir tiek.
... Manęs neklausė... Bet į šį žygį jį įkalbėjo važiuoti pažįstama mergina. Berods tai buvo tuometinė Vilniaus Dviratininkų Bendrijos vietininkė Virginija (sutapimas). Jisai pats jau buvo susirūpinęs, nes storėjo sparčiau. Matyt sotesnį darbą gavo.
Nežinau kiek tas žmogus "sportavo" iki žygio. Tikrai ne dviračiu. Nes dviratį jisai pirko ta pačia diena kaip žygis prasidėjo. Ir bagažinę iš kažko sukonstravo iškart. Ir kuprinę paprastą, nedviratinę prikabino. Sėdo, ir išvažiavo. Jo žmona į žygį nevažiavo. Užjaučiu ją, nors jinai gal nenutuokia.
Žygis trūko 2 savaites. Galiausiai bernas svėrė apie 90kg. Iš pažiūros normalūs žmogus. Dabar jau jo seniai nematau. Gal vėl sustorėjo. 50kg per dvi savaites?.. Nenustebčiau. Žygis reiškia apie 60-100km kasdien... Bastymasis, maisto nepriteklius...

Nepamirškite, kad važinėtis reikia daug. Reiškia kasdien ir su visais reikalais, o ne retkarčiais ir kas antrą dieną. pažįstu vieną stambią merginą. Jinai niekaip nelieknėdavo, nors atvažiuodavo su mumis važinėtis savaitgaliais kelis metus. Gal likusį laiką jinai tingėdavo. Pastaruosius mėnesius jinai nebesirodo. Tikriausiai užimta smarkiai. Neseniai ją vėl sutikau. Dabar jinai nebe stambi. Matyt baigė mokslus ir darbą gavo, ir kasdien važinėjasi pirmyn ir atgal. Neklausiau kaip iš tikro buvo. Vėliau pranešiu.

Aš pats, kartais netenku dviračio (pavogdavo), arba dėl kitos priežasties (gydymas). Tuomet ilgai nevažinėjau. Priaugdavau svorio net iki 10kg. Vėl pradėjęs važinėti, per mėnesį juos numesdavau.

2016 metais kažkas tyrė kažkokį prietaisą, kuris seka svorį. Rado, kad per kažkurį laiką kas jo nedėvėjo, sulieknėjo 1½ karto labiau negu kas dėvėjo. - 5,9 ir 3,8 kg atitinkamai. Tyrėjai spėliojo, kad prietaisas atpalaiduoja sąžinę.

Kaip "kabinti" bernus.
  Statistika:
 • Daugiau negu 66% lietuvos tariamai suaugusių moterų patiria smurtą šeimoje iš vyro.
  Keisčiausias atvejis: berods Rusijoje vyras nužudė žmoną, nes susapnavo, kad ji jam neištikima. - Gan žymus atvejis. Nes jis įkūnija ir Lietuvio pomėgį žvėrį savo viduje šerti prietarais ir gyvais žmonėmis.
  Kai tave tariamai "užpuls" gatvėje, tu pasipiktinsi, užsiundysi savo "berną" ("asmeninį kareivį"), kad tave tariamai "saugotų". ... Nepaisant, kad tariamas "užpuolikas" darys tau tik gerą. Negailėsi ir savo "asmeninio kareivio" sveikatos, ar net galvos. Bepigu tau įsakyti ją kišti bele kur. Juk ne savo galvą guldai. Jei tą galvą prarasi, kitur gausi naują...
  Vėliau tavo bernas pats tave tikrai užpuls. Tu į gerą tau linkėjusį minėtą tariamą "užpuoliką" nesikreipsi... Nesikreipsi ir į Policiją... Nesipiktinsi... Kaltinsi tik save, o gal net ir tuos, kurie tau nieko blogo nedarė. - Ką pakliuva, tik ne kaltininką... Nes jis - ne gatvėje.
 • 54% santuokų skiriasi.
 • Pusė bernų (ir pretendentų į juos) seka "savo" mergų ryšių priemones (e-paštą, telefoną). Dažnas perima jų susirašinėjimą su tikslu nutraukti, rašo merginos vardu. Kartais net kalba, apsimesdamas ja. Tave seka ne prašalaičiai, o tariami geri pažįstami.
 • Daugiau negu 40% vaikų Lietuvoje gimsta ne santuokoje.
Šią statistika duodu ne pasakojimo pradžiai, o pabaigai. Šį straipsnį rašiau ne dėl to, kas nutinka tau po vedybų. Šį straipsnį rašiau, kad patarčiau kaip rinktis prieš... Aš išvis ne apie vedybas kalbu. Pasirinksi tu bet kokiu atveju neteisingai... ir tapsi niuri statistika...
Kai išmuš tavo laimės valanda, tu manysi, neva neverta vargintis, neva bus dar... Tu toliau pliurpsi su "drauge"... Nepulsi laimei po ratais... Lauksi kol ji išvažiuos... Taip ir bus: išvažiuos ne draugė, o laimė. Jos tau nebebus, nes buvai nepasiruošusi. Manei kad šaukštas burnoj pats auga. Tu kantriai lauksi. Mėtysi žvilgsnį ten, iš kur laimė atvyko... Vilsies, kad ji pasikartos. Bet ji jau buvo grįžusi. Daugiau niekas nebeįvyks.
Vėliau išmus nelaimės valanda. Tu pulsi jos vaikytis, ir maldausi pasilikti, nes nieko kito gyvenime nežinojai. - Tik nelaimės "drauges". Tu buvai "teisi": bus dar... ir dar... ir dar...
Bernas nėra laimė. Laimė yra, kai žinai ką darai ir kas nutinka. Nelaimė yra visa kita.

Tu niekur nebuvai, nieko nematei, nieko nežinai... Tu renkiesi niekus iš nieko...
Nejaugi tau visvien kuris iš mūsų yra tavo "vienintelis"?
Jei "visvien", reiškia toli eiti nereikia. "Vieninteliu" gali tada būti atsitiktinis praeivis iš bet kurios šalia esančios minios. "Atsitiktinis" dar būtų geriau. Bet nebus. Bus tiesiog nuolatinis šalia "besimėtantis" kaimynas. (Asmuo, pareiškiantis į tave teisę, arba kuriam pati suteiki teisę, vien dėl to, kad jis trinasi šalia - bendraklasis, bendramokslis, bendradarbis, pažįstamų pažįstamas, kaimynas.)
... Bus bet kuris, praejęs tavo minimalią "atranką". Jei netyčia pasimetė vienas, nesirupini... Tiesiog eini ir griebi kitą... Tavo tikrai "vienintelis" gal net tūno netoliese, bet tu mechaniškai griebi greta savęs.
Lyg pramoninėje gamyboje. - Atlikti darbą gali bet kuris tinkamas kandidatas. Sedėk sudėjusi rankas, ir lauk, kol kreipsis.
Burbtelejo bernas teisingą žodį - dedi paukščiuką. Skambtelejo teisingą skambučių skaičių - paukščiukas. Ūgis... Svoris... Spalva... Pasodina ant suoliuko... Vedžioja tave į renginius... Pavežiojo su gelda... Davė "pavalgyti"... Štai ir surenki savo "vyrą" kaip iš konstruktoriaus. Robotas netgi kalba žodį "my-liu..., my-liu...", bei kitus priimtinus išsireiškimus bei samprotavimus iš tavo sarašo. Toliau viskas vyksta mechanizuotų užprogramuotu budu... Kitaip sakant - tavo išsvajota rutina.

Buvo toks filmas. Jame merga atvažiavo iš miesto, ir lakstė po kaimo vietovę. Lakstė tenai ir bernas. Bernas jai patarė įsimylėti ne pirmajį, bet paskutinyjį. Patarimas teisingas. Bet merga pabaigoj atsidavė būtent šitam pirmam sutiktam. Jis galėjo būti paskutiniuoju. Bet ji net nebandė, neieškojo kitų.

Kaip gi susirasti tą paskutinyjį, "vienintelį"?
Taigi ieškoti reikia. O kaip kitaip? "Susirasti" reiškia "ieškoti pačiai", o ne "sedėti, kol suras kiti".
Bet tu gi neieškai. Tu tiktai lauki, delioji, bei skaičiuoji "paukščiukus". O ir tiems, kurie ieško tavęs, apsunkini gyvenimą.

Nesidrovėk, nebijok bendravimo. Bendrauk tiktai su nepažįstamais. Nepainiok bendravimo su ištvirkavimu, blevyzgom, ar bandos jausmu. Negaišink savęs.

Nesislapstyk. Sėsk ant dviračio ir važinėkis. Įkyrėk visiems kurie tau patinka. Kalbink pati. Nelauk kol juodas princas parjos ant juodo žirgo.

Užsidariusi automobilyje, arba nieko nepakabinsi, arba porą tokių pat užsidariusių gretimame spūsties automobilyje.
Užsidariusi kabake ar viešajame transporte, užsidarai su 100 maniakų, kurie kitaip nesugeba.
Užsidariusi darbe, apsiriboji tiktai bendradarbiais. Jie tavo ribotumu džiaugiasi, bei sergsti tave nuo pašalinių. (Turiu pavyzdžių.)
Užsidariusi su "draugais", bei sekiodama paskui juos, tiktai "draugus" ir pakabinsi. Neklausyk jų šauksmo. Nes jie šaukia sugrįžti ir užsidaryti. Vaikščiok viena, arba bent jau be bernų. Ir geriau ne vaikščiok, bet važiuok dviračiu.
Pažindinkis su nepažįstamais. Pažįstamus jau pažįsti.
Užsidariusi su bendramoksliais ignoruoji kitus mokslinčius, kurie irgi norėtų prie taves prisigretinti.
Kitaip tariant, neatsiduok artimam savo vien dėl to, kad jisai šalia.
Ieškok, ir busi surasta.

Karta dvi merginos man sako:
Bernai galvoja, jog jie renkasi. O iš-tikrųjų tai merginos atsirenka. Aš pamaniau: "Taip, merginos renkasi... Iš tų kurie renkasi jas." Bet garsiai nesakiau. Nenorėjau nuliūdinti. Nors gal reikėtų.

Didink savo šansus...
kad ir palengva, bet visuomet. Nebūtina papildomų pastangų - įprastus dienos darbus gali veikti su kitokia laikysena. Sedėjimas sudėjus rankas ir šaudymas akimis nėra šansų didinimas. Na, važinėjimą dviračių, ar tiesiog gryną orą galima būtų vadinti papildomomis pastangomis... Bet vadinkime tai gyvenimo būdo pakeitimu. Nes liautis tūnojus namuose ar kitose uždarose erdvese sveika. O ir važinėti verčiau pradėkite dėl atvirumo, oro, vaizdų ir judesio - ne dėl bernų. "Kabinimas" tegul gaunasi kaip savaiminis šalutinis veiksmas, kuris tesiasi nuolat, net ir nulipus nuo dviračio... Kaip alsavimas, kaip širdies plakimas, kaip gyvenimo džiaugsmas. Neleisk "kabinimui" užgožtį likusį gyvenimą, ar tapti pagrindinių tikslu. O ir darbas, ir kiti dalykai taipogi turi derėti.
Tiesiog būk pasirengusi. Pažintims nėra tam tikrų vietų. Jos yra visur.

Pažįstami trukdo, pinasi po kojom, supa ir pančioja.

Pamatai berną... Eini link jo... Staiga pasitaiko tavo pažįstami. Įpročio verčiama sustoji, prisėdi prie jų ir pliurpi. Bernas dingsta...
Tegul pažįstami tavo ir tu pati saiką žino! "Labas, ate"... Ir eini toliau kur reikia tau, o ne jiems. Pažįstami bus dar daug kartų. O tas bernas galbūt nebebus niekada. Galbūt jis netikelis... O kas, jeigu jis "tavo"?..

Pamatai berną... Užkalbini jį. Prieina 2 pažįstami, stojasi šalia, per sprindį ir spokso... Tu vis suki kalbą, kad jie negirdėtų... Tikiesi, kad jie praeis šalin, savo keliais. Bet ne: jie atėjo būtent tave pamatę. Įsivaizduoja, kad jiems tas pokalbis irgi priklauso... pagal "esamos pažinties teisę"... Neva tarp jūsų vyksta ne asmeninis pokalbis, bet viešas susibūrimas, pasilinksminimas... Neva pakviesti - visi, ir viskas, ką sako tavo pašnekovas ar tu, jūs sakote ir jiems... Taigi jie niekur nedingsta... Abu nutylote... Tada jie įsiterpia, tave perima ir tu jau jauti "pareigą" persišlieti prie jų. Berną palieki ir išeini su jais.
Kodėl?
Todėl, kad tu droviesi tuos pažįstamus nuvyti. ... Ejo sau pro šalį, nieko nereikėjo, tai tegul eina sau. Bus dar tu susitikimų su jais.
Antra priežastis: jie taip elgiasi tyčia. Jie tave "gano", "piemenys". Jie įsiterpia ne dėl įsivaizduojamos teisės, bet sąmoningai prisišlieja. Tikslai būna įvairūs: vienatvė, sutrudkyti, pavydas, tavo dėmėsys.

Kaip aukleti "piemenis"? Pašiepk juos. Kai jie ateina, pereik į priešingą pusę ir tęsk pokalbį. Po to, tą berną veskis tolyn. Pažįstamieji sekios iš paskos ir apsikvailins.
Jei juos sutikai ne pokalbio su bernu metu, irgi pašiepk: blaškykis į šalis. Jie sekios, kol pasijūs kvailai.
Jei nėra būtina tuo metu būti su jais kartu vienoje gatvėje, ar patalpoje, tada išvis išeik tolyn, pasivaikščiok. Sutiksi ką nors įdomesnio.

Arba tiesiai, šviesiai paprašyk tariamus pažįstamus pasišalinti. Dažnai tu jų net ir nepažįsti gerai. ... Gal porą kartų koridoriuje prasilenkėt.
Truputį daugiau apie piktybiškus pažįstamus rašau žemiau.

Pašiepti nederėtų berną, kuris bando susipažinti. Jis irgi sekioja. Bet to ir neslepia. Su juo pakanka atsisveikinti. Apie tai irgi žemiau rašau.
Pašaipos esmė yra būtent išaiškinimas to, kas slepiama, ar prietarą. Jei manai, kad su tavim pažindintis nederėtų, tave pačią ir derėtų pašiepti, nes tai - prietaras. Ypač, kad juo kenki ir sau pačiai.

Vyksta minėjimas, susiburimas. Tu eini patalpos vidun. Pažįstamas bernas slenka vidun. Tu eini lauk. Pažįstamas bernas slenka lauk ir stukso šalia, ar netoliese. Tu kairėn - jis kairėn. Dešinėn - dešinėn. Tu kimbi į pokalbį - jis prisišlieja. Prielipa nei pats pažindinasi (arba jau atmestas), nei kitiems leidžia. Tau nelieka ne minutėlės, kad asmeniškai galėtum papliurpti nei su dalyviais, nei su patikusiais pašaliniais praeiviais.

Sunkiausias savęs neigimo atvejis: kai ne jie, o tu pati paklusniai sekioji paskui kitus. Žemiau rašau apie kibimą į "skvernus".

Jei jūs tiktai žinotumete kiek pastangų kainuoja bernui prasimušti iki jūsų pro visus jūs supančius pančius!

Tau atrodo, neva esi gerbiama ir mylima "karalienė"... Atrodo neva tai ir yra "pasaulis".
Nei galvon netoptels, kad kažkas dar gali iki jūsų brautis. Juk "pasaulis" jau visas yra aplinkui tave.
Užtektų didesnės pažinties su aplinkiniu pasauliu, kad suvoktum, juk taviškis tėra mažytis "kokonas". Kai, atlikęs savo poreikius, "draugų" (tame tarpe ir "draugių") bei kolegų burys išsisklaidys, tu suvoksi, kad tebuvai "kalno karalienė" (toks vaikiškas žaidimas, tiksliau būtų - "kalnelio, arba kauburiuko karalienė"). Vaikai išsiskirsto namo. Ir kiemas ištuštėja.

Kartą išėjo dvi "draugės" į gatvę bernų ieškoti. Bet viena kalbasi su "debilniku" flirto reikalais. Taip vadiname mobilų telefoną naudojamą ne pagal paskirtį. O jis taip naudojamas nuolat. Klausiu antros:
- Su kuom jinai šnekasi?
- Su mano draugu.
Jei bernas kalbins tas pačias mergas be tarpininkių, bus apšauktas nekadėjumi, nes kalbins, taip sakant, "visas iš eilės". Netgi ta pati potenciali tarpininkė apšauks...
Štai kaip... Bet įsitrink į kokios nors vienos mergos (tarpininkės) "draugus", ir jinai parūpins tau visas savo "drauges". Beje, šitokiu pat principu veikia ir savadautojai bei prekeiviai žmonėmis, apie kuriuos rašau šiame puslapyje.

Nuo kada pažįstami "limpa".

- Nuo vaikų darželio. Kuo anksčiau, kai tiktai nuskyla jam akla laimė rastis šalia tavęs. Tada toks pažįstamas tave gano, tampo už rankos, pratina prie glamonių ir vien prie savęs. Svarbu nepaleisti vienos ir nesuteikti net tokios minties.
Kuo esi gražesnė, tuo smarkiau ir anksčiau jis "limpa". Toks įspūdis, kad netvirkintų gražuolių nuo mažens nebūna. Apie gražių ir negražių merginų panašumus rašau žemiau.
Jis naudojasi tuo, kad tu baidaisi visko, kas nepažįstama. Todėl tu pati vis grįžti prie jo. Nes juk taip patogu nesivarginti. ... Net jeigu jis baisus. ... Bet juk toks pažįstamas... O ką tu žinai?.. Tu juk kitokių nematei. Net neįsivaizduoji, kad gali būti kitaip, gerai, ar bent geriau.

Tau atrodo menkniekis pasivakščioti, pasitąsyti su kvailiu. Pramoga. Pamalonina tave. Ar bent sukelia to įvaizdį. Kvailys tuo metu malonina tik save. Neverta jo skatintikvailumą. Nes jis išsikeros.

Ką daryti?

... Privežė gelda tave prie kabako ar darbo dūrų - šmurkšt du žingsnius, kaip pelytė... Atlikai kažkieno reikalus... Šmurkšt atgal į geldą. Niekas nematė; nieko nenorėjai matyti. Ką norėjai, tą ir gavai - pelės gyvenimą.

Kodėl būtent su dviračiu?

Vėlgi, bernų kabinimui nebūtina skirti papildomą laiką. Kai keliauji kur nors, keliauk su dviračiu. Autobusas ar automobilis praveža. Pėsčiom tiesiog lėtai, mažai, nuobodu, niekur nespėji. Abiem atvejais nevaldai padeties. Dviračių tu vyksi savo eiga. Atvira, jokių stogų, durų, ar eismo ribų... Suki, stoji, privažiuoji, paveji ką nori, kada nori ir kur nori. Tu gali pašaukti, ir tave galima.
Tik ne pėsčiom. Dviračių pamatysi daugiau ir patogiau. Ir nuo įkyrių bernų lengviau pabėgsi. O tas retas liurbis, kuris išdrįs dėl taves pats ant dviračio užsirioglinti, bent jau nebegalės gerti. Girtas nepavažiuos.

Lauke pasirinkimas didesnis.

Jei ir pradedi nuolatinį "kaimyną" megti labiau, tai ne meilė, tai tiesiog pripratimas. Mokykloje, universitete, darbe, troleibuse, ar kabake gal 100 veidų atsiras, ir vis tų pačių. Lauke - 1000-iai, įvairių, ir dykai. Kaip rašau straipsnio gale ("kiek reikia bernų?"), ypatingų žmonių nėra daug (1 iš 10000). Pasirinkimo didinimas yra svarbus.

Iki šiol jūsų menas buvo lūkesčiai ir laukimas. O kai dideli kiekiai, jį pakeis gebėjimo atsikratyti naujų "draugų" menas. Kuo daugiau ir kuo greičiau, tuo geriau. Geriau akimirksniu, ar per pora minučių. Neverta vilkinti valandomis, ar mėnesiais. Kalbinamos jau mokate tylėti lyg vandens prisėmusios. Reikės dar išmokti nesibūriuoti ir nesibroliuoti su bele kuom. "Labas..." pora žodžių... ir "ate..." Jus niekam nieko neprivalote, ir niekam nesate skolingos.

Kas trukdo? Kulniukai? Kojinės? Prietarai? "Draugai"? Na, jeigu jau nutarėte ne į kabaką belstis, o dviračiu pasivažinėti, tai ramiai galite kulniukus palikti namie. Bet norėdama, gali ir su jais minti.

Beje, turiu jums padekoti, kad išklausėte mane, ir 2005 metų vasara užplūdote Vilniaus gatves bei takus su dviračiais. Važinėjotes savarankiškai, be "draugų". Aišku tikėjotes, kad savaime padaugės jūsų gyvenime bernų.
Deja neišgirdote antros patarimo dalies... Ant dviračio sėdote. Bet kalbinti bernus pačios aktyviai pamiršote. Gavosi tas pats kaip ir anksčiau, kai "šliaužiojot" pėsčiomis arba automobiliu. Tik šį kartą - ant dviračio. Nuvažiuoji su dviračiu iki suoliuko, pasėdi, pavėpsai, ir trauki namo nieko šalimais "nenorėdama pastebėti". Tu aišku pastebi, bet nedrįsti kalbinti.
Drovumas yra nuodemė. (Nepainiokite su kuklumu.)

Manę išgirdo ne tiktai mergos. Bet ir chuliganai bernai. (Kaip jų atsikratyti skaitykite žemiau.)

Kodėl aš taip dažnai miniu tariamus draugus (draugus "kabutėse")?

Todėl kad jus be jų žingsnį bijote žengti. Lietuviai visiškai nebesigaudo kam draugai yra. - Ne tam, kad užgožtu savimi visą jūsų laisvalaikį. Ne tam, kad pasiektų jūsų "debilniką" visur ir visada ("debilnikas" - mobilus telefonas naudojamas ne pagal paskirtį, tame tarpe be saiko). Ne tam, kad sutelktų visą jūsų dėmesį ties jų "asmenybe". Ne tam, kad jūs jiems pasiaukotumet.
Jie yra ne tam, bet būtent taip ir nutinka. Tai rodo, kad Lietuviai draugauti nemoka, nesugeba.

Manau aiškinti nereikia, kad jie tik apsimeta draugais. Buvo toks Amerikonų filmas... Marsiečiai užplūdo Žemę, žudė žmones... Bėga toks tešlagalvis su šaudykle ir svilina visus nuodingos žalios spalvos spinduliais... Pro vertimo aparatą jis šaukia: Nebėkite! Mes jūsų draugai!
Mažai kas žino, kad tai ne komedija. Jie tikrai Lietuvą užkariavo. - 2008 metų ruduo.

Šitai aš kartais paaiškinu nusivylusiam žmogui (tokių samoningų nedaug sutinku, bet pasitaiko). Kai žmogus tokią Lietuvio prigimtį suvokia, suvokia juk tai dėsninga, juk tai ne jo pražanga... Viskas žmogaus sujauktoje ir sutrikusioje sieloje stoja į savo vietas, ašaros išdžiuna, dangus pragiedrėja.

Beveik visais atvejais, kai mes su kokia nors mergina nesekmingai pažindinomes, tam aktyviai arba pasyviai sutrukdė jos "draugai", pažįstami, bendradarbiai, debilnikai, ji pati (duodama progą aniems įsiterpti), bei kiti prisišliejeliai. Pletkos, intrigos, įsiterpimas, fizinis laisvės apribojimas, apsimetinėjimas, žinučių peremimas, klastojimas, ganymas (slankioja šalia, ar iš paskos, nepaleidžia vienos kompanijose ar pobūviuose, dažnai net tie, kuriuos pirmą kartą ten matai)... Tai daro tie kuriais tu labiausiai pasitiki. Be pasitikėjimo tokie "pokštai", savaime, neįmanomi.

Pateiksiu vos vieną pavyzdį. O tokių begalė.
Kartą vienas bernas rengėsi vežti iš kabako 4 merginas. Jo nelaimei, kai aš pravažiavau pro šalį, jo dėmesi išblaškė "debilnikas" (mobilus telefonas naudojamas ne pagal paskirtį). Tad jisai kuriam laikui pristigo mergoms priežiūros. Viena mergina pradėjo manę kalbinti. Bet tuo pačiu ir baisiai drovėjosi. Staiga girdžiu kaip bernas aiškiai mane siunčia necenzūrinio žodžio link. Atsigrežiu, o jisai vaidina šitaip kalbąs telefonu. Matyt toji mergina buvo gražiausia. Ir jam būtų apmaudu sugaišus tiek benzino - ją ir jos drauges pavėžinus veltui. Nepamenu ką aš jai sakiau. Jos draugės pradėjo stumte ją stumti link manes. Bet jinai įsispyrė galinėmis kojomis ir nesidavė. Nors pati nuolat viltingai žiūrėjo į mane. Galiausai visos susigrudo į tą geldą (automobilį), ir bernas nuvežė jas toliau "doroti".
Atrodytų, kad mergina pati sau sutrukdė. Iš dalies tai tiesa. Tas kuris nėra sau priešas nesileis trukdomas. Bet išoriniai trukdžiai visgi buvo (aktyvus, bei pasyvus). Iš tikrųjų ji drovėjosi savo draugių, net kai jos jai pagelbėjo... Ypač ji drovėjosi to besikeikiančio "draugo", kuris aiškiai reiškė savininko pretenzijas. Aišku ji drovėjosi ir manęs. Jei ji būtų pratusi vaikščioti be draugų, viena, jai būtų žymiai lengviau. Deja, nesunku nuspėti, juk savarankiškai jinai taip niekada ir nevaikščiojo.

Pastarasis atvejis rodo dviračio svarbą pažintyse. Jei važiuočiau automobiliu, manes niekas negalėtų užkalbinti. Jei eičiau pėsčiomis, niekur nenusigaučiau.
Kaip rašiau, aš aišku dviračiu važinėju ne dėl pažinčių. O dėl to kad dviratis yra laisvė. Dviratis yra greičiausias, taupiausias, patogiausias, smagiausias, sveikiausias, ir labiausiai aplinką bei aplinkinius tausojantis transportas. Visiška priešingybė automobiliui. Galite su manim ginčytis. Bet šituos ginčius moku beveik mintinai. Jūs pralaimėsite.

Tave kalbina

Kai bernas tave kalbina, rodo dėmesį, neskubėk apie tai pranešti palydovams ir palydovėms. Tariamiems "draugams". - Žiūrėk ankstesnį skyrių.
Jis kalba tau, o ne jiems.
Jie gi puls tave apglėbti, suburti į "haremą". Glausis prie tavęs. Skubės nugrusti, išsivesti. O tu drovėsiesi priešintis. Pati paskui juos nuristensi. Vykdysi viską, ką jie nurodo. Jiems net versti neteks. Pati jiems viską "paduosi", "atsiduosi", išduosi save.
Nepulk pas palydovus, o atsitrauk nuo jų kuo toliau.
Neatsitrauk nuo tikslo: pulk susipažinti su bernu.
O jį aptarinėti su kažkuo galėsi vėliau. Nors jie bandys tau jį šmeižti. Kalbės ko nežino ir negali žinoti, pramanus. Geriau gyvenk savo galva.

Ką daryti, jei pražiopsojai?

Nesipažindinai su praeiviu ar pravažeiviu. Dabar pasigailėjai. Jis taip staigiai išnyro ir dingo. Išliko vos žvilgsnis tau ir jam. Kartais - retas žodis. Gal pati pasidrovėjai... Gal tavo pažįstamų palyda sutrukdė tau ar jam...
Dažniau eik pasivaikščioti. Įvairiom vietovėm. Įvairink gyvenimą. Kito būdo nėra. Pats savaime jis negrįš. Paskelbk paiešką pasimetėlių puslapyje, kurį nurodau šio puslapio pradžioje.

Ar gali nieko nedaryti? - Taip. Gali. Patogu. Be vargo. Daug merginų taip ir nedaro. Bet kam tada tu čia skaitai?..

Kodėl aš rašau, kad reikia išmokti meno kuo greičiau atsisveikinti?

Mat, reikia suvokti kodėl ir kas prie tavęs limpa.
Jei merga bent kiek gražesnė, neatsiras berno kuris ignoruos jos kalbinamas. Negalima laikyti draugu bet kurį kas su tavim šneka draugiškai. Netgi atvirkščiai - tas, kuris siekia apriboti tavo dėmesį tik ties juom, yra priešas. Savokas "dėmesys" ir "priešas" turių omeny plačiąją prasme.
Merginoms kalbinti bernus yra lengviau. Bernams atsiliepia reta mergina.
Bet merginoms vistiek sunku.

Abiem sunku surasti butent tą berną, kuris yra "jos".

Su gražuole susidės bet kuris žioplys. Žioplesnis, ar bjauresnės išvaizdos bernas bus stačiai dėkingas savo žioplam likimui. Todėl ir bus tariamai ištikimas.
Su negražia žioplys susidės iš nevilties. Tad, vėl-gi, bus tariamai ištikimas.

Abiem atvejais tu tapsi paguodos prizu. Visuomet turi suvokti berno "prieraišumo" priežastį. Nemylėk dėl priežasties. Tu myli dėl "priežasties", jei tai darai iš principo, išgalvotų taisyklių ar kriterijų, apskaičiavimo, gailesčio, pykčio, keršto, nevilties, draugiškumo, ištikimybės, rupestingumo, tariamo berno nepasiekiamumo, pasitikėjimo savimi, ar kitokių bruožų, ir taip toliau... Tu ir pati jausi pasamonėje, kad tai nėra meilė. Tik bijosi prisipažinti sau.

Dabar nerašysiu kaip atskirti meilę nuo susižavėjimo. Tai atskira tema. Truputi parašiau pastarojoje pastraipoje, kol-kas pakaks. O šio straipsnio tema yra kaip ieškoti bernų negaištant labai papildomo laiko. O butent - ant dviračio.

Ar verta gimti gražiai?

Nuoroda:
Mergų grožis
Mokslainiai mergų grožį matavo po pasaulį.
Žodžio "boba" klaidinga kilmė iš Rusų kalbos.

Taip.
Bet dažna mergina iš to nieko gero negauna, ar net nukenčia. Iššvaisto savo laiką ir grožį. Turiu omeny bernų paieškas.
Bet ir darbe ir visur kitur grožio panaudojimas nereiškia, kad mergina jo neiššvaisto.

Grožis dažnai sukelia pavydą, pyktį ir iš mergų, tariamų tavo draugių, ir iš bernų. Jie tau slaptai keršys, nesakys kodėl.

Grąžintis neverta nei gražioms nei negražioms.
Nekelk pavydo, nelaimingų nuotaikų, ir nereikalingų pagundų. Neerzink liaudies. Būk tvarkinga ir skoninga. Puoškis ar dažykis kuo mažiau.

Geras būdas ir ūpas dažnai atstoja grožį, bent iš dalies.
Aš mačiau gražias pabaisas. Jų grožis tampa šlykštus.
Mačiau negražias malonias, žavingas merginas.

Jei esi stora, tai negražu, nes tu neprižiūri savęs. Važinėk dviračiu nuolat ir visur. Nereikalingas svoris išnyks. Apie tai yra atskiras straipsnis šiame puslapyje. Žiūrėk turinį pradžioje.
Lieknėti labiau, negu leidžia tau prigimtis, neįmanoma ir nesveika.
Bernams patinka ne kaulai.
Lieknėk ne dėl bernų, o dėl sveikatos ir judrumo. Tada patiksi ir jiems.

Jei esi stambi, ar raumeninga, to nepakeisi. Tai nebaisu. Nesižalok perdėtu lieknėjimu. Skaityk aukščiau.
Raumenys žmogui naudingi. Ypač moterims. Raumenys - gražu.
Riebalai irgi naudingi ir būtini. Kūnas be jų neišgyvens. Yra skirtumas tarp lašinių pertekliaus ir būtinų atsargų. Kūnas visada priešinsis būtinų atsargų naikinimui, ir jas beviltiškai bandys atstatyti su menkiausia proga. Nekovok su savimi. Kiekvienas kūnas turi skirtingą būtinų riebalų atsargų poreikį. Dalis jo - tikra, dalis - menama (tikrovėje nebūtinas, nenaudojamas, bet kūnas jo reikalauja). Šito - nepakeisi, ir nereikia keisti.

Jei kažko gamta tau nedavė, nesikrimsk.
Ko nėbuvo, tas neataugs ir neužauginsi. Nenaudok jokių intarpų, įdėklų, "antpečių".
Kas yra, to nepašalinsi.
Svarbiausia - sveikata ir ramybė. Jas dauguma turi iš prigimties, bet iššvaisto.

Nedaryk operacijų, nesižalok. Pakeista išvaizda neapgaudinėk savęs ir bernų.
Berną ieškok ne skalpeliu, o savo ryžtu ir užsispyrimu. Ūgdyk tai. Skalpelis ar badavimas (anareksija) to neatstos.
Beje, dviratis ūgdo užsispyrimą, ištvermę.

Ar verta tapti protingai?

Taip.
Tuo smarkiai nuvilsi kvailius, kurie siekia tavimi pasinaudoti. Bet negi tau jų gaila? Kas pagailės tavęs?
Tai galioja ne vien "berninimui".

Protas atsiranda dvejopai. Vieni jį paveldi iš tėvų gamtos. Kiti jį išlavina, įgyja.
Abiem atvejais vyksta abu vyksmai. Be lavinimo įgimtas protas sunyksta. Be įgimto proto, lavinimas gali tik palengvinti būseną.
Net visišką kvailį galima išmokinti bent paprastų protingų judėsių. Kol sąlygos nesikeičia, nesikeis ir jo proto regimybė. Vėliau kažkas gali jį permokinti kvailai. Protingo nepermokinsi.

Kvaila mergina nei berną pasirinks gerai, nei tausos sveikatą, nei savo, nei savo vaikų, ar vyro, jei tokie bus. Nemokės bernų ir vaikų auklėti. Bus aplaidi viskame. Gadins nuotaiką sau ir kitiems. Trumpiau ir niūriau gyvens.

Protą lavina ne universitetai.lavina gyvenimas. Buk imli, pastabi. Abejok, klausk ir spręsk.
Formalus išsilavinimas (universitetai) suteikia žinių ir civilizacijos prietarų. Naudingiausias iš jų: moters bei asmens savigarba ir susireikšminimas. Jis sutekia moteriai norą gimdyti mažiau vaikų. Šitaip mažėja grėsmė Žemę per gausiai apgyvendinti.

Ar verta būti kvailai?

Taip.
Pradžioje tau smarkiai seksis. Neteks nieko veikti, mąstyti, persistengti. Paprastas gyvenimas.
Kad esi kvailė nesuvoksi, nes kvaila esi. Tad nebus jokios graužaties.
Tereikės sekioti kitus, vykdyti jų norus, laukti, kol jie tave pavedžios, kol už tave ką padarys.
Jei nesulauksi, nesuvoksi ir to.
Trūkumai, kliūtys ims reikštis bei sveikata ims šlyti vėliau, po daug metų. Tau tai atrodys nepasiekama ateitis, lyg tolima senatvė kokia.
Bet nesuvoksi ir viso to...

Kaip atsikratyti nepageidaujamo pašnekovo?

Taip jam ir pasakyk. Priežasčių aiškinti nereikia. O tylėti negražu. Tylėdama tu jį įžeidi. Vaidini, neva jo negirdi ir neva jis toks kvailys, kad tuo patikėtų.

Atsigręžk. Neslėpk veido, lyg atvykėlio nebūtų.
Jei jis draugas, pravartu susipažinti.
Jei priešas, pravartu įsidėmėti, stebėti. Kad bent kaip galėtum gintis. - Bent pažvelgti.

Atsikratyk tariamų "sargybinių", "ganytojų", "piemenų"... pažįstamų ir nepažįstamų .

Nebūk niekieno kaimenė, avių banda. Lengvai atsiskirk.

Pažįstamas pastebėjo, kad kažkas tave kalbina. Jis nusprendė, neva tai nesąžininga, ir įsiterpia, saugo.

Kartais tiesiog įsako tavo pašnekovui nekalbėti.
Arba įsako tau: nekalbėk su juo. Ir tiek. O pats, arba pati, tęsia pokalbį su savo debilniku tais pačiais tikslais, kuriuos draudžia tau. Tu akimirksniu paklusniai nutyli ir nusisuki, užsispyrusi nebekalbi. Neklausi savo "sargybinės" - kodėl. Juk ji "protingesnė". O tau savo protu gyventi uždrausta ir drovu.
Tau buvo įdomu. Staiga tapo neįdomu. kas pasikeitė? Ar tu turi valią?..

"Sargyba" vaidina, neva kažkas nesąžininga tau. Bet tikrovėje jis siekia kokios bebūtų naudos sau.
Tau iš to - tiktai žala, net kai tuo metu tu įžvelgi vien naudą. Atsikratyti žmogaus tu gali ir pati. Net jeigu jis neatlyžta ilgiau, jis netrūkdo, kol netrūkdo.
Tu atpranti gintis pati. O "sargybinis" pripranta valdyti tave ir riboti tavo pasirinkimą. Vėliau tariamas "geradarys" tau trūkdys vis smarkiau. O tu iš įpročio tiktai jam ir pritarsi.

Nepažįstamas tau užtvėrė kelią.
Pavyzdžiui, prirėmė prie sienos, aptvėrė rankomis, ir pliurpia. Tu vaidini, kad ir tau smagu. Tuo darai tik blogiau. Žiūrovai manys, kad tau gera, negelbės.
Arba nepažįstamas įsivaizduoja tapęs tavo draugijos nariu ilgam. Tapo tavo bent laikinu sargybiniu.

Abi rūšis gali būti ir vyrai ir moteris. Nematau skirtumo.

Moterys irgi aršiai gina savo "drauges" nuo naujų draugų. - Iš pavydo, ar kvailumo.
Tau bernas patinka. Bet tavo palydovė puola tarp jūsų, lyg įžeista. Nors į ją tas bernas nei veizėjo, nei kalbėjo. Ji - niekuo dėta. Išvis ją retai kas kalbina. Paskui ji tą berną persekioja kaip apsėsta ir įsakinėja savo "asmeniniams kareiviams" persekioti. Yra tokia bernų rušis. Skaityk apie tikslus žemiau. Ji juos įgyja visais įmanomais būdais, bet kokius, pirmus pasitaikiusius. Dažniausiai nieko neveikdama. Įgyja, kad anie lietų į pasaulį jos pyktį.
Tame yra prieštaravimas: ji įgyjo berną, bet su "draugėm" ėjo ieškoti daugiau bernų.
Kitai "draugei" tai pavyko. Tada šita supyko. Kaltina bernus tuo ką daro pati.
Dažniausiai būna, kad ana "draugė" yra visai ne jos, arba ji išvis net nežino apie kurią kalba. Ji vaikšto ieškoti bernų su visai kitom. Ji to berno nematė. Kursto iš kalbų apie kalbas. Pletkininkė.
Ji nori uždrausti tautai bendrauti. Todėl ji yra priešė visam, kas gyva. Net ir tam kurį kursto. Kiekvienas privalo ją sudrausminti.
Štai iš tokių buitinių išgamų atsirąsdavo skundikai ir talkininkai (kolaborantai) komunistų užgrobimo (okupacijos) metais. Tautos priešai pavadindavo žmogų tautos priešu. Dažnai sudorodavo ne dėl turto, o paprasčiausiai, kad nepatinka.
Lietuvos Policija iki šiol kurpia melagingo įskundimo bylas pramogai.

Abi rūšis (pažįstami bei nepažįstami) tau trūkdo pažindintis su padoriais bernais.
Nuo užpuolikų jis tave neapsaugos. Gal net apsaugos tas pašalietis, kurį nuo tavęs veja, o ne "sargybinis".

Nedelsk, ir vyk juos šalin. Pasakyk jiems šitaip. Jei nedrįsti, bent pabėk.

Sunkiausias savęs neigimo atvejis: kai ne jie, o tu pati paklusniai sekioji paskui kitus. Aukščiau rašau apie kibimą į "skvernus".

Bloga mintis dalinti bernams savo "koordinates".

Tuomet pamiršk apie atsikratymą. Taipogi tai yra nesaugu. Ar to reikia, nuspręsi veliau. Dažniausiai pasirodo, kad nereikia, ir netgi nepageidautina.
Neverta jų ir "kolekcionuoti". Žemiau miniu, kad jie gali tapti tavo debilniko siaubu. Užims savimi tave visą.

Mobilūs telefonai (debilnikai) tau kenkia.

Įsivaizduok, tu mezgi naują pažintį, arba tik eini gatve... Staiga skambina senai atmestas įkiruolis, ir velia tavę į pokalbį. Kol tu kalbiesi apie nieką, tavo naujas pažįstamas praeina pro šalį. Jis juk netrukdys pokalbio.

Tu kam laukan išejai? Su senais pažįstamais pliurpti debilniku? Ar pailsėti, ir galbūt susirasti naujų?
Viešose vietose debilniku nekalbėk išvis. Net ir rimtais reikalais. O jei kalbi, kalbėk trumpai, ir laiku nutrauk pokalbį - staigiai, kai tik ką ketini kalbinti, arba kai kalbina tave.

Kvaila yra kalbėti su dviem vienu metu: su bernu ir su debilniku. Gaunasi, kad savo pokalbį su bernu persakai ir debilnikui. Debilnikui - smalsu. Bet bernas su juo kalbėtis nenori. Jis kalba su tavim. Tu irgi su debilniku kalbėti nenori. Bet įsikibai jį kaip šiaudą nuo pažinčių. Tada debilnikas klausia ar jūs pažįstami. Ir tu paklusniai puoli pati sau per tą berną įrodinėti, kad - ne. Lyg tau tai rūpėtų labiau, negu debilnikui. Dar viešai tai paskelbi ir skubi pasišalinti.
Nors aš jūs mokinu: neskubėk. Šį kartą delsti irgi būtų pravartu, nes pokalbis neįvyko. Jei jau pasirinkai debilniką, palukuriuok greta ar netoli berno, kol bent baigsi pliurpti. Tada bandyk kalbinti vėl. Nėra kur skubėti. Viskas palauks.
Beje, dažniausiai tai nutinka laisvalaikiu.

Keista man to jūsų mokinti. Bet be viso to, viešoje vietoje kalbėti debilniku yra nemandagu. Aplinkiniams nemalonu klausytis įkyrių pokalbių. Jūs juos blaškote netikėtais sakiniais ir šuksniais. O jeigu jau su kažkuo kalbate, netikėtai įsiterpia debilnikas, ir žmogus yra priverstas laukti. "Netikėtai", nes net ir debilnikų laikais, gatvėje pašnekovas nesitiki būti pertrauktas. Be to, jisai arba jinai gali skubėti. Tiek etikos pamokėlės pakaks.

Palygink debilniką su laidiniu telefonu. Tarkim, turi svečių. Laidiniam telefonui atsakai, kad esi užimta.
Bet debilnikui atsiliepi visada, o svečias laukia.

Kiek reikia bernų?

Kuo daugiau. Bet ne tikraja "berno", ar "intimumo" prasme. Labiau tiktų apibūdinimas "flirtas". Kaip rašiau, kalbink visus patinkančius iš eilės. Kalbėkis labai trumpai. Pora žodžių, arba maksimum 2-5 minutes, ir atsisveikink amžiams.

Kartais teisingai, kartais neteisingai jūs smerkiate bernus, kurie kalbina daug merginų.
Pačios, kai esate pasyvios, gaunate nedaug bernų (dauguma - kaimynai, suolo "draugai", ir panašūs). Pirma tau atrodo, kad tai vienas, arba vienintelis. Taigi neva padoru susidėti su juom. Patirties stoka nulemia, kad pasirinkai netinkamą. Ypač kai rinkaisi ne pati, o iš tų kas rinkosi tavę. ... Išsiskiriate... Veliau gauni sekantį berną. Vėlgi, vieną, arba vienintelį... Vėl nesekmė. Gauni trečią... ketvirtą... ir daugiau... Visi "vieninteliai".
Taip nutiko daugybei merginų (nesakau, kad visoms). Gaunasi, kad tu pereini irgi ne vieną berną. Gal ne tiek daug kiek bernai su mergom. Bet žymiai intimiau. Nenuostabu, kad "intimiau". Juk tau iš pradžiu atrodė jis "vienintelis".
Pokalbiui vieno žmogaus neužtenka - reikia dviejų. Jeigu bernas kalbina merginą, reiškia ir mergina kalbasi. Jei ji nesikalba, tai bernas nekalbės. Kokie jam gali būti priekaištai? Lygiai tiek pat kiek pokalbių darote jūs, daro ir bernai. Lygiai tiek pat kiek intimių santykių darote jūs, daro ir bernai. (Apie iškrypimus, ar netgi išžaginimus nekalbame.) Bernai tiktai bandymų daro daugiau.
Ir tai ne visi, o tiktai įžulesni iš jų: kaimynai, suolo "draugai", ir panašus. Tiksliau būtų sakyti, kad pastarosioms rūšims lengviau sekasi, nes su nepažįstamais jūs nemokate ir bijote bendrauti.
Didesnis skirtumas yra nebent požūryje. Jei jūsų intymus santykis iširsta, tu jautiesi nevykelė, atstumtoji, vieniša, pasimetusi, nežiną ką toliau veikti... Pagaliau, berno pasitenkinimui, iš tos baimės bandai grįžti pas jį. Bernas gi jaučiasi laimėtojas, gavęs pati žinai ko.
O baimė kyla būtent iš nepatyrimo... Dėl to, kad nepažinote kuo daugiau bernų (ne "intimia" prasme), kaip patariau viena pastraipa aukščiau.

Iširus santykiams ar santuokai, gali saves gailėtis... Ne dėl to ką praradai.

Nes to iš tiesų niekad neturėjai. Bet dėl to kaip galėjai būti tiek akla, kad leidaisi į "aferą" su netikeliu. Prisimink, tu juk viską jautei nuo pat pradžių. Jautei, bet nekreipei dėmesio. Netikelis kartais būna ir geras žmogus. Tiktai tau netinka. Jis tikriausiai tai irgi jautė. Ir irgi tylėjo. Jam taip patogiau - gavo ko norėjo, ir eis toliau.
Neliūdėk, neverk, negailėk savo ateities. O juo labiau negrįžk, ar nesižudyk. Atvirkščiai! Tapai laisvu žmogumi. Džiaukis naują galimybę...

Kam reikalingas bernas?

Pagaliau uždavei sau šį esminį klausimą! Vis nagrinėjame ką daryti... Bet nepaklausėme tikslo.

Tikimybė sutikti meilę...

... taip vadinamą "sau skirtąjį", yra maždaug 1 iš 10000 kalbintųjų. Ne iš tų kurie kalbina tave. Bet iš tų kuriuos kalbini pati. Kaipmat, iš 100 žmonių vargiai ką peši, kol, kaip minėjau, tenkinsies uždarom erdvėm. Taigi, kuo atviresnė busi, kuo trumpiau gaiši su kiekvienu pasitaikiusiu, tuo labiau tau pasiseks.
Šansas nėra mažas. Spėju, kad nesidrovėdama, laisvai kalbindama ką panorėjus visur ir visada, per 10 metų sutiksi maž 2... daug 12 "sau skirtų" vienetų. ... Jei nesislapstysite minėtose vietose bei glėbiuose.
Taipogi minėjau, kad Lietuviai nemoka draugauti. Labai daug yra tiesiog bukų ir nedraugiškų. Dėl to sunku bus jums tiek daug bandymų atlaikyti. Vėlgi, kuo greičiau atsisveikinsite, tuo lengviau.
Ištvermės jums. Tenetiksi jums laikrodis.

Tu nepaisai šių mano patarimų. Nieko nekalbini. Nesidairai nuolat, neieškai, slapstaisi. Vis lauki senatvės. Todėl tu neturi tikimybės sutikti meilę.

Atsiliepimai.
Vita:
dėkoju už naudingus patarimus, kuriuos man šiandiena davėte

Smagu, kad taip supratingai juos priėmėte.
Tikiuosi nuo šiol ne vien save rodysite, bet ir pati veiksmo imsites.

Po jų tikrai turėčiau greitai susirasti vaikiną

Nelabai.
Daugumai reikia būtent jūsų vaizdo rodymo. ... Kurį minėjau, ir kurį dar neminėjau. Kai patenkinsite vaikino lytinį potraukį, pamatysite, kad už to nieko toliau nėra. Jei to pakanka - net ir tuomet negerai, nes degraduotumet. O degradacija "viena nevaikšto". Jos tapsite pilna jūs pati. Jos jau pilnos Lietuvos gatvės.

Aš negarantuoju jums vaikino. Nes gerų bernų Lietuvoje beveik nėra. Galbūt jūs patirsite visišką nusivylimą. Galbūt liksite amžiams senmergė, ypač jei esate reikli.

Viena nereikli mergina man sakė, kad taip gali likti viena... - Taip, gali... Netgi pageidautina. Kam tau bernas iš baimės? Jis išeis. O baimė - ne.

Kokia prasmė būti nereikliai?.. Verčiau joks bernas, negu bele koks.

Aš jums tiktai garantuoju daug smagaus flirto. Beje, kartais ir pavojaus. Ir vos ne kiekvieną kartą - nusivilimo.
Reikia stiprybės, drasos, proto, ir nuovokos.

Važinėdama dviračiu, saugokis chuliganų, ir nenuolaidžiauk automobilastams.
Dar pastebėjau, kad atsirado tokių bernų, kurie irgi pradėjo važinėti dviračiu, bet dėl vieno tikslo: chuliganizmo. Jie užtveria kelią merginoms važiuojančioms su dviračiais, ir verčia su savimi bendrauti. Įtariu, kad netgi plėšikauja.
Jei tiktai merginas kalbintų, nebūtų blogai. Bet jie ne šiaip sau kalbina...
Kai prašalaitis vyksta pro šalį, jis negali tau pagelbėti, kol neprašai pagalbos.
Nepataikauk kvailiams. Kai tik kas nors verčia tave daryti arba važiuoti kur nenori, iškarto reikšk nepasitenkinimą. Gali žviegti, gali šaukti (arba žodžiais, arba nerišliai). O verčiau staigiai pasišalink. Jei prievartautojas persekioja, kvieskis Policiją nedvejodama. Vežiokis su savimi foto aparatą, ir fotografuok visus chuliganus... Geriau nepastebimai...
Jei gali pastebimai, reiškia vargu ar filmuoji nusikaltėlį... Nefilmuok, nepažeidinėk jo asmens slaptumo. Jei tave filmuotų kas, tau juk nepatiktų. Net jeigu, patiktų, tau būtų pavojus. Jei nufilmavai, ištrink.
Smurtinių chuliganų Vilniuje nemažėja. Gaujos tampa gausesnės. Pasitaiko užpuola žmones ir miesto centre. Niekas jų netramdo, nors Vilnius vakarais ir atrodo draugiškas.
Visais atvejais, kai naudojama prievarta (užtveria kelią, arba griebia už dviračio, arba už rankos), pranešk Policijai. Net jei tuo atveju nepagaus nusikaltelį, bus medžiagos nusikaltimų dėsningumui nustatyti. Kitaip atrodys, neva niekas nevyksta.

Nebūk aikštinga. Kas tu manai yra išpuolis, nebūtinai yra toks.
Išpuolis yra įžeidinėjimas, prievarta, sekimas.
Kalbinimas nėra joks išpuolis, tol kol tai lieka vienintelis tikslas. Net jei tai atliekama daug kartų per dieną. Sekiojimas nėra sekimas. Ejimas šalia nėra sekiojimas - kaip kitaip užkalbins?
Jei tu tai vertini kitaip, reiškia tau nepatinka gyventi visuomenėje... tad negyvenk joje. Tu tik nori, kad tau ji tarnautų, naudotis ją...

Be abejo, būna itin nemalonių žmonių. Teks pakęsti, kol toksai išsiaiškins, ko jam reikia. Tai neužtrunka. Tu gali reikalą paskubinti... Aiškiai pasakyk, arba paprašyk...
Bet neskubėk spręsti "už akių", dar jam neprasižiojus. Pliurpalai dar niekam nepakenkė... Tegul kalba.

Dažnai tavo priešai yra ne tariami chuliganai, o tavo pačios išankstinė nuomonė... - pikta... Arba net ir geranoriška...
Piktą išankstinę nuomonę sudaro tavo ankstesni paistalai ir apkalbos. Pagal ją geriečiai yra blogi, ir atvirkščiai.
Perdėtai gerą išankstinį požiūrį į viską kas bloga tau sudaro pseudo liberalus
žlugęs švietimas ir nuvalkioti geri bei blogi filmai. Pagal tą požiūrį tu puoli į glėbi tikram chuliganui...
Kuo labiau bendrausi visuomenėje, tuo mažiau tave įtakos paskalūnai - taip vadinami tavo "draugai" - , bei "supelyjusios" knygos.

Dviratininkus kartais be priežasties puola praeiviai. Jau prieš 100 metų jie platino patarimus kaip gintis.
Aš patariu paprastai: pirmiausia smog atgal iškarto po jo smūgio. Paskui išsiaiškinsi, jei norės. Arba nespėsi, nebesiaiškinsi, nes "geradariai" liudininkai neleis.
Gali ir švelniau: pliaukštelti, arba antausį.
Grąsintojus gali tramdyti žodžiu ir vaizdu. Gali ir palikti, nepaisyti.
Drąsi mušeika staiga tavęs išsigąsta. Gal jos puldinėja tik geraširdžius. Jie joms atrodo silpni.
Kai gauna atkirtį, užpuolikai ir mergos, ir bernai vėliau prasilenkia ramiai.
Mergoms irgi tai patariu. Trenkė tau... Iškarto trenk ir tu. Muštis niekam negalima. - Tik gintis nuo mušeikų. O po to jau gali bėgti, slėptis, bijoti, aiškintis, kautis...
Geriausia visai neduoti progos pulti, bent staigiai, netikėtai. Sutaupysi visiems laiko ir pykčio. Šalinkis piktuolio. Rodyk kumštį, ar pėdą, kad apraminti, atgrąsinti, kad nebandytų artintis.
Bloga mintis: leisti pulti ir tikėtis, neva liudininkai savaime palaikys užpuoliką kaltu.
Kartą mane bandė partrenkti gelda. Viena senstelėjusi liudininkė atsakė, neva taip reikia, nors nematė net dingsties tam.
Pasimankštink kartais, kad įprastum, kad neužkluptų tave žioplą, kad nepamirštum.

Po atsakomojo smūgio nebelįsk muštis, nepliurpk, pasišalink. Nebent tektų vėl gintis.
Muštynėse nėra teisybes, ar garbės. Muštis visada nesąžininga.
Todėl ir gintis galima "nesąžiningai". Nepasiduok "provokacijoms" įžeidinėti, muštis, viena prieš vieną. Gintis ir nutraukti muštines galima visais būdais: bėgti, 3 prieš 1, ginklais, policininkais.

Kartais bandžiau išskirti mušeikas. Svarbiausia - neleisti jiems vienas kitą užgaulioti: pliurpti. Perrėk, užčiaupk. Kad vienas kito negirdėtų. Parodyk kiekvienam savo kelią. Ištempk, jei neina pats.
Jie nori muštis. O tu nori jiems trūkdyti. Visi daro ką nori. - Bepročiai. Būk ir tu beprote.
- Melas. Retas nori muštis. Niekam to nereikia. Tad kam daryti, ko nenori? Skirstykitės.
Ot ir ne. Jie vis pliurpia, rėkauja, nesiliauja.

Puola rėksniai. Paskui kaltina auką tuo, ką daro patys, arba šmeižia. "Pats muša, pats rėkia." - Ir bernai, ir mergos.
Jiems tai - įprasta. Jie žino kaip apsimesti, kad žiūrovai patikėtų. Mergomis huliganėmis žiūrovai tiki dažniau negu bernais. Juk jos tokios gležnos, baikščios. Kaip galėtų tave pulti?.. Jos žino ir tai, naudojasi.
Vienas svetimo (ne mano) dviračio vagis mane apšmeižė neva ketinau jį sumušti. Kitas dviratastas, kuris jį pagavo atokiai, patikėjo ir paleido. Jis nežinojo kodėl prašiau jį gaudyti. Nors šaukiau, kad jis - vagis, nespėjau pasakyti ko.
Vienas piktybiškas šiukšlintojas irgi šmeižė, neva ketinau jį sumušti. Nesidrovėjo grasinti, kad taip mane apšmeiš, kad paleisčiau. Močiutės liudininkės išrovė jį man iš nagų ir... gėdino mane... Ne už tariamą ketinimą sumušti, o už tai... kad ketinu reikalauti, kad Policija jį nubaustų už šiukšles.
Keletas huliganių (aršios mergos, skirtingais atvejais) pasivydavo ir spardydavo man į dviratį. Dažniausiai atsikirsdavau iškarto. Kartais pamiršdavau. Tai - klaida.
Dalis jų irgi įžuliai grasino, kad mane apšmeiš. Dalis ir tęsėjo šmeižtą. Viena gyrėsi, kad taip apšmeižė ir kitus.
Vienai tokiai įstrigo koja. Aš, užuot jai trenkęs atgal, ar pakirtęs antrą koją, ar patraukęs dviratį, kad ji pastriksėtų ant vienos kojos ir griutų, tvėriau ją. Jį ėmė žviegti šmeižtą, neva priekabiauju. Nors priekabiavo ji pati. Apstulbau dėl tokio įžulumo. - Vėl suklydau. O ką kitą ji sakys?.. Juk nesakys tiesos, kad pati puldinėja žmones. Nežinau ką ji turėjo omeny. Gal lytiškai tariamai priekabiavau. Tada ji save tyčia pervertino. Ji yra visai negraži. Jos negraži pažįstama greta buvo gražesnė. Vargu ar prie jų kas kada priekabiauja. Gal ji puldinėjo mane anksčiau. Todėl dabar išsigando keršto ir puolė pirma. Tada vėl išsigando.
Tuoj apspito praeiviai ir šmeižė, neva matė kaip "lindau"... Nors tai - neįmanoma. Juk ji pasivyjo mane. Ne aš jai spyriau, o ji man. Prieš tai pati pirma grasino. Todėl atsigręžiau. Dar labiau apstulbau dėl tokio kvailo kaltinimo, neva važiuoti šalin, ar žiūrėti (į puolikę) yra blogai. - Vėl suklydau.
Dažna liaudis galvoja, neva muštis - gera. Svarbu, kad tu jai blogai atrodai. Dar labiau apstulbau. - Vėl suklydau. Nuorodoje į rėksnius pasakoju, kad dera priprasti prie jų gausos, šmeižto, beribio kvailumo ir neprarasti nuovokos.
Tokiems žiūrovams aiškink, kad jie patys "lenda" prie tavęs, šmeižia. Ar jie sutiktų, kad tu jiems spirtum už tai? Puldinėkime visus!.. Nesvarbu ką jie matė ir įsivaizdavo. Muštis draudžiama bet kam.
Jie atima teisę gintis. Trukdyti tau gintis draudžia BK §148. Už tai didžiausia bausmė: 3 metai kalėjimo. Tai - atskiras straipsnis apie psichinę prievartą. Kai tau trukdo ir veiksmu, tinka kiti straipsniai apie užuolimą, arba laisvės atėmimą ir nesmurtinį (3 metai; BK §146 1d.), ir smurtinį (4 metai; 2 dalis).
Pirmiausia kalbėk ne jiems, o šauk užpuolikams, taip garsiai, kaip šaukia jie: "šmeižikai, huliganai". Nes tik jie žino ką padarė. Gal tą supras ir žiūrovai.
Po muštynių nėra prasmės mojuoti kumščiais. Paleidau. - Vėl suklydau. Galėjau reikalauti, kad bent pataisytų savo rankomis ką apgadino savo pikta koja. Bent išgąsdinau. Kitaip huliganės išdrąsėtų, kad jomis visi tiki, ir kitus žmones pultų smarkiau.
Šios huliganės ir jų žiūrovai veidmainiai atėjo į laisvės minėjimo koncertą kovo 11. O patys neigė laisvę.
Kiti veidmainiai naikino laisvą žodį ten pat.

Gatvės teismas dažnai būna nedėkingas, ar neteisingas. Kartą Barselonoje pats tapau žiūrovu, liudininku, vargiu "teisėju".

Nesikrimsk, jei kartais užpuolikui neatsikerti, ar "gatvės teismas" baigiasi blogai. Išsikalbėk. Išmok kaip elgtis kitą kartą. Parašyk ir man. Mokinsime liaudį.

Piktos geldos

http://susirašom.saugokmedi.lt/dviratis/1112.htm - 2007 metų spalis
http://susirašom.saugokmedi.lt/dviratis/ - 2008 pavasaris.

Retkarčiais pasitaiko, kad dviratininką partrenkia automobilistas tyčia. Per 2 metus 2003-2005 mane motorastai partrenkė 5 kartus. Iš jų 3 kartus tyčia. Per pirmuosius iš tų dviejų metų, partrenkė net 4 kartus. Vėliau saugojausi labiau.
Dažniausiai motorastas tyčia tranko, jei sugalvoja neva dviratininkas jam įkyrėja, arba šiaip pastoja kelią.
Kad tam paskatų būtų rečiau, nusikaltėliams Seimui ir Vyriausybei daviau Kelių Įstatymo ir Taisyklių pataisas. Jie nepaisė, nutylėjo.

Netyčia populiaru yra kirsti dviratininkui kelią. Pavyzdžiui, kai pralenkia ir suka į dešinę, arba lenda iš pavartės, arba ten kur ištysinė balta linija tai draudžia.
Tarkim tu važiuoji šaligatviu, ir tuo formaliai pažeidi taisykles... Vistiek tu važiuoji pagrindiniu keliu. Vairuotojas, kuris lenda iš pavartės privalo praleisti bet kokį eismą pagrindiniame kelyje. Patark vairuotojui nekviesti policijos, nes baudą sumokėsite abu (jis - kad nepraleido, tu - už šaligatvį). Net jei tu į jį atsitrenkei, atsakomybės už automobilio apgadinimą tikriausiai išvengsi.

Kita vertus, jei sutrenktas tavo dviratis, bet gedimų nematyti, jie gali paaiškėti vėliau. Todėl imk iš kaltininko bent 29€ (100 Lt).
Jei gedimus matai, reikalauk daugiau. Jei pažeistas rėmas, reikalauk ne mažiau 290€ (1000 Litų).

Man, pavyzdžiui, po to kaip automobilis tyčia įvažiavo į priekinę šakę, jinai truputį išlinko. Nuo tol, važiuojant, dviratį "traukė" truputį į šoną. Šakė maždaug 100 Lt ir kainuoja. Deja, vairuotoją paleidau, nes maniau, kad apgadinimų nėra, neva smugis buvo "lengvas". Turėtume suvokti, kad 2 tonų smugis nebūna lengvas. Tegul automobilastai neatsikalbinėja.

Kitą kartą moteris tamsoje prieš eismą vairavo geldą (neatbulai). Atsitrenkiau. Ji mane pati apkaltino, apšaukė.
Pasitaikė samoningi praeiviai. Tuo nustebino. Ją necenzuriškai ir garsiai iškoliojo... Pasiūlė man pagalbos, paragino apsigraibyti dėl sužeidimų ar gedimų. Aš kaltininkę paleidau.
Už poros mėnesių pastebėjau, kad įlužo purvasargis. Dar už poros mėnesių jis patrumpėjo - tas galiukas nukrito.
Neveltui susidurimo metu girdėjau traškesį. Maniau aplaužiau automobilį. Paaiškėjo, kad savo dviratį... Prieš susidurimą spėjau pasukti vairą, ir plojausi į geldą šonų. Šitaip išgelbėjau dviračio šakę. Ji gera, reta... Gaila...
Kitas būdas: atstatyti į priekį koją. Jį kartais naudoju. Geldą sulenkiu... Man - nieko. Bet tai labiau taikau, jei į geldos šoną trenkiuosi. Kaktomuša dar nebandžiau. Neaišku kas nutiks, jei gelda nestos ir privers riedėti atbulai. Pedalai suksis atgal, arba praslytų ratas. Tektų taikytis prie tokio judesio...

Po bet kokio eismo įvykio stenkis įsidemėti moto-transporto valstybinį numerį. O dar geriau tą priemonę nufotografuok iš daugybės pusių, ypač kad vairuotojas matytusi. Tam, vėlgi, reikia fotoaparato.

Kitaip sudarom užburtą ratą. Tauta nuolaidžiauja automobilastams, o pastarieji vis labiau įžulėja. Kai jų darosi daugiau, jiems dar labiau nuolaidžiaujama.

Kas tave parduos į vergiją, jei ne "draugas" ar giminė?
Nuorodos:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise
Puslapyje apie teisę. (Lietuvos teisėsauga - viena nusikalstama gauja.)
Kitame straipsnyje žemiau aš išnagrinėjau tariamų savanorių prostitučių sąvadautojų bylą. - Neišsamiai, kiek laiko turėjau. Būdas, kokiu tai padariau, pravers tau kaip pavyzdys, jei kada teks pačiai bylinėtis su nusikaltėliais, ar pareigūnais, kurie juos dangsto.
Išmoksi atsispirti jų grąsinimams, įkalbinėjimams nesipriešinti, nesibodėti, pasiduoti ir parsiduoti.
Teisės puslapyje semkis papildomų žinių. Ten aiškinu nusikaltėlių ir pareigūnų nusikaltimų būdus, patariu kaip pareigūnus skųsti.
http://www.anti-trafficking.lt
Tikinčiųjų samburio "Caritas" patarimai kaip vaduotis iš vergų grobikų, prekeivių žmonėmis, prostitutėmis ir prostitutais. Aš jų netikrinau.
Draugas
Didžiausias atvirai slaptas priešas. Sąvoka iš Lietuvio skurdaus žodyno (leksikono).
Supainiotų sąvokų virtinė: bendrasuolis ar šiaip pažįstamas = draugas = savininkas = meilužis.

Prancūzijoje prostitucija verčiasi 40% studenčiu.

2017 metais kažkas ištyrė, kad 5% Britanijos merginų užsiima prostitucija. Jos anksčiau vertėsi meile su turtuoliais (sugar dating, "sugar daddy"). Tikras "sugar daddy" yra dėdė, giminė, kuris paprasčiausiai lepina vaiką.
O šitie netikri. Jie "lepina" lytiniu darbu už pinigus, tariamais pasimatymais.
Dar 22% svarstytų verstis prostitucija. Teisinasi, kad reikia susimokėti už mokslus. Štai ko verti tie mokslai.

Pastarom dienom aš sutinku vis daugiau merginų, kurios man stiklinėm akim giriasi neva išvažiuos į užsienį. Kai kurios sakosi neišvažiavusios, nes tam dar nesurinkusios pinigų.

Aš mąstau patyliukais:
O kas jūsų besmegenių laukia išskėstom rankom užsienyje? Kam kvailos darbuotojos reikalingos?..

Nepatyrę žmonės yra idealistai. Joms atrodo, kad aplinkinis pasaulis yra sudarytas iš žmonių. Ypač, kai visi "draugiški"... O kuo gražesnė mergina, tuo "draugiškesnis" pasaulis. Jos kvailomis laiko kitas, kurios neva važiuoja bala žino kur su bala žino kuom. Bet jos nesusimasto kaip tai nutinka...
Jos užsispyrusiai atmeta bet kokią galimybė, kad laimė, kuri nusišypsojo joms pačioms yra iš tikrųjų nelaimė. Akys išsprogusios, užhipnotizuotos it stiklas, spokso į susidarytą vaizdą. Šį pasaulį ji jau ignoruoja, nes jį palieka. Tuos kuriuos palieka, ji laiko menkystomis. O negi klausysi perspėjimus iš menkystų? ... "sapalionių". O kai kurios išvis nesuvokia, kad pasaulyje gali būti "žmonių", kuriems žmogiškumas yra nežinomas... Kai ateis tavo baisi tiesos valanda, tegalėsi pasakyti: ... Na, taip, aš dura, idealiste priedo. Reikia 'auklėti' save ...

Tu ne idealiste. Tu užsispyrusi užsisklendelė.
Užsispyrimas yra gerai. Jisai teoriškai gali pagelbėti išsiugdyti sugebėjimą gintis.

Na o praktikoje... Deja, Lietuviai užsispyrusiai grūdasi išeinamosios angos link.

Faktas:
Per pirmąją 2005 metų puse prekyba žmonėmis iš Lietuvos padvigubėjo, arba patrigubėjo. Kasmet 3000 merginų iš Baltijos šalių patekdavo į sekso vergiją, vien vakaruose. 1500 iš jų - Lietuvaitės.
Per antrąją 2005 metų pusę vergių srautas iš Lietuvos pasiekė 2000 merginų per metus.

2005 rugsėjis. Didžioji Britanija.
Areštuoti 4 vyrai kurie laikė 19 belaisvių merginų iš rytų bei pietų Europos. Merginos buvo užrakintos mažame namelyje už spygliuotos vielos. Keletas jų buvo Lietuvės.
2005 Gruodis. Didžioji Britanija.
5 vyrai iš Albanijos nuteisti 65 metams kalėjimo už 21-os merginos iš Lietuvos pavergimą. Jie merginas vertė lytiškai santykiauti su keletų vyrų per dieną. Išlaisvintos dvidešimt viena mergina. Teisėjas apgailėstavo, kad neįmanoma nustatyti kiek daugiau merginų seniau pateko į šių niekšų rankas.

2014 rugsėjis. Didžioji Britanija.
Pagaliau ėmė tirti didelę vyrų gaują, kurie kilo iš Pakistano. Jaunesni vyrai "susidraugaudavo" su vietinėm mergom. Po kurio laiko jas prievartaudavo ir parduodavo prievartauti vyresniems. Vyresni vyrai "susidraugaudavo" ir patys. Paskui prievartaudavo. Nežinau ar perduodavo kitiems, jaunesniems.
Jie ne paprastai puolė, vos pamatę, o būtent laukė klastingai, kad auka priprastų ir laikytų prievartą draugiška... Nesipriešintų, nesiskųstų, net pati juos teisintų, dangstytų.
Gauja - Aziatai. Jiems magėjo lytiškai užsantykiauti būtent "baltas" mergas. - "Uždraustas vaisius".
Gauja veikė daug metų. Dalis aukų, kurios nesidrovėjo, pranešdavo Policijai. Bet ta neveikė anksčiau.
Prievartautojai reikalavo, kad aukos grįžtų pas juos toliau prievartauti, kitaip grasino susidoroti su jų šeimom. Jos - kvailos, bijodavo, tikėdavo ir grįždavo. Policija vaizdavo neva - savo noru ir ta dingstimi atsisakydavo tirti. Nepaisė, kad aukos dažnai buvo nepilnametės, paauglės.
Dažnai aukos buvo iš nelaimingų šeimų. Bėgdavo iš jų nusikaltėliams į kelnes. Jei jos nemėgo savo šeimų, keista, kad joms rūpėjo jas "apsaugoti" nuo grasinimų. Gal taip nusileisdavo kitos, geros mergos.
Viena tyrėja teisingai parašė, kad gauja - Aziatai. Tai buvo gaujos priežastis ir būdas. Jos viršininkė, užuot ėmusi tirti, drausmino pačią tyrėją: nusiuntė į paskaitas apie tautinį pakantumą.
Prieš porą metų žurnaliugos jau kalbėjo apie tokią pat gaują. Maniau Policija ištyrė. Gaunasi, kad - ne. Gal tai - dar viena gauja.

Jau kyla ir Lietuvos prostitučių ekonomika.
2017.03.16 Policija Kaune sulaikė 4 vyrus ir 4 moteris. Vyrai teikė tas moteris prostitutėmis. Jos žinojo kad dirbs prostitutėmis.
Dalis vyrų dirbo kažkuriame Universitete. Štai kodėl Lietuvos švietimas žlugo negrįžtamai. Naikinkime jį. Jis gamina vien prostitutus.
Prostitutes kvietė iš užsienio. Viena atvažiavo iš Pietų Amerikos. - Grįžo "užkariauti" "Senąjį žemyną".
Manau, rinko ir iš savo Universiteto. Manau, prieš tai patys išmėgindavo jas. Gal ir policininkai jas išmėgino, kai sulaikė, pasinaudojo padėtimi.

Lietuviai perdėm sureikšmina pažadus. O sveiko proto - ne. Jie sako: Ką žmonės žada labai svarbu. Antraip negalima butu jais pasitikėti.

Lietuviai užsispyrę pasitiki ne tuo kuom derėtų.
O kuo derėtų, nepasitiki.

Pabrėžiu, kad iš anų 1500 mergų praktiškai visos pasitikėjo savo draugų, giminių, ir pažįstamų žodžiu neva jas gerai, padoriai įdarbins. Čia ir išryškėja tautinė tendencija apsigauti.

Na o apsigauna žmonės dėl sumenkėjusių principų visame kame. Tarkim, jei esi pažįstamas, tai esi "draugas". O savo berną mergos "draugu" vadina. Gaunasi tiesiu taikymu iš kaimynių į lovą. O po to dar į storo bei pliko užsieniečio (arba plaukuoto ar pliko Lietuvio) lovą. Ir jau ne savo noru, bet grasinant susidorojimu.
Prieš storulius bei plikius nieko neturiu. Tai tiktai metafora maniakams apibūdinti. O maniakai dažnai būna visai nestori, ir nepliki. Bet visuomet menkystos pagrobtos merginos neverti.

Kaip prekiautojai žmonėmis veikia? Visaip jie prisikasa iki prisišliejelių šalia jūsų...
Dažnai tiesiog nuvažiuoja į jūsų apylinkes ir klausia pirmo pasitaikiusio liurbio ar pažįsta mergų kurios norėtų į užsienį. Toliau - susitarimo reikalas. Jiems, bei visai virtinei "žmonių" vedančių link jūsų, pinigai...
O jums...

Jei matėte tokius verbuotojus ar klausinėtojus, praneškite apie juos Policijai. ... Apsidraudimui praneškite... Praneškite ir apie tuos kas teiraujasi, ir apie tuos kurių teiraujasi.

Nusikalteliai retai tiesiog grobia gatvėje. Bet ir tai nutinka.
Jie stengiasi įgyti pasitikėjimą. Jie atrodo padoriai. Jie veikia per draugus, pažįstamus, bei gimines. Dažnai įsiperša merginai į bernus. Dažnai pasitelkia parsidavusias merginas, kad įtikintų auką neva, jei dalyvauja mergina, reiškia prievartos negali būti, neva viskas "padoru".

Kitos priedangų rūšys:
suvaidins esą "darbdaviai" (skaityk žemiau); įdarbinimas užsienyje pagal skelbimus, pavyzdžiui "Au Pair" (auklės darbas);
"modelių agentūros" (skaityk žemiau);
"interneto pažinčių svetainės" (skaityk žemiau).

Prie progos papasakosiu istoriją mažai susijusią su vergovę. Kita vertus, prievartavimas irgi yra vergija.
Prieš kelis metus Lietuvoje buvo išprievaurtautos dvi merginos. Berods, kažkurį arba abi buvo nužudytos. Kaip tai nutiko? Viena mergina buvo neišranki ir įsigyjo "draugų". Susidraugavo su antra mergina. Antroji aklai patikėjo, kad pirmosios "draugai" yra draugai. Pirmą bendrą atsitiktinio (tikėkimes) susitikimo vakarą "draugai" jas pasodino į atskirus automobilius, ir padarė atitinkamus nusikaltimus. Nusikaltimo metu antroji mergina ištruko iš automobilio ir bandė bėgti (su aukštakulniais bateliais). Bet bernai ją per pora žingsnių pasivyjo ir pargriovė.

Jei pakliuvote į vergiją arba įtariate bent menkiausią požymį. Negailėkite jėgų ištrukti. Kuo ilgiau nuolaidžiausite, tuo blogiau bus. Nebijokite atsidurti svetimoje šalyje be dokumentų bei pastogės. Net jei taip nutiks, blogiau nebus. Iškart kreipkitės į vietos Policiją. Kuo anksčiau, tuo greičiau nusikaltėlius sučiups. Daugumoje šalių ši problema yra žinoma, veikia specializuoti pagalbos centrai. Yra netgi specialus telefonai sekso vergėms, kurių numerių jūs vistiek neprisiminsite.

Nors, kartą lytinė vergė pasakojo, kad ja netikėjo net tokioje šalyje, kaip JAV, keli policininkai ir prokurorai.
Galiausiai kažkieno pažįstamas suvedė su FTB. Bet ir tie ilgai netikėjo.
Pasodino vergvaldžius. Bet negaudė ir nesodino tų, kas pirko iš jų jos paslaugas.

Saugokis apsimetėlių talkininkių. Nesivilk sulaukti iš žmogaus gero vien dėl to, kad ji talkina, ar kad ji - merga. Ją pakiša vergvaldys, kad šnipinėti tave ir trukdyti tau sprukti. Ji tik vaizduoja, neva talkina visaip.
Kai ta auka spruko, kažkokia merga, kuri buvo kartu pas vergvaldį, užrašė jai kaip laisvėje rasti pažįstamą, kuris jai būtinai padės. Nesakė ką būtent. Ana pati kažkodėl nespruko kartu, nesiekė jo pagalbos.
2 mergos pabėgo...
Tas pažįstamas jas čiupo už rankų ir laikė, ketino grąžinti tam pačiam vergvaldžiui. Iš jo ištruko merga tik viena. O paauglė liko jo rankose. Tvirtai laikė.
Pabėgėlė - ne eilinė kvaiša, o banko. Dirbo banke berods Singapūre. Vyras mirė. Liko vaikas. Per nusmukį (krizę) neteko darbo. Prireikė naujo...
Po nuotykio ji ėmėsi gelbėti kitas mergas nuolat. Bent tiek gerai gavosi iš blogio.

Kodėl vergų vežimas iš Lietuvos nežabojamas?
O kam to reikia?
Prieš kelis metus žurnaliugos išplatino straipsnį. Jame vienas prekeivis žmonėmis aiškiai pasakė kas jam dirba - teisės studėntės. Dabar tai vadinama Riomerio Universitetas. Seniau buvo vadinamas Teisės Akademija, arba Policijos Akademija. - Prostitučių ir parsidavelių perykla.
Toks tokio negaudys.
O tu esi bailė. Tau vergvaldys prigrasins, kad susidoros su tavo giminėm, tu ir pridėsi į triusikus. Net ir pabėgusi iš vergijos, namo nebegrįši, toliau versiesi tau primestu "verslu". Nusikaltelių neįduosi.

Be abejo ne visi teisės studentai yra parsidaveliai. Vergvaldžiams tarnauja ne vien busimi teisininkai. Tarnauja ir likusi Lietuva. Net ir tie, kurie nevažiuoja parduoti kūno, parduoda sielą.
Negi tokių mažai aplinkui matome?..
Pabarstė Uspaskich iš malunsparnio ledų į minią... Minia ir parsidavė - balsavo už jį.
Ne visi Lietuviai yra parsidaveliai. Bet ir tie kurie laiko savę padoriais, su parsidaveliais nekovoja. Jie kovoja tik su vėjo malūnais, tokiais kaip Andriukas. Arba su niekuo.

Vergovė pasaulyje yra uždrausta. Deja, ji plinta. Ir ne vien sekso. Į vergovę patenka ne tiktai merginos, bet ir bernai. Ji yra Afrikoje, Azijoje, ir net Lietuvoje. Susimastykime, pavyzdžiui, apie "prekybos centrų" darbą. ... Arba, apie viršvalandžius netgi padoriose įstaigose (skaityk žemiau).

Labiausiai vergus traukia Saudų Arabija ir Jungtiniai Arabų Emiratai (Abu dabi, Dubaj). Ten veža ne vien prostitutes.
Prostitutėmis ten verčia dirbti ir vaikų aukles ir namų tarnaites. Jas muša, nemokamai prievartauja, kartais ir algos nemoka.

2013.01.09 Saudų Arabija įvykdė mirties bausmę moteriai vardu Razana Nafik: nukirto jai galvą.
2005 metais ji tariamai nužudė kudikį: leido jam paspringti maistu, kai dirbo aukle. Tyrėjai ją privertė prisipažinti, neva padarė nusikaltimą. Atėmė teisę gintis, nesuteikė vertėjo, advokato, neatliko kudikio autopsijos ir visų kitų baudžiamojo tyrimo veiksmų. Jos gimtinė Šri Lanka ėmė ją ginti tik po teismo nuosprendžio.
Įvykio metu mergina tebuvo 17 metų amžiaus. Kokia ji auklė? Ji gi nieko nemoka. Ji pati buvo vaikas. Tas kas ją įdarbino, pats prisiėmė pavojų, kai įdarbino nemokšą. Tad žudikai yra darbdavys (kudikio tėvai) ir tarpininkas, kuris atvežė mergą iš svetur.
Bet kaip minėjau, niekas neįrodė, kad kudikis žūvo būtent ant jos rankų. Dažnai panašiais atvejais kalti tėvai. Jie suverčia kaltę bejėgiam žmogui.

Saudų Arabija netaiko mirties bausmės tikriems nusikaltėliams. Žudikams, prievartautojams, tokiems tariamiems darbdaviams, šeichams kurie atveža mergų iš Lietuvos ir kitų kaimų. Jie baudžia mirtimi tik nekaltus, kurie negali apsiginti ir kurių niekas negina, o jeigu gina, tai nereikšminga šalis - trečiarūšius.

2013 metų sausį vienas prekeivis žmonėmis Indijoje pasakojo, kad jis grobia apie 200 mergų per metus. Jauniausioms: 11 metų. Jis paperka politikus ir policiją kiekvienoje vietovėje. Policijai jis privalomai duoda ataskaitas apie pagrobtųjų skaičius. Be Policijos ir politikų priedangos jis grobti mergų negalėtų. Tai nereiškia, kad tau neverta pabėgti ir kreiptis į policiją. Ne visa ji papirkta. O kreiptis dera ne į vieną o į kuo platesnį būrį policininkų.
Grobia jis ne vienas. Jis turi samdinius.
Jis nuveža mergas "įdarbinimo tarpininkams". Nesidomi ką tie veikia toliau.
Grobikas prisipažino, kad jo veikla pasunkėjo, kai Indijoje valdžia pradėjo viešinti pavojų. Jam sunkiau rasti aukų.

Manau grobikai paperka valdžią ir Lietuvoje.
Sąvadautojų byla byloja, kad tariama "modelių agentūra", ir ne viena, ilgus metus prekiavo vaikų ir šiek tiek suaugusiųjų lytiniais organais.
Be duoklės valdžiai tai neįmanoma.

Grobikai renka mergas iš darbo vietų (ir tikrų ir suklastotų), modelių agentūrų, šokių mokyklų, kabakų, interneto pažinčių svetainių, pažįstamų, "draugų", universitetų (ypač teisės studenčių iš Riomerio Universiteto), globos namų, ir kitų "jaukių" vietų, kur įgija tavo patiklų pasitikėjimą. Jie retai grobia iš gatvės.

2015 metų sausį ištvirkę žurnaliūgos paskelbė, kad Švėkšnos "specialiojo ūgdymo centre" vyresnės paauglės pardavinėja jaunesnių lytinius organus. - Čia pat, vietoje, Lietuvoje, jaukiai. Į jokį užsienį.
Pinigus, kuriuos "uždirbo", jos gal ketina mokėti už kelionę į užsienį parsiduoti pačioms.

Indijoje "jauku" ir gatvėje... Parodo tau peilį, ir tu pati eini iš paskos, nesipriešini... Tu priešiniesi tik gėriui.
Kartais Indijos moterys drovisi grįžti iš vergovės. Nes juk jos lytiškai užsantykiautos. Nesvarbu, kad per prievartą. O nuo grįžusių nusisuka kaimynai, kaip nuo prostitučių kokių, užuot užjautę ar pagelbėję nugalėti grobikus.

Grobikas aukai tepasako, kad ją pardavė. Nesako kas ir kam. Auka yra tiek kvaila ir baili, kad jai to pakanka. Ją tai lengvai įtikina pasiduoti, nebėgti. Juk negražu grobti parduotą daiktą. Nesvarbu, kad tai esi tu pati, ir kad pinigų nematei visai, arba gavai vos dalį.
Pirkėjai kartais ieško teisybės, rėkia, neva auka meluoja esa vaikas, neva pirko auką iš jos pačių tievų. Bet juk ne iš pačios aukos.
Tam ir yra vergovės draudimas, kad netektų įrodinėti tokių dalykų. Neturi reikšmės niekieno laisva valia pirkti, parduoti, parsiduoti. Be to, dažniausiai ji yra tariama.

2014 metų rudenį Indijos mieste Kalkutoje šeima (uošvių) pridavė mergą į viešnamį už tai, kad ji nesugeba pagimdyti mergos, kurią versti prostitute.
Prostitutės kartais maitina šeimas.
Mergą išgelbėjo labdarių organizacija.

Mislinga, turtinga, turininga yra ta senoviška Indijos kultūra. Lietuviai sako neva kyloIndijos per Sanskrito kalbą. Tad dėsninga yra, kad jie irgi gausiai verčiasi prostitucija. Nors, manau, kad jie iš jokios kultūros nekylo, o tik kalbą pasiskolino. Nes tiek tingūs yra...

Egipte neaiškiu būdu grobia neteisėtus migrantus ir kitus žmones, kurie išvyko toli nuo namų. Tokie dažniausiai būna vyrai. Kažkodėl jų nenaudoja prostitucijai. Už juos tik reikalauja išpirkos. Kai aukos šeima ją sumoka, grobikai parduoda auką kitiems grobikams. Tie vėl reikalauja išpirkos. Taip nutinka kelis kartus.
Kol auka kalbasi su giminėm debilniku, ją kankina, kad auka rėktų, ir giminės labiau nusileistų.
Pagaliau auką arba nužudo, arba paleidžia.
Iš aukų traukia vidaus organus pardavimui.

Žmogus surinko daug įkalčių. Bet nusikalstama Egipto Policija jį patį išvadino triukšmadariu. Pasakė, neva organų Egipte niekas negrobia, nes neva niekas neturi kur juos saugoti. Vaizduoja neva reikia kažkokių ypatingai sudėtingų priemonių.
Tai triguba apgaulė:
Jei Policija žinotų apie įranga, tada pagautų ir nusikaltėlį. Todėl jis ją ir slepia.
Įrangos jokios ir nereikia ypatingos. Ji - paprasta.
Aukų kūnuose trūksta organų. Tik jų Policija neapžiūri.

aukų pinigų grobikai steigia kavines ir labai maloniai aptarnauja nieko neįtariančius, bei nenorinčius įtarti kaimynus, turistus ir naujas busimas aukas.
"Plauna" kruvinus pinigus jiems į puodelius. Iš jų užsidirba naujų.
Gal aukas grobia tiesiai kavinėje. Auka susiurbia ankstesnės aukos kraują, susimoka. Paskui ją dar kelis kartus papurto tiesiogine ir perkeltine prasme.

Ištrukusi auka vengia grįžti namo, kaltina save, sielojasi, kad sužlugdė šeimą nuskurdino.
Nesuvokia, kad ją sužlugdė ne jis, o grobikai. Kalta ir pati šeima bei auka.
Jie nesikreipė į jokią policiją - nei į savo šalies, nei į Egipto.
Auka vis negali užsidirbti pinigų. Juk tam ir sukurtas skurdas. Todėl vis mano, neva negali pasirodyti šeimai.
Bet juk jie tam ją ir išpirko, kad grįžtų, o ne tam, kad dar daugiau pinigų atneštų.

Išvyksi tu atrasti lytinių kelionių, o prarasi galvą. Visai netikėtai. Už nieką. Už kažkieno sapaliones, lytines paslaugas tavo nekaltas, arba už nužudymą. - Visai už nieką.

Malavyje tėvai išduoda prievartauti dukras ir už tai patys moka pinigus

Yra šalis Malavis, Afrikoje, tarp Tanzanijos ir Mozambiko, priešais Madagaskarą.
Ten yra paprotys versti dukras lytiškai santykiauti, kai jos tariamai suauga, kartais 9 metų. Jas išduoda ne bet kam, o tik tiems, kas tuo verčiasi, "profams". Tokius "darbininkus" vadina "sisi" ("hienais") - pagal vilkų šeimos gyvūno menkystos pavadinimą. Gal ten hienas ne menkina, o garbina. Vadina juos tikrais vyrais. Neva jie moka maloninti moterį.
Nors tikras vyras ne verkšlentų dėl pinigų, o užsidirbtų ir dar gintų mergas nuo prievartautojų.
Už pačių tų vyrų malonumą jiems dar ir moka pinigus 5$ už mergą. - Lyg jie aukotųsi, o ne mergas jiems žiauriai aukotų. Jiems atveda daug mergų, po kelias per kartą.
Mergoms nesako, kad jas prievartaus. Jas išveda kažkur pasivaikščioti, apeigų. Pabaigoje sako, kad ateis "hiena". Sako nebijoti, tai ne gyvūnas, o tikras žmogus. "Hiena" tik vadina jo pareigą. Neva jis šalins dulkes. Įsako mergoms vykdyti bet ką, ką jis sakys, praskėsti kojas, kai pasakys, ir elgtis visaip kaip tik reiktų elgtis su sutuoktiniu vyru. Mergą apkloja, kad nepažinotų "hieno".
Merga pakiliai susijaudino, kad išmoks būti paaugle.
Paklūsta. Kitaip jos tėvus tariamai apnyktų ligos.
Merga būna pas sisi 3 dienas.
Po tariamo "išdulkinimo" mergos jaučiasi pakylėtos ir visos kartu šoka apeigas pabaigai. Tik paskui, jau šiais laikais jos sužinojo, kad joms padarė blogą ir kad išnaudojo...
Anksčiau jos to nesužinodavo ir dar versdavo tai daryti savo dukras.
"Rūpestingos" mamos giriasi, kad išduoda dukras tik "doriems" "sisiams", kurie "nežino" daug moterų, neserga.
Nors "sisi" santykiauja virš 100 mergų, o dar turi ir porą žmonų.
Vienas "sisi" prisipažino, kad serga ŽIV (HIV, AIDS).
Jis nesakė mergų tėvams apie mirtiną ligą, nes jie atsisakytų. O jis nori lytiškai santykiauti su visom mergom.
Sakė, kad ragina kitus to nedirbti. Bet jam reikia pinigų. Todėl jis pats ir toliau lytiškai santykiauja mergas už jų tėvų pinigus.
Jis santykiavo 104 mergas nežinia per kurį laiką.
Jis gyrėsi, neva po to jos jam ruošdavo gėrimus ir girdavomalonumą.
Viena itin gležna merga smarkiai rėkė. Bet "garbingas" "sisi" atliko pareigą ir jai. Gal jis ir gailėjo jos... šiek tiek. Toks "žmogiškas" niekšas.
Kunigas irgi vertė savo dukrą lytiškai santykiauti. Paskui jis apsimetė, neva supyko. ... Girdi, tai - nuodėmė. ... Jo nebuvo namie...

Kai kurios tetos teisinasi, neva Įstatymas sako, neva neįmanoma pastoti per 1 kartą.

Viena vadė kovoja prieš šį paprotį. Ją taip išprievartavo, kai jai buvo 9 metai.
Ji keičia blogus vadus. Negalima jų palikti dirbti.
Dalis bendruomenių jau pakeitė lytinę prievartą patepimu.

Viena merga sakė, kad nekentė savo suaugusios pradžios. ... Ir prisipažino, kad pati ištekėjo už "sisio". Aplaidžiai pasiteisino, neva taip nutinka.

Tikra suaugusi pradžia nutiktų ne kai paklusti, ne atsiduodi kažkieno įgeidžiams, o kai jiems priešiniesi.
Na, bet nėra nieko kilnaus, ko žmogus neiškreiptų ir būtent vergovę vadintų kilnia.

2016.07.26 Malavi prezidentas išgirdo šią pasaką iš BBC ir įsakė suimti vos 3 "sisius". Gal daugiau nenorėjo. Įsakė tirti, kad bausti mergų tėvus.
Keista, kad įsakė prezidentas. Policija pati privalo veikti. Gal irgi nenorėjo.

Sunkiai ieškotas, arba išsvajotasis darbdavys bus apsimetelis, arba bent tave išnaudos, arba parduos.
- Turiu susitikimą.
- Kur?
- Del darbo... Susitikimas kavinėje.
- Kaip "kavinėje"? Kur tu dirbsi?
- Naktiniame klube. Gavau darbą. Jau viską sutarėm. Esu priimta. Dabar viską aptarsime kavinėje.
- Darbui aptarti yra darbo vieta. Kavinė nėra darbo vieta. Pirma į kavinę, o paskui į namus.
- Na ne... neičiau.
- Jei esi tokia principinga, tai kur tavo principai dabar? Kodėl sutikai susitikti darbo reikalais ne darbo vietoje?
- Iš tiesu... neprincipinga. Bet jisai visai padoriai atrodo.
- Per metus iš Lietuvos išvežamos į vergiją 1500 merginų. Visi "vežėjai" atrodo padoriai. Juk kitaip merginos nepasitikėtų pagrobėjais.
- Na, ne paišyk viską taip niūriai. Pakalbėkime apie ką nors smagesnį.
- Netrukus pati viską pamatysi. Kas čia per darbdavys, kuris darbą atlieka ne darbo vietoje?
Ne tiktai darbdavys renkasi. Bet ir tu turi atsirinkti. Ne bele koks tinka. Šitokio darbdavio tau nereikia. Atsirūgs. Susirask verčiau padorų darbą.
- Iš tiesu, turėjau padorų... Dabar keičiu darbą...
- Tik ne į tokį. Naivuolė.
Beje, ar girdėjai kad yra tokių "darbų", kur ne tau moka, o tu moki pinigus?
- Radau lygtai normalų.
- Už tai brangiai sumokėsi.
- Na... taip... sveikata, laisvalaikio bei pramogų trukumu, sugaištu laiku...
- Teisingai. Lygtai pati daug supranti. Problemos kils ir dėl darbo sąlygų. Bet tu sumokėsi ne tiktai tuom...

Aukščiau pateikiau savo pokalbį su mergina, kuri sunkiai norėjo tikėti blogom naujienom. Ji verčiau tikės sekme. Juk taip norisi, kad lakštingala danguje būtų auksinė! O iš tikrųjų tėra gyvatė rankoje.
Mergina, vistik, pasklusniai nuvyko į "darbinį" susitikimą.
Man buvo akivaizdu kas jai nutiko toliau.
O jums?
Toliau apie ją nepasakosiu. Nes tai merginai galėjo nutikti bet kuris variantas. Nėra svarbu kas nutiko jai konkrečiai. Bet jus paspeliokite pačios. Palavinkite smegenis. Šitaip ūgdysite budrumą bei kritinį mastymą.

Jei ne į užsienį, tai bent namo. Jei ne namo, tai bent pareikalaus pinigų už suteiktą darbą. Viskas šitai vyksta Lietuvoje.
Ir savaime, sukčiai atrodo padoriai. Kitaip nebūtų sukčiai. Na, bet reikia būti labai nelogiškai mąstančiai asmenybei, kad nepastebėtum aiškių spragų tariamo darbdavio veiksmuose. Net jei darbdavys tikras ir tesėtas, jo veiksmai nėra teisėti.

Prieš pora metų per televizorių rodė merginas kurias apgavo sukčiai žadėje įdarbinti.
Sukčius duoda skelbimą neva priima darbuotuojas. Įsitaiso kabinete. Pasikalba su auka pora minučių, ir lekia lauk. Sekantį susitikimą jisai paskiria kavinėje. Tenai jisai gali pareikalauti vieno arba visų žemiau išvardintų dalykų iškarto:
Kyšio už suteiktą darbą;
Sekso;
Kad būtumet jo mergina (dėl sekso, arba nuvilioti į užsienį);
Važiuoti dirbti į užsienį.
Ka tik "gavusi darbą" mergina aišku jaučia spaudimą įtikti. Ir dėl to mąsto visai neblaiviai.
Kai viena ar visos trys pirmos minėtos paslaugos atliktos, merginai paskiriama pirmoji "darbo" diena. Ji ateina "darban". O jos ten niekas nepripažįsta. Kabinete, kuriame jį buvo "priimta", sėdi visai nepažįstamas dėdė ir skėsčioja rankomis.
Paaiškėja, kad sukčius tiesiog trinėsi toje darbovieteje, ir, užtaikės patogią akimirką, užvaldė porai minučių kabinėtą kuris jam nepriklauso. Kartais jie pasinaudoja netgi ne kabinetu, o tiesiog pirmu pasitaikiusiu tuščiu kambariu. Galbūt kažkuris iš įmonės darbuotojų yra susijes su sukčiumi. Bet jokių įrodymų nėra. O jeigu mergina sutiko dirbti užsienyje, tai gali būti, kad ir pati ji jau niekada tiesos nebeieškos - tarkim jei neišgyvens.

Jei "darbdavys" jums paskyrė darbo susitikimą kavinėje, arba kitur ne darbo vietoje, praneškite policijai, juk įtariate kad įsidarbinote pas apsišaukelį.

Kartais darbdavys būna teisėtas. Bet jo įstaiga tarnauja tiktai kaip priedanga neteisėtai veiklai. (Tarkim prekyba žmonėmis, pornografinių nuotraukų ar filmų darymas, ir panašiai.)
Pornografijos gamintojai įteigia merginoms neva tai reikia jų modelių karjeroms. Kai kurie netgi modelių agentūras įsteigia priedangai (ir pornografai, ir prekiautojai vergėmis).
Tokios įstaigos gali jus vedžioti už nosies ne tik pirmas dienas, kaip gryni apsišaukeliai, bet tiek kiek užtruks įgyti jūsų pasitikėjimą.
Tuomet irgi praneškite policijai

Jei darbdavys tikras, ir darbas tikras, tuomet netinkamo elgesio atveju skūskites Darbo Inspekcijai (už tai kad verčia atlikti darbą ne darbo salygomis), Lyčių Lygių Teisių tarnybai, bei Policijai (už priekabiavimą).

Porno, savadautojų ir preikeivių žmonėmis priedangos
Ką daryti?
Neskatink Lietuvos ir kitų Rytų Europos, ir netgi vakarų pažinčių svetainių plėtimosi. Nedalyvauk jose. Ignoruok. Arba būk labai išranki, atidi.
Geriausia pažinčių svetainė yra gatvė.

Nesvajok ir apie modelių darbą. Arba tave apgaus... Arba mažuma merginų tikrai gaus darbą. Bet darbas bus šuniškas, net jei užtaikysi ant sažiningos agentūros (o tokių beveik nėra). Rask ramesnį užsiemimą, kur reikia daugiau smegenų. Užsidirbsi. Keliauti po pasaulį galima ir už savo pinigus, ir savo malonumui, ir daugiau įvairių žmonių sutiksi. Tai, kad modelio darbas lengvais pinigais grįstas tėra mitas... ... Beje, ir žmonės sutinkami yra vis tie patys, arba vienodi.

Tik štai problema: protingam darbui reikia įgudžių, žinių, ryžto. Kas to išmokins?.. Mokykla?.. Universitetas?.. Jie žlugo ir žlugdo. Todėl tu ir atsidurei internete, pažintyse, ar tvirkinimo agentūroje...
Nieko nemokėdama, ko išmokinsi žmogų patį?.. Kaip žmogus išgyvens sekdamas tavo pavyzdžiu?..

Nepamirškime, kad ir į modelių agentūras, ir į pažinčių svetaines plūsta daugybė vaikų bei paauglių (kas yra tas pats). Žala daroma didžiūlė. Daug vaikų tiktai klyną ir kaso. Apie kitką nemasto. (Mažų pedofiliukų pavyzdys.) Taip sakant, auginama paklusni pamaina prostituojančiam jaunimui.

Lietuvos įstatymas jau seniai draudžia pornografiją, bei vaikų tvirkinimą. Bet negirdėjau, kad būtų nubausta ir uždaryta bent viena pažinčių svetainė.

"Modelių agentūras" - savadautojus - kartais baudžia, jei susipeša su prostitutais teisėjais ir teisėjomis dėl verslo plotų ar duoklių.
Net ir tie ilgus metus prekiavo lytiniais organais nevaržomai. O baudą lytiškai švelnina.

Interneto pažinčių svetainė tėra spastai. - Savadautojai.
Daugumą Lietuviškų interneto pažinčių sevetainių internete taipogi įsteigė tvirkintojai, pornografai, prekeiviai žmonėmis, bei savadautojai. Neveltui kai kurios įregistravo domeną užsienyje, kad būtų sunkiau pasiekiami įstatymams.
Jūs ir pačios tuom įsitikinsite, kai pažiūrėsite. Visur sekso reklama:
siūlymai balsuoti už klausimus apie lytinius organus;
pomėgiai - seksas (koks gi tai pomegis?);
pažinties tikslas - seksas;
nuorodos į svetaines apie "suaugusiujų žaidimus", pirmus lytinius aktus, sekso pozas, specializuotas sekso pažinčių svetaines;
raginimai visaip leisti laisvalaikį seksualiai (ir geriau puslapių tvarkytojų draugijoje - taip vadinamuose "vakarėliuose").
Nesunku suprasti, kad Lietuvos pažinčių svetainės yra savadautojų sukurtos tiekti merginas seksopatams ir maniakams. Tvirkinti mergas, įtikinėti, jog viešas seksas yra gerai, normalu, sveikintina... kad mergos vertė yra jos organai.
Jei esi graži, tau pradės siūsti laiškus maniakai (dažnai apsimete mergomis) ir nuolat vilioti į visokius spastus. Pavyzdžiai: "modelių peržiūra", "foto-sesija", šlapių marškinėlių konkursas. Tokie apsimeteliai siūlo susipažinti su savo "draugais", rekomenduoja juos, kaip gerus žmones. Mergina lengviau patikės mergina.

Tvarkytojai, pardavinės tavo anketą maniakams užsienyje bei Lietuvoje.
Tam kuris abejoja ar mokėti, nusius suklastotą tavo laišką, neva pati parašei jam.
Paklausi: o kam gi visos kitos anketos su negražiom meginom ir bernais? Tik dėl vaizdo. Kad tavę priviliotų.
Negražiai merginai dar kartais kaulą mesteli: suklastoja laišką nuo berno.
Daug mergų anketų yra suklastotos. Jomis susirašinėja patys svetainės darbuotojai. Taip viliojami bernai. O bernų nuotraukos vilioja mergas.

Pati niekuomet nežinosi ar susirašinėji su vienų iš prižiūrėtoju, ar jo paskirtu bernu... ar tikrai suradai nesusijusį berną (arba veikiausiai jis tave surado, nes esi pasyvi).
Kai kurie "dalyviai" tavę įtikinės, neva čia viskas tikra. Ir žmonės tikri. Su kai kuriais neva jie arba jos pažįstamos ir tikrovėje. Vos ne klasiokai. Juokinga, ar ne?.. Pažinčių svetainėje jos pažindinasi su pažįstamais.
Be abejo, žmogus su kuriuom tu susirašinėsi bus tikras. Be abejo su juom įmanoma susitikti. Juk jie to ir siekia. Klausimas tiktai: kas jie?

Kai kurių dalyvių susirašinėjimą tvarkytojai seka ir skaito.
Kai kuriuos dalyvius, ir netgi pašalinius, kieno adresą sugebėjo išžvejoti iš susirašinėjimo, savavališkai priregistruoja specializuotose sekso pažinčių svetainėse (yra tokios, paminėjau aukščiau). Lygiai taip pat savavališkai tvarkytojai kartais registruoja pašalinius žmones ir "paprastose" pažinčių svetainėse. Žmogus staiga gauna pranešimą. Pakrapšto galvą iš nuostabos. Jei pradės iš smalsumo dalyvauti - gerai. Jei ne - anketa vistiek gulės ir vilios kitus bei kitas.

Berods 2007 metais teisman pakliuvo dvi žymios vakarų pasaulio pažinčių svetainės. Jų prižiūrėtojai klastodavo laiškus nepaklausioms merginoms, su tikslu jas išlaikyti kaip vartotojas. Kiek suprantu, už dalyvavimą jos mokėjo pinigą. O galbūt jos buvo laikomos svetainėje dėl įairovės vaizdo, kaip minėjau. Į šitai nebesigilinau. Merginos prisiteisė kompensacijas.

2008 metais Vietname įkliuvo pažinčių svetainė, kuri pasirodė esą savadautojai. Ji tiekdavo užsieniečiams turtų ištroškusias, skurdo apakintas merginas. Atvažiuoja tariamas turtuolis iš Taivano, ar Japonijos trumpų vedybų atostogų... Sėdasi eilėje... Prieš jį daromas mergų paradas... Vietnamo valdžios atsakas - įkurė valdišką pažinčių svetainę. Galbūt ir ji bus korupcinė - savadavimo.

2013 metais kažkokia merga moksleivė Amerikoje (JAV) pastebėjo internete pavadinimu "Facebook", kad jos pažįstamas paviešino "savo" mergos nuogą nuotrauką. Ji pažymėjo nuotrauką kaip persekiojimą.
"Facebook" atsakė, neva nuotrauka nepažeidžia taisyklių. Nutylėjo kokių. Nors akivaizdu, kad pažeidė.
Ji pažymėjo nuotrauką kaip pornografiją.
"Facebook" atsakė, neva nuotrauka nepažeidžia taisyklių. Vėl nutylėjo kokių.
Kažkas perėmė jos veiklą ir parašė oficialų skundą į "Facebook".
"Facebook" tik atrašė beprasmybę: neva jie stengiasi.
Nei vienas iš šių veikėjų nepaskundė pažeidėjo policijai už nepilanmetės tvirkinimą. Juk moksleiviai neturėtų turėti mergų ar bernų.
Nepaskundė ir "Facebook", kuris laiko tokias nuotraukas.

Kvaili "Facebook" atsakymai mažai skiriasi nuo daugumos internetų. Jei rasi jų pažeidimą, jie jo nepaisys. O taisyklės tėra akių dumimas.
Žymiausias iš tokių pažeidėjų yra "Wikipedia". Ją įsteigė buvęs lytinių nuotraukų platintojas Jimmy Wales.
Dažniausiai interneto puslapius valdo patys pažeidėjai. Pranešimus apie pa žeidimus jie užgniaužia. O pranešėjus šalina.

Pastarajame nuotykyje svarbu tai, kad mergą išdavė tariamas jos draugas. Vardan ko? - Kad kažkokie liurbiai jį pagirtų.

2013 metais kažkokia merga Ukrainoje apsimetė neva ieško darbo vienoje tarptautinėje pažinčių svetainėje. Jos gabumus išbandė. Tada pasakė ką reikės daryti: rašyti kūrybiškus meilės laiškus nemokamiems vartotojams ir skatinti juos mokėti.
Darbo pavadinimas: skatintoja (motyvuotoja). Darbo pavadinimas nevardina ką būtent skatina ir kam.
Kai auka (vyras ar moteris) sumokėdavo už dalyvavimą, meilės laiškų srautas jai liaudavosi. Įsivyraudavo tyla.
Merga nesidarbino. Neketino sukčiauti, apgaudinėti pažinčių sveitainės vartotojus, pažeidinėti įstatymų. Jai rūpėjo tik atskleisti apgaulę. Ji ją paviešino.
Sveitainės laikytojai apsimetė kvailiais: pervadino darbą į prižiūrėtojus ir atsikalbinėjo, neva tuos darbuotojus griežčiau prižiūrės, lyg anie sukčiavo be savininkų žinios.

Modelių agentūra, šokių mokykla - pornografai, prostitučių mokykla ir ganykla. Spastai. Savadautojai.
Nuoroda:
Vergai
Tarp to skyriaus nurodų miniu ir šį straipsnį žemiau. Čia aš išnagrinėjau sąvadautojų bylą. - Neišsamiai. Paaiškinau kaip bylinėtis su nusikaltėliais, ar pareigūnais, kurie juos dangsto. Ten papildomai nurodau kur aiškinu nusikaltėlių ir pareigūnų nusikaltimų būdus, patariu kaip pareigūnus skųsti.

Paprastas tyrimas rodo, juk dauguma modelių agentūrų Lietuvoje iš tikrųjų tėra įvairiausio plauko tvirkintojai, pornografai, prekiautojai žmonėmis, bei savadautojai.
Aš pats tokius stebėjimus dariau. 2005 metais tai patvirtino ir žurnalistų tyrimas.
Žinau, kad beveik visi pradedantys "modeliai", o juolab patyrusios, skatinamos arba verčiamos daryti nuogas nuotraukas. Ir tai tiktai pradžia...
Tai ką rodo tėvams bei pačioms pretendentėms prieš ir po "įdarbinimo", tėra vilionės.
Juokinga kaip prieš porą metų vieni pornografijos namai garsiai ir viešai atšventė Kaune mergų atranką. Mergos pačios suplūdo kaip avinėliai. Tos, kurios nepateko, vos ne verkė.

Roman Polanski išprievartavo 13 metų mergą Samantha. Ją rado per draugų šeimą.
Pirma ją fotografavo. Pasiūlė pakeisti drabužius. Pasinaudojo tuo ir nufotografavo nuogą. Pratino. Merga nutylėjo nuo tėvų. O pati nežinojo to reikšmės. Priprato.
Kitą kartą jis ją vėl fotografavo, pylė jai šampaną gausiai, dar pasiūlė nekaltą tablėtę raminamujų vaistų. Gal apgaudinėjo, neva jai reikia nurimti. Ji nuryjo jauką. Tada Roman Polanski tempė ją į "Jakuzi" vonią. Ėmė su ja bučiuotis ir prievartauti. Merga žinojo kas ir kam yra lytinis organas, bet nežinojo kaip jam pasipriešinti. Porą kartų paprieštaravo. Paskui leidosi: jei jau lytinis santykis vyksta, tegul greičiau baigiasi kad ir ji galėtų "smagiai" eiti namo.
Dėl 10 minučių jo malonumo teismas vyko metus. Kaip įprasta, aukai tai nepatinka. Nesvarbu, kad tai sukėlė kaltininkas, o ne pareigūnai. Gal ji mieliau viską nutylėtų.
Roman Polanski pasėdėjo 42 dienas, vietoj 90 dienų. Vokietijoje laikraštis parašė, kad anksti paleistas nusikaltėlis mėgaujasi gyvenimu. Todėl garbės ištroškęs teisėjas gasdino kaltininką 50 metų kalėjimo. Tada jis pabėgo į Europą. Ana jo Amerikai neišdavė. Po 40 metų jį išdavė Šveicarija.
Merga suaugo. Bet vis gailėjo kaltininko. Kaip ir visos aukos kaltino truputi ir save. Nes šiek tiek prisidėjo prie nusikaltimo. Ne vien prieštaravo. Dalies veiksmų truputi norėjo. Pavyzdžiui, nelabai drovėjosi nusirengti. Bet juk persirengė ir apsirengė. Ne vien nuoga vaipėsi. Nenori suvokti, kad vaikai dažnai turi užgaidų, jų nevaldo, nesuvokia. Net suaugę žmonės dažnai nesupranta sąsajų (naivūs). Tuo naudotis nevalia. Dar ją apgavo. Ji manė, kad dirba. Šampaną telaikė pramoga, priedu. Ji norėjo vieno, o gavo daugiau. Dar ir pakeitė tą ko norėjo.
Nuotraukų dėka ji vilėsi tapti aktore, vaipytis visą gyvenimą. Netapo. Užtat pateko į amžiną "teismą" smalsuolių ir tikrų teismų. Parašė apie tai knygą.
2020.02.28 Romanui Polanskiui kažkas davė dovanų už kažkokį filmą. Prie kino teatro rėkavo žmonės kad jis nusikaltėlis, žagintojas, tvirkintojas. Bet filmų kūrėjams tai nerūpi. Jie toliau dalins vieni kitems dovanas ir prievartaus jūs. Nerūpi ir žiūrovams. Jie vis moka pinigus niekšams, kad pavėpsoti.

Manau grobikai paperka valdžią ir Lietuvoje.
2012.12.27 Lietuvos Apeliacinis Teismas padarė jiems Naujųjų Metų dovaną: neteisingai, be pagrindo sumažino bausmes Lietuvos savadautojams. Nes neva nustatė, neva mergos pačios sutiko verstis prostitucija. O kas gi prisipažins, kad ją privertė imtis šio "garbingo" verslo?.. Nors didelė dalis jų buvo nepilnametės.
Tariama "modelių agentūra", ir ne viena, ilgus metus prekiavo vaikų ir šiek tiek suaugusiųjų lytiniais organais.
Be duoklės valdžiai tai neįmanoma.
Bausmių tai valdžiai niekas nemažino. Nes jos visai nebaudė, net neieškojo.

  Teisėjai:
 • Linas Žukauskas (kolegijos pirmininko ir pranešėjas)
 • Violeta Ražinskaitė
 • Aloyzas Kruopys
  Prokurorai:
 • Erikas Vaitekūnas
 • Žydrūnas Radišauskas
 • Olga Zabelina

Prokurorai tariamai nustatė, neva prievartos nebuvo. Bet įtikinėjimas, įkalbėjimas, ypač vaikui, irgi yra prievarta. O kaip tu manei? Ta, kurią privertė, juk nesipriešina be paliovos. Nelaiko jos rankomis visą kelią. Nesodina mergos ant arabo ir nekilnoja ant jo jėga. Po prievartos ji pati eina ir daro, kas liepta. Kad pati eina, nereiškia neva ji nori. Eiti įmanoma ir nenorom. Net kai pati sako, kad labai nori patenkinti šeichą, ji gali klysti dėl įtaigos. Kuo jaunesnė, tuo paklusnesnė. Tariamas įkalbinėjimas mandagiu tik vaizduojamas, kad išvengti kaltinimų. Tikrovėje - tai ne įkalbinėjimas, o prievarta. Plėšikai ir grobikai dažnai naudoja apsimestinį "įkalbinėjimą". Policininkai tai žino gerai. Bet matyt nesako prokurorams ir teisėjams.
Anie nebaudėgrobimą, vaikų įtraukimą į nusikaltimą, vertimą verstis prostitucija. Baudė tik už savadavimą.

Edita Gabalienė apeliacijoje rašė, neva nukentėjusioji sakė, neva tyrėjas (matyt policininkas) sakė nukentėjusiai sarkastiškas užuominas, neva prostitutė gali atlikti paslaugas ir jam.
Daiva Mondeikienė ir Nadežda Nitiuk apeliacijoje rašė, neva Apygardos teisėja (Apeliacinis teismas patogiai nutyli kuri būtent; galbūt teisėja A. Kartanienė) šaipėsi iš nukentėjusių, grasino baudžiama byla, kad sukliūdytų duoti laisvai parodymus.
Apeliacinis teismas šių pareigūnų nusižengimų nenagrinėjo.
Galimai nedorą policininką nutylėjo visai. Rašau "galimai", nes dorovė priklauso nuo aplinkybių: į ką būtent jis taip atsakė. Tai dera tirti. Nors vargu ar tai turi reikšmę pačiai bylai. Policininką baustų atskirai.
O teisėją užstojo: neva bylos priedermė tokia jautri. Nors derėjo ne bendrai pliurpti, o nagrinėti patį pažeidimą.

2000 - 2005 metais gauja pardavinėjo mergas į Jungtinius Arabų Emiratus (Abu dabi, Dubajų), pas šeichus:
http://www.policija.lt/index.php?id=8771
Kažkas skelbia, neva viso pardavė apie 50. Sprendžiant iš pinigų, kuriuos atėmė iš sąvadautojų gaujos, jie lytiškai užsantykiavo 1000 mergų. Gal ir daugiau. Tiek buvo santykiavimų. Manau, kiekvienas santykiavimas atitinka vis naują mergą. Juk šeichas nesantykiaus jau naudotos mergos. Jie ieško nekaltų.
Aukos pačios sakė, kad gaudavo tik mažą pinigų dalį. Be to, daug pinigų, manau, jau dingo. Tad tai, ką atėmė, tikrai atitinka didelį lytinių santykiavimų kiekį.
Pinigus mergoms už lytinį ir kitokį parsidavimą mokėjo. Bet didžiają dalį imdavo sau. Tai ir reiškia, kad mergas parduodavo.

Nors kas ten žino?.. Teisėjai juk patys nusikaltėliai. Gal nebuvo teisingo teismo. Gal prostitutės ir prostitutai teisėjai iš prostitučių teisės "Riomerio universiteto" susidorojo su varžovais ne dėl to, kad jie varžovai, o iš keršto, pavydo kad anie negraužė tų nuobodžių mokslų, prasiveržė į verslą savo galvomis ir svetimais organais, turėjo perdėm lengvą gyvenimą.

Teismų nuosprendžiai buvo tokie:
Vardaspadėtisvaikai2009.12.30 Vilniaus Apygardos teismas 2012.12.27 Lietuvos Apeliacinis Teismas sumažino bausmes
Daiva MondeikienėVisi žinome kokių šokių mokyklos "Kakadū" savininkė ir "modelių" agentūros "Harmonijos pasaulis" savininkė, Klaipėdoje
Vadovavo prostitutėms. Ieškojo užsakovų.
Turi kažkokį vaiką. 2005 metais buvo nepilnų metų. Tinka į prostitutes.4 metai kalėti.
Atėmė 257367 litų.
3 metai.
Atimtus pinigus nekeitė.
Nadežda Nitiuk"Harmonijos pasaulis" vadybininkė.
Įtikinėjo prostitutes tapti prostitutėmis, tikrino jų sveikatą, rengdavo keliones. Mat kokia rūpestinga... Tik ne tavimi, o šeichu rūpinosi, kad negautų kito šeicho "utelę" kokią lytinę per nedorą tave. Gal sveikatos tikrinimą apribojo tik tavo nekaltybės nustatymu. Kad šeichui netektų panaudota prekė.
Mondeikienės sesuo.
3 metai kalėti.
Atėmė 38535 litų.
2 metai ir 3 mėnesiai.
Atimtus pinigus nekeitė.
Edita GabalienėD. Mondeikienės Klaipėdos "modelių" agentūros "Harmonijos pasaulis" filialo bendradarbė Vilniuje.
Susirašinėjo elektroniniu paštu su užsakovais, siuntė jiems prostitučių nuotraukas, asmens duomenis, atrinkdavo jas.
Žinomo kvailo dainininko iš grupės "Pelenai" Česlovo Gabalio žmona. Buvusi klubo (kabako) "Muzikinis angaras" administratorė.
Buvusi pobuvių renginių dainorių grupės "Energy" dalyvė.
Buvusi kažkurio Vilniaus restoranų administratorė (galbūt to paties "Angaro"). Daug sykių jį vyko į Jungtinius Arabų Emiratus. 2000 metais laikraštpalaikiams atvirai labai gyrė juos už prostitucijos milžininškus mąstus.

To kabako "Muzikinis angaras" vadovu buvo Žilvinas Žvagulis. Teismo metu to kabako berods nebebuvo. Po kelių metų neliko ir jo namo. Jis buvo Vilniuje netoli naujo tilto į Žvėryną. Dabar jo vietoje neteisėtas namas Jasinskio 14:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/Aplinkos_Ministerija.htm#VTPSI
2018.11.12 kitas, Kauno apygardos teismas nuteisė Žilviną Žvagulįmelagingus parodymus Darbo partijos byloje. 2003-2005 metais jis šlovino ("reklamavo") tą Partiją, dainavo jos renginiuose. Partija jam neteisėtai mokėjo 3500€ kas kartą ir slėpė mokesčius.
Vasarį, ankstesnis, nusikaltėliai Vilniaus apylinkės teismas išteisino Žvagulį, nes neva galima meluoti, kad neliūdyti prieš save.
Bet jam negresė baudžiamoji byla. Mokesčius privalėjo mokėti Partija, o ne jis. Net jeigu jis būtų kaltas, jau sukaktų senatis, negalima būtų jo bausti. Todėl meluoti jis neturėjo teisės.

Dukra Goda. 1994 metų gimimo. 2005 metais jai buvo 11 metų. Labai tinkamas metas "darbui". Net ir dabar, kai ji jau užaugo, ji tebėra tinkamo prostitutėms dydžio.2 metų laisvės apribojimas kažkoks.
Ir pareiga per tą laiką atlikti 150 valandų viešųjų darbų.
Tik 1 metų ir 3 mėnesių laisvės apribojimas kažkoks.
Jokių darbų.
Julija Tisliuk"Harmonijos pasaulis" bendadarbė. Dar turėjo ir nuosavą agentūrą.2005 metais žindė vaiką. Matyt rengė jį pardavimui. Todėl jos tuo metu nesulaikė.
Nežinau ar vaiką įtaisė arabas, ar jos agentūros darbuotojas, kai pasijųto šeichu.
Atleido nuo bausmės, nes tariamai pagelbėjo tyrėjams tame, ką jie ir be to sužinotų (BK §39(1), 1d.).
Baudžiamo poveikio priemonė: 80 valandų per 6 mėnesius darbo globos namuose.
Atėmė 11642 litų.
Nekeitė nuosprendžio, nes ji jo neskundė. Jei apskųstų, gal jai dar primokėtų.
Jai tie pinigai nieko nereiškia. Ji dar daugiau uždirbs, kai parduos dukrą. O ta ir savo vaikus parduos...

Keistai mažos bausmės. Už prekybą žmonėmis grėsė kalėjimas iki 12 metų. Tad jos visos turėjo kalėti ne mažiau 6 metų. O dabar bausmes sumažino.
Apeliacinis teismas pasiteisino neva nusikalstimai buvo tęstiniai (BK §63, 10d.). Bet nėra tokios švelninančios aplinkybės nei Baudžiamame, nei Baudžiamojo Proceso Kodekse. Atvirkščiai: kuo ilgiau nusikaltimus darai, tuo jis sunkesnis. Juk ne vieną mergą vežė 6 metus, ir ne vieną kartą. Vežė daug. Tad nusikaltimai visi - atskiri, ne vienas tęstinis. BK §307 ir §308 juk kalba ne apie daug prostitučių, o apie 1. Už kiekvieną ir bausk.
Tiesa, skirtumas - nedidelis, nes bausmes teisėjai kažkodėl subendrina ne sudėdami (už atskirus nusikaltimus), o apimdami (už tą patį 1 nusikaltimą).

2005 metų lapkritį saulaikė ir "modelių" agentūros "Vita Luci" darbuotoją Nataliją RiabykinąVilniaus.
Sulaikė Tomą Grižą, Vilniaus "modelių" agentūros "Perspektyvus modelis" lytinį savanorį, galbūt neetatinį bendradarbį. Jis teisinosi, neva agentūroje nedirbo, neva tik dirbo joje... talkos budu savo mergai Ritai Mikalauskaitėi, nes neva ji nemokėjo versti lytinių šeichų pasiūlymų tarp Anglų ir Lietuvių kalbų. Siuntinėjo tuos pasiūlymus internetu... Kažin kam?.. Gal šlaistėsi ir po pažinčių svetaines... Gal jis net lytiškai santykiavo aukas anksčiau negu tai spėdavo šeichai. Pasijųto šeichu pats. Gal todėl šeichai bodėjosi dalies aukų, ieškojo tik nekaltų. Gavo sugadintą prekę.
Paskelbė minėtos jo mergos, tos agentūros tikros bendradarbės Ritos Mikalauskaitės paiešką. Nes ana pabėgo į Jungtinius Arabų Emiratus, slėptis šeichų lovose. Nors seniau dažniau tenkino T. Grižą.
Nežinau ar juos nubaudė. Gausi gauja. Matyt ir pelninga. Ką ten jos verkia, neva mažai pinigų pasilikdavo?..

2005 metais, po suėmimo Editą Gabalienę užstojo gera "draugė", dainininkė Violeta Riaubiškytė. Ji ją girė. Teisino, neva pati Edita turi minėtą dukra. O reiškia prostitučių rengti ji neva negalėjo. Bet kur parašyta, kad dukra būtinai atbaido prostitutes?.. Gal atvirkščiai ji jas traukia. Gal ji pati išaugs prostitute...
Violeta, kad pati lankė Editos prostitučių lizdą, pati juo grožėjosi. Gyrė Editą už darbštumą. Girdi ji perdėm našiai dirbo, viršijo visus prostitučių gamybos planus. Pavargo. Todėl porą mėnesių prieš suėmimą ji paliko darbą.
Violeta prisipažino, kad ir pati dainavo Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Žino, kad ten daug prostitučių. Bet nedarė prielaidų, neva tą dirbo ir Edita. Sakė kad ten šeichams gera, neva klystame. Pasiūlė mums patiems ten lankytis, užsiimti prostitucija, kad pamatytume patys, neva blogo ten nėra.

Editą užstojo jos geras pažįstamas ir buvęs minėto kabako bendradarbis Žilvinas Žvagulis. Irgi sakė, kad prostitučių lizdas jam patiko. kažin ką jis ten darė. Pervadino jas "šokėjomis". Sakė, kad prostitučių nebūna pas tokius "gerus" žmones.
Jokios jos paprastos šokėjos. Editą Gabalienę elektroniniu paštu siuntinėjo užsakovams mergų nuotraukas. Nežinau, ar nuogų. Siuntinėjo ir jų asmens duomenis. To tikrai nereiktų, jei jos būtų vien šokėjos.
Vargu a pačios mergos žinojo, ar bent domėjosi, kad jų asmens duomenis dalina bet kam. Asmens Duomenų Teisinės Apsaugos Įstatymas daudžia viešinti be tavo žinios bet ką. Bet pareigūnai to netikrino, nebaudė.

Editą užstojo jos vyras Česlovas Gabalis. Sakė, neva gerai pažįsta savo žmoną. Reiškia jis irgi įsivėlė į prostituciją. Nebent melavo, neva ją pažįsta.
Guodėsi, kad Edita Gabalienė išėjo į apklausą policijoje ir negrįžo vargšelė. Kažin ką jį ten veikė 2 mėnesius laikino sulaikymo metu... Girdėjome, kad policininkai patys naudoja prostitutes ir kitus nusikaltėlius.

Editą Gabalienę teisinosi, neva nei viena auka neturėjo priekaištų jai, nesiekė, kad pareigūnai jas pripažintų nukentėjusiomis. Rašė Apeliaciniam teismui, neva "kilnus" vardas "prostitutė" aukas žeidžia.

D. Mondeikienė teisinosi, neva aukos pačios uždarbiaudavo po pasirodymų ir nuotraukų reklamoms. Neva jos turėdavo "nemažai vietinių draugų".
Neva agentūra už kiekvieną prostitučių, šokėjų grupės išsiuntimą gaudavo po varganus 700-1000 JAV dolerių per mėnesį. (Tai, "per mėnesį", ar už "prekių" 1 partiją?) Kur čia prasigyvensi?.. Juk reikia dar atseikėti valdžiai, kyšiams. O 1 grupė keliaudavo 3 mėnesius, ir ilgiau. Apyvarta - lėta. Matyt todėl teko rengti daug grupių. O tai didelis vargas. Vargšelė.
Ji patikino, kad daug kitų tariamų "modelių" agentūrų verčiasi tuo pačiu, neva prisistatydavo jos vardu. Tą aukščiau rašau jums ir aš. Reiškia teisus esu. Bet anų niekas nepersekiojo, nebaudė. Matyt jos nesipyko su valdžia.

Aukos pareigūnams pasakojo "darbinių" kelionių įspudžius: už lytines paslaugas jos gaudavo vos mažą pinigų dalį. Kitą imdavo sąvadautojai.
Manau jos tuos pinigus išleido brangiam šlamštui pardoškėse, kurios priklauso patiems jų santykiautojams. Tad jau nieko neliko, išskyrus maudulį klyne ir kitų kūnų dalių.

Prostitučių tėvai pasakojo, kad įtarė, kad tapo prostitučių tėvais. Neva kelis kartus dėl to priekaištavo Klaipėdos modėlių agentūrai. - Kvailiai kažkokie. Kokia prasmė priekaištauti savadautojai? Ją reikia sodinti iškarto. O vaiką atimti. Nebent priekaištavo, kad mažai pinigų gavo. Pigiai vaiką pardavė.

D. Mondeikienė ir N. Nitiuk gaudavo suklastotas gydytojų pažymas. Vilkino teismą. Per tą laiką buvo laisvėjė ir veikė aukas, kad anos duotų palankius parodymus. Nenuostabu, kad aukos neturi priekaištų. Gal po kiek laiko ir pastangų jos dar ir kaltę prisiimtų, susikeistų su grobikėmis vietomis iš to gerumo.

Viena interneto naršytoja šia proga mums priminė, kad prieš keletą metų kažkas išleido Geriausių Klaipėdos verslininkių paveikslėlių knygą. Ten užrašyta "verslininkė" Daiva Mondeikienė... Ar ne pati ji ir užsakė tą niekam nereikalingą knygą?

Kita interneto "liudytoja" 2005.12.07 po viešo pranešimo apie pradėtą bylą, papasakojo:
Pažįstu iš "Kakadū" 2 merginas. Jos daug pasakojo apie "Kakadū" prostitučių veiklą. Gabalienė yra labai susijusi su prostitucija. Prisimenu kaip draugės sakė jos žodžius: "Ką jums reiškia?.. 10 minučių, pasikankinsite ir gausit daug dolerių už tai".
Atrodo ji dar buvo merginų grupių vadove. Šeichai merginai už seksą moka nuo 1000 iki 4000 dolerių, o jų apsauginiai apie 100-400 dolcų. Taigi vadovė gauna dalį. Daiva, už 1 išvežtą į Emyratus merginą irgi gauna pinigus. Pvz., yra 10 šeichų... Tik su 2 iš jų galima nesigulti. O visi kiti reikalauja meilės.

Nagi, drąsiau: tik truputį pakentėk... Ką tau reiškia?! - "Už mamytę, už tėvelį". Užtat ir tau ir man malonu pelningai. Dar ir šeicho sargams malonu "trupiniais nuo jo stalo". Pakentėk ir su jais magaryčių, iš dėkingumo.
Bet jeigu jau senai girdėjai tas neteisėtas kalbas, privalėjai senai pranešti pareigūnams, kad nukentėtų kuo mažiau mergų. Bet kur tau. Matyt tokios kalbos apie nusikaltimus buvo ne priekaišto, o vilties kupinos.

Teisėjai ir teisėjos neapklausė šeichų ir jų apsaugos. Matyt bijojo kviesti juos į Lietuvą, kad neatpažintų jų pačių, kaip buvusias suguloves ir sugulovus iš teisės Riomerio universiteto.
Nekvietė ir arabų šeichų vadybininkus. Anie dirba ne vien azijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Libane. Tad tikėkis antpuolio visur, ne vien Abu-Dabyje.
Manau juos ne tik apklausti, bet ir suimti reikia. Nes jie irgi nusikalto: dalyvavo toje gaujoje, ją subūrė, jai mokėjo, naudojo prostitutes.

Byloje apklausta viena prostitutė buvo kažkurio žinomo, "dabar jau buvusio Vilniaus krepšininko" žmona. Ji užstojo savadautojas: neva šeichas ją tik po namus vedžiojo. Guodėsi, neva jis jos lytinių paslaugų neprašė. Į fotosesiją jos neatrinko. Bet nepaisant to, neva gavo 500 JAV dolerių, "už gražias akis". O gal už kažkieno kito "gražias akis"... Ji šitaip tariamai tuščiai pavaikščioti po šeicho namus važiavo net 2 kartus.
Turėdami omeny lytinį žodyną, kurį duodu žemiau, galime šią keistą kalbą išversti. Yra dvi "fotosesijos" sąvokos: lytinis santykiavimas už pinigus ir dykai. Tas, kuris dykai, matomai yra atranka santykiavimui už pinigus. Bet atranką galima vadinti ir tiesiogiai: "atranka"; tik neminėti, kad ji buvo lytinė, kad ji buvo būtent "fotosesija". Reiškia ši prostitutė galbūt pasakė, kad atranka vyko lytiniu būdu. Ji to nelaiko lytinėmis paslaugomis, nes dykai. Kažkas ją dykai lytiškai išbandė ir neatrinko.
Neaišku tik už ką ji gavo pinigus. Nelabai dykai gaunasi. Gal ta atranka (lytinis bandymas) vyksta ne visai dykai. Gal todėl ir sujauktos tos 2 sąvokos.
Manau ji ne auka, o savadautojų bendradarbė. Apsimetė auka, kad galėtų pavaizduoti, kad auka nebuvo, užstoti. Priedanga teisme. Galbūt tyčia apklausė tik tas tariamas aukas, kurios dirbo priedangomis, bendradarbes. O tų, kurias privertė, neapklausė. Sudarė įvaizdį, neva tokių nėra. Todėl ir sumažėjo pradinis aukų kiekis nuo 50 iki 20.
O darbo metu, prieš tai, kaip jas sučiupo, manau ji apsimesdavo eiline auka. Ji tariamai paklusniai vykdė bendradarbių ir jų užsakovų norus. Skatindavo savo pavyzdžiu sekti ir tikras aukas.

Įdomu kas ji? Ar kartais ne Šarūno Marčiulionio žmona. Tas maždaug anuo metu 2004 metais iškeitė seną žmoną į jauną. Po to, 2004.12.04 savo "Forum Palace" pastate, Vilniuje viešame vakarėlyje priėmė ir kitą gražuolę. Ten ją viešai parodė kviestiniams lankytojams. Bernai ir seniai ją kalbino ir glostė. Paskui ją kažkur išvežė.
"Forum Palace" namas labai tinka prostitučių paieškai, atrankai ir grobimui. Ten yra pasilinksminimo įstaigos. Daug slaptų kambarių.

Tą ovalinį namą rengė tariamas architektas Rolandas Palekas. Anas yra nuolatinis nusikaltėlio valdiško architekto Mindaugo Pakalnio bendrininkas tariamai nevaldiškas.
2015.02.15 nusikaltėlė prezidentė Dalia Grybauskaitė už uolius nusikaltimus apdovanojo Rolandą Paleką Nacionaline meno ir kultūros premija.

Abu dabi, Dubajus yra dažna paskirties vieta iš Lietuvos. Kitokio darbo, negu prostitute ten negausi. Dar prostitutės, darbo bitutės skraidė parsimelžti geidulingo medaus į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Monaką-Montekarlo, Seišelių salas. Ant daug "gėlių" joms teko nutupti, kol sukrovė kažkam turtus.

Štai kur eina geldastų pinigai už naftą. Geldastai be saiko naudoja geldas ir naftą. O šeichai tada be saiko naudoja juos ir jų vaikus už jų pačių pinigus. Kai aptenka pinigais, jų neskaičiuoja, švaisto. Gali ir visą Lietuvą nupirkti. Juk už tai pats Lietuvis ir sumokės.
Į Rusiją irgi daug angliavandenių (nafta, dujos) pinigų nešat. Manau "šeichų" apstu ir ten. Manau ir jie naudoja prostitutes be saiko. Tik galbūt vietines. Nes negarsėja, kaip prostitučių įvežėjai. Politinių prostitutų, tokių kaip Uspaskich, Paksius, Komunistai, Liberalai neskaitome. Nors tuos Rusai panašiai mielai naudoja iš tavo gi pinigų pertekliaus, kurį atiduodi, kad tave nupirktų.

Byla atskleidė, kokias slaptas sąvokas sąvadautojai naudojo kalboms ir susirašinėjimui ir su pirkėjais ir su prekėmis. Įdomesnės tokios:

"ekstra", "fotosesija", "fotografavimasis"
Lytiniai santykiai už atlygį.
"fotosesija", "gėlių parduotuvės" lankymas
Lytinis santykiavimas.
Tai - kažkokia dar viena sąvoka. Ji atlygio nemini. Gal lytiniu būdų vyko dar ir nemokamos atrankos, lytiniai bandymai. Pavyzdžiui: "ar apsilankė gėlių parduotuvėje" reiškė, ar pasirinko šeichas kažkurią mergaitę. Gal pirmą santykiavo ir rinkosi dykai (skaityk apie "gėlininką" žemiau). O kai pasirinkdavo, santykiaudavo su ją jau už pinigus.
"pinigai už ekstra", "ekstra", "gėlytė"
Atlygis už lytinius santykius.
Čia sąvoka "ekstra" kartojasi. Gal vienom aplinkybėm ji reiškė tik lytinį veiksmą, o kitom - dar ir atlygį. O gal teisėjai kažko nesuprato.
"honoraras"
Sutarta suma už merginos buvimą pas šeichą.
Nežinau, ar vien už buvimą, ar ir už lytinį "darbą".
"fotografas"
Asmuo, kuris gauna lytines paslaugas.
"pagrindinis fotografas"
Vyriausias šeichas, kuris gauna lytines paslaugas.
"gėlininkas"
Pagrindinis šeichas.
Neaišku ar tai įtraukia jo pareigą gauti lytines paslaugas. Sprendžiant iš ankstesnių sąvokų, įtraukia paslaugą, bet ne atlygį. Gal jis "uosto" gėlytes, renkasi kurią "skinti". Kaip romantiška!

Teismas privalėjo tikrinti šių sąvokų tikrumą, kaip jos atitinką veiksmus, tikrovę. Nežinau ar tikrino.

Tokia yra šio "įdomaus" prostitučių darbo technologija.

2018.07.19 Policija, berods, Vilniuje sulaikė apsimetėlį mergų "fotografą".
Jis žadėdavo mergoms, kad jo nuotraukos joms žada podiumą. Jis vedžiojo jas namo ir tvirkindavo.
Kažką apsvaigino chemikalais, išžagino. Gal ne 1 mergą.
Nors ji žiopla buvo, jai pakako drąsos ne save kaltinti, o jį ir paskųsti.
Jis pridėliojo namuose slaptų vaizdo kamerų. Filmavo kaip tvirkina kiekvieną mergą. Neaišku ar ji apsvaigusi, ar ne. Gal ir apsvaigusi sugeba bučiuotis. O gal prigąsdinta. O gal paprasčiausiai kvaila.
Tas "fotografas" savotiškai tvirkino ir bernus: už pinigus dalino patarimus kaip vilioti mergas.
Anksčiau tą "fotografą" lankė žurnaliūgė iš 15 minučių. Ji jį slapta tyrė. Ji gyrėsi, kad jis ir ją "tempė" į lovą. Bet ji tariamai baigė su juo reikalą gerai. Neišžagino jos. O po to kaip ji jam prisipažino esą žurnaliūgė, jis ją paliko ramybėje. Ji ir tai palaikė geru. Nors, jis ne geruoju ją paliko, o tik bijojo viešumo.
Ji niekaip jo nežabojo: neskundė nei Policijai , nei visuomenei. Leido jam toliau siautėti.

2019.08.10 pasikorė Džefris Epšteinas kalėjime, Niu-Jorke. Jam buvo 66 metai. Bet toks išpleręs ir nutukęs, lyg 196. Dviračiu nevažinėjo.
2008 metais jis prokurorams pripažino kaltęprostituciją. Matyt, mainais išvengė kalėjimo, pirmą sykį.
Jam mergas tiekė merga Ghislaine Maxwell ir bernas Žan Luk Brunėl.
2022.02.19 Brunėl irgi pasikorė kalėjime, Paryžiuje.
2004 metais Epšteinas davė Brunėliui 1 mln. $ steigti "modelių agentūrą" MC2 Model Management. Vėliau jis įkūrė "Karin Models" ir galbūt kitas.
Brunėlis siuntė žaginti 1000 mergų Epšteinui. Pats jas irgi svaigindavo, žagindavo.
Kartą siuntė iš Paryžiaus 3 seseris, 12 metų amžiaus, gimtadieniui. Anų tėvams reikėjo pinigų. Gal galvojo, neva dukros uždirbs kaip "modelės", o ne žagins jas.
Epšteinas tiekė mergas Britanijos princui Andriui.
Apie tas 1003 mergas Epšteinas gyrėsi 1 princo ir Brunėlio lytinei vergei Virginijai Giuffre.
Maxwell dar nepasikorė kalėjime. Ji ir pati tvirkinosi su Epšteinu.
Vargu ar tos "modelių agentūros" buvo tikros. Gal nedalyvavo nei 1 drabužių, ar kitų daiktų parodoje, skelbimuose ("reklamoje").
2020.07.07 Deutsche Bank gavo 150 mln. $ baudąJAV valdžios už tai kad 2013-2018 metais tarnavo žagintojui Epšteinui, nors patys žymėjopavojingu.
2023.05.18 Deutsche Bank mokėjo kažkiek pinigų 1 mergai, aukai, kad "susitaikyti".

Štai pasirodo kas yra tie fotografai. Štai ką veikia visos tariamos "modelių agentūros".

Kinas. Filmų studijos - pornografai, prostitučių spastai, savadautojai.
2017.10.17 atsistatydino "Amazonės studijų", gal JAV filmų įmonės vadovas Roy Price. Kažkas jį apkaltino priekabiavimu. O moteris vardu Rožė (Rose) jį apkaltino, kad jis nutylėjo, kai ji jam pasiskundė, kad ją išprievartavo Harvis Veinšteinas. Anas yra kitas filmų prekeivis, kuris turi savo įmonę, to paties vardo "Weinstein Co.".

http://www.latimes.com/entertainment-arts/business/story/2020-03-16/harvey-weinstein-heads-to-prison-his-brother-and-longtime-business-partner-bob-mounts-a-comeback
Jo brolis Robert Weinstein yra tos įmonės bendras savininkas. Dar jie įsteigė "Miramax Films" (1993 metais pardavė Walt Disney už 60 mln. $... tikriausiai su visom išnaudotom padejėjom), "Dimension Films". Anas įmones berods uždarė. Jie bandė jas parduoti už 500 mln. $. Bet Niu Jorko generalinis prokuroras apkaltino "Weinstein Co." vadovą David Glasser, kad slėpė skundus apie Harvį. Teko vadovą išvaryti, o įmonę uždaryti per bankrotą. Įmonės turtą, įskaitant filmus, supirko prekeiviai įmonėmis "Lantern Capital Partners" už 289 mln. $. Prie jų prisijungė "Metro-Goldwyn-Mayer Studios" vadovas Gary Barber, padarė "Spyglass Media Group" nesupratau iš ko - vien iš "Weinstein Co.", ar iš junginio su "Lantern Entertainment".
Po teismų, 2020 metais brolis Robert Weinstein jau žadėjo naują įmonę: "Watch This Entertainment". Prancūzų multiplikacinių filmų įmonė "Illogic" jam dirbs.

Harvis išprievartavo kelias dešimtis moterų per 30 metų. Dar daugiau tvirkino.
Viena pasakojo, kad ją kartą pavežėjo Harvis. Geldoje sėdėjo "draugai". Todėl ji jautėsi saugi. Staiga gelda nuvažiavo į Harvio namus, kažkokia dingstimi. Ten "draugai" išsilakstė, tyčia paliko 1 su Harviu.
Tas atėjo nuogas ir reikalavo jį čiupinėti. Ji atsisakė. Tada jis reikalavo ją čiupinėti ("masažuoti"). Ji nusileido. Vylėsi, kad tada atkibs. Bet neištvėrė ir užsidarė vonioje. Jis ėmė belsti į duris. Ji vos įkalbėjo jį apsirengti ir pasitraukti. Tada ji išėjo. Jis sėdėjo su halatu. Ji apsižliumbė. Gal paskui pabėgo. O gal vis tik ryžosi jį tenkinti. Nesakė.

Kita moteris pasakojo, kad ją pakvietė į viešbutį kalbėti apie vaidmenį. Bet viešbučio restorane stūksojo tik moteris, "sekretorė" (sąvadautoja). Ji pamelavo, neva Harvis dirba kambaryje. Jos ten nuėjo. Jis jai parodė šūsnį sutarčių, žadėjo jas pasirašyti jos naudai, jeigu ji kartu su ta "sekretore" jį patenkins. Ji atsisakė. Jis ėmė bliauti, kad čia visos sutinka... Toks darbas... Kad aktorės "X", "Y", "Z" tik šitaip uždirbo šlovę. Ji pabėgo. "Sekretorė" jai kitą dieną paskambino, lyg niekur nieko. Auka atsisakė bet ką girdėti apie Harvį. Galėtų paklausti ar "sekretorė" atidirbo už 2 tą dieną ir ar tapo dėl to 2-gubai šlovinga.

Tik po tokių kaltinimų aukšti valdininkai, filmų įmonės ėmė kratytis Harvio, atsiiminėti iš jo dovanas, atšaukti liaupses jam, "drąsiai" žadėti sumušti.
Iki tol vis ramiai tylėjo. Manau įtarė kad jis blogas. Gal daugelis patys prievartaudavo pas juos parsiduoti atšliaužusias, ar tik pro šalį slenkančias "žvaigždes".

Visi vaizdavo, neva nežinojo. Visas Holivudas žinojo ir kažkaip juokavo apie Harvio nuotykius per "Akademijos apdavonojimus" ("Oscar").

Harvis Veinšteinas sumokėjo 25 mln. $ moterims, kurios jį kaltino.
Brolis Robert Weinstein už jį sumokėjo dar kažkiek. Anas vaidino neva nori nuslėpti brolio neištikimybę žmonai, o ne žaginimą, lytinį persekiojimą.
Jos priėmė mokestį, matyt už lytines paslaugas. Gavėjų buvo daug. Todėl nedaug kiekviena gavo.
7 moteris pareiškė Niu Jorko generalinei prokurorei, kad šie pinigai jas žeidžia ir yra "katino ašaros", palyginti su tuo ką Harvis, įmonių bendrininkai, viršininkai, draudikai privalo sumokėti. Jos skundėsi, kad didelę dalį pinigų, skirtų žalą atlyginti - papildomus 22 mln. $ - gaus skriaudiko teisininkai ir bendrininkai. Viso pinigų: 47 mln. $.
Manau, šios moteris neima tų pinigų, o ginčija ką ima kitos.

2019 metų gruodį Harvis pareiškė, kad leido moterims valdyti kiną; neva to niekas anksčiau nedarė; štai koks jis dosnus.
- Taip. Niekas anksčiau neleido moterims "valdyti", kurios pasidavė ir parsidavė... Kiti tik prievartavo jas ir niekur neleido. Kad atrodyti dosniu, viena ranka jis prigriebė po savimi visą valdžią kine. Su bendrininkais jis atėmė galimybes iš pašaliečių. Šitaip, kita ranka jis sugebėjo iš rankų "lesinti" besitikinčioms aktorėms trupinius po gabaliuką filmų.
Tai neteisinga, nepaisant ar jis žagino aktores, ar ne.

Keista kodėl aktorės ir kitos aukos nesteigia nuosavų filmų įmonių. Jos galėtų atimti duonos kąsnį iš žagintojų gaujų. - Aišku, jei teisinga yra prielaida, kad dauguma žiūrovų dori ir perka filmus tik iš dorų žmonių...
2019 metais kažkoks aktorių susibūrimas nutildė 2 moteris, kurios stojo ir tarė...
Gal ir žiūrovai tokie. Tuomet kokia prasmė siekti kurti filmus? Kam vargti, kad tenkinti žiūrovus žagintojus?
bergždžiai stengiuosi įkalbėti televizijas nerodyti, ką gamina prievartautojai, išnaudotojai, karo šaukliai, kvailiai.
Žiūrovai dažnai nevaldo, neturi pasirinkimo. Renkasi ne žiūrovai, o tariami verslininkai, nes moka už reklamą. Kai kuri kabelinė televizija nerodo reklamos. Jie renka pinigus iš žiūrovų. Bet neleidžia rinktis.
Tai televizijos aklai, arba noriai moka žagintojams už filmus, ir "pila" ant norių ir nenorių žiūrovų be galimybės atsisakyti.
Kad atimti pinigusžagintojų, daryk nuosavą televiziją. Varžykis gerais filmais, žiniomis.
Nors, pačiai vienai neįmanoma viską nudirbti. Teks samdytis daugiau žinovų. Tarp jų įsimaišys niekšai. Paaiškės, kad nepakanka gerų žmonių vesti Planetą... žagintojų.

Apie Harvio "dosnumą" ir būtinybę atimti iš žagintojų filmus rašiau jo aukų šalininkams. Jų nedomina. Kaip įprasta visokio plauko priešams, jiems rūpi tik jie patys ir jų kova.

Harvis pasamdė šnipus, kad tildyti moteris, kurios jį kaltino.
Teisme viena auka teisinosi kodėl anksčiau nesiskundė: jai atrodė, kad žagina tik tamsiame take, tik nepažįstami žmonės. O Harvį ji pažinojo. Pažįstamas = draugas = savininkas = meilužis.
Teisme psichologai aiškino, kad daugumą žagina pažįstami.
Viena kaltintoja savo noru lytiškai tenkindavo Harvį po to kai jis ją išžagino. Teisme ji teisingai sakė: nesvarbu kas buvo kitais atvejais, svarbu, kad išžagino.
Tu turi teisę parsiduoti, įsimylėti... Bet žaginti - nusikaltimas.
2020.03.11 Harvį Veinšteiną nuteisė 23 metus kalėti.

Vienas iš žinomiausių Harvio Veinšteino filmų: "Žiedų valdovas". Nežiūrėk jo, nešerk žagintojų ordos. Vis tiek tas filmas - kvaila svaja.

  2017 metais Lietuvos moterys pirmiau už Amerikones paskelbė, kad jas tvirkina viršininkai:
 • Nusikaltėlių Seimo narys Kęstutis Pukas tvirkino mergas, kurios bandė pas jį įsidarbinti.
 • Panevėžio teatro vadovas tvirkino 1.
 • Filmų kurėjas Šarūnas Bartas tvirkino 2.
Dainų leidėjai. Įrašų studijos.
2021.02.17 žinomos dainos rašytojas paskelbė, kad dainų leidėjai, vyrai ir moterys, reikalauja lytiškai save tenkinti. Kitaip atsisako leisti dainas.
Pats jis nepasidavė. Bet žino, kad dauguma rašytojų parsiduoda kaip priedą prie dainos.
Dainų jis neberašo. Dirba mokytoju Amerikoje. Darbe niekas nežino apie jo šlovę.
Didelė tikimybė, kad dainos, kurią girdi per radiją, ar kitur, rašytoją lytiškai išprievartavo tie, kam radijas, ar tu mokate už dainą pinigus.
Jau 2017 metais buvo žinių, kad dainų leidėjai lytiškai priekabiauja, pavergia, prievartauja, žagina.
Anais metais leidėjų bendrija "UK Music" žadėjo tik padėti aukoms, saugoti jų slaptumą. Nežadėjo reikalauti bausti kaltus, uždaryti jų įmones.
Visi nevardina kaltininkų. Vardina tik aukas. Kaip žinosime iš ko muziką nepirkti?

2021.05.21 dainorė "Lady Gaga" pagaliau skelbė, kad 2005 metais ji pastojo nuo žagintojo. Nesakė kas nutiko kūdikiui.
Jai buvo 19 metų. Muzikos leidėjas įsakė nusirengti nuogai. Gal ketino tik grožėtis. Ji ryžtingai atsisakė. Bet suklydo: nepaskundė.
Leidėjo tarnai, visa įmonė, ją barė, gąsdino, kad sudegins visas jos dainas, reikalavo atsiduoti. Ji pasimetė ir atsidavė.
Muzikos leidėjas ją prievartavo. Jis, o gal ir visi kiti tarnai, laikė "Lady Gagą" studijoje ištisus mėnesius. Ji pastojo ir ėmė vemti. Jis ją nutempė prie jos tėvų namų ir išmetė į gatvę.
Nu o tol jai vaidenasi baimė, skausmai, nutirpimai. - Tokie pat kaip ir po to, kaip ją prievartavo.
Užtruko kelis metus, kol ji suvokė, kad kalta ne ji, o kaltininkai. Ji vis galvojo, neva "suaugusieji" turi taip gyventi.
Ji vis klysta: atsisakė vardinti kaltininką, kad daugiau jo nematyti.
2014 metais ji irgi sakė, kad ją prievartavo. Dainavo apie tai. Viena tokia daina: "Till it happens to you". Ją dainavo tikrovės ("dokumentiniam") filmui "Medžioklės plotai" ("The Hunting Ground"). - Apie žagintojus Universitetų kaimuose. Tai tokia niūri vieta, kur mokslų ir bendrabučių namai stovi kartu, nesimaišo po miestą. Dažnai - užmiestyje. - "Getas". 2016 metais tą dainą teikė Oskaro dovanai. Atrodo nedavė.
"Lady Gaga" susirado meilę. Bet užsisklendė, ieškojo tik darbe, tarp aktorių. Tingėjo ieškoti plačiau, ar gatvėje. Dėsninga, kad tokią tinginę prievartautojai gebėjo uždaryti studijoje.
Nežinau jos dainų. Kurias girdėjau, tos menkos. Būtų ne blogai, o gerai, jei prievartautojai jas sudegintų. - Išlaisvintų pasaulį nuo vidutinybės. O ją pačią neprievartautų. Nors, kas žino... Gal tinginė vis tiek grįžtų pas skriaudikus, net jei sudegintų, be paskatos, dykai.
"Lady Gaga" dainose rodosi ir maivosi pusnuogė. Skatina lytiškai suvokti ir išnaudoti mergas. Žinomiausia jos daina: apie meilę. Tą dainą atpažinsi iš garsaus skiemenuoto šūkio žemu balsu, kurį sudaro pirmos žodžių "romantika", ir "Gaga" raidės: Ra... Ra... o haha... Ga... Ga... Dainos vaizdo įraše ("klipe") ji su visu būriu mergų - irgi pusnuogės. O vyrai sėdi ir spokso. Gerai, kad bent jie nenusirenginėja, netvirkina.
Gal kai kurios dainos ir turi prasmę, smerkia mergų išnaudotojus. Gal ten ir būtų pateisinamos nuogalės. Bet aš tokių negirdėjau.
Keista, kad 2021 metais naujas JAV prezidentas Joe Biden pakvietė nuogalę, blogą dainorę "Lady Gaga" dainuoti savo rinkimų pergalės šventėje.

Užeiga. Kabokas.
2017.12.11 Vilniaus 2 kabokų savininkus sulaikė Policija už tai, kad vertė darbuotojas lytiškai tenkinti lankytojus. Mergas dirbti jie atviliodavo pinigais. Bet mokėjo mažai. Vertė pasirašyti apgaulingas sutartis. Jose rašydavo įvairias "baudas" mergoms, bet ne sau. Vertė per daug "dirbti", valgyti su lankytojais.
Bendrininkavo savininkas, žmona ir dukra. Moteris moters neužjaus, nesitikėk.
Dažna auka pasimeta ir paklūsta, dažna noriai sutinka. Bet atsirado 2, kurios susivokė ir įskundė niekšus.
Imk pavyzdį. Nepasirašinėk nesąmonių, kad ir kokių viltingų. Nesigailėk atsisakiusi to tariamo "darbo". Jo vis tiek nėra, netikras, apgaulė.
Šalpa
Apie 2011 metus Haityje dirbo šalpa pavadinimu "Merlin". Atvažiavo ten dirbti nauja merga. Vietinio skyriaus vadovas atvažiavo su gelda jos pasitikti. Jau geldoje jis telefonu kalbėjo su kažkuo, dalinosi nuomone ar merga jiems trukdys.
Kartą ta merga užklupo bendradarbį, kuris nepadoriai glamžė vietinę gyventoją. Ji jį įskundė. Ji suprato, kad ir vadovas yra išvien su tvirkintojais.
Londono atvažiavo tikrinti viršesni viršininkai. Ištvirkėlių vadovą išvarė. O tą, kurį užklupo, paliko toliau "dirbti", tvirkinti skurdes.
Už poros metų ta merga gavo pinigų prašymą iš šalpos pavadinimų "Oksfam" padalinio Čade, Afrikoje. Ji pamatė, kad ištvirkęs jos buvęs vadovas vėl vadovauja jau ten. Ji perspėjo savo vadovus neduoti jam pinigų. Bet jie tai iškreipė priešingai ir su džiaugsmu atidavė 700000$ tvirkinti ir Afrikos mergas.
Gamykla
2018.02.23 atsistatydino vadovas geldų gamyklos Ford, JAV. Jis berods išprievartavo darbuotoją.
Gamykla įsteigė ypatingą telefoną pranešti apie blogą elgesį. Bet prisakė juo neskambinti. - Gal tik mergoms, o gal visiems.

http://news.trust.org/packages/Sex-scandal-in-the-aid-sector
2020 metais Jungtinių Tautų Organizacijai priklausančių Pasaulio Sveikatos Organizacijos, UNICEF ir daugybės kitų labdarų darbuotojus bei samdinius Afrikoje moterys kaltino, kad verčia parsiduoti lytiškai, kad gautų darbą ir algą.
Moteris apklausė labdaros Thomson Reuters Foundation darbuotojai.
Jos bijojo keršto, prarasti net ir tokį darbą, bjaurų lytinį. Todėl sutiko kalbėti tik slaptai, kai joms pažadėjo neskelbti vardų, nei jų, nei kaltininkų.

Prievartavo visaip: įkalbėdavo, įsakydavo, užpuldavo, svaigindavo gėrimais. Auka kartais nežinodavo ko iš jos nori. Ją įviliodavo į spąstus. Be sąmonės nesuvokdavo kas vyksta. Gal jai net algos nesiūlė. Žagino dykai.

Prievartavo ir vyrus. Gal net dykai, nežadėjo darbo ir algos. - Ne moterys, o vyrai, gomikai.

Prievartautojai nesislapstė: naudojo savo darbuotojus, vairuotojus, kad vežtų aukas jiems, į namus, viešbučius. Vairuotojai prisipažino, kad viską matė ir patys, ir visi aplinkiniai. Bet irgi kalbėjo tik su sąlyga neskelbti vardų. Lyg patys būtų aukos. Gal nesuvokė, kad ir patys nusikalto, nes privalo pranešti apie nusikaltimą.

Pagalbos telefonai nepadeda. Aukos dažnai nežino, kad gali jais skųstis viršininkams. Tikriausiai kaltininkai slepia tuos telefonų numerius. Viršininkai nutolo, neprižiūri.
Tik ½ labdarų žadėjo tirti šitai. Žadėjo ir Pasaulio Sveikatos Organizaciją. Net ir jie to nevadino nusikaltimu, nežadėjo baudžiamųjų bylų, varyti iš darbo tinginius viršininkus.
Tirti ir prižiūrėti darbuotojus dera samdyti tas aukas, kurios atsisakė pasiduoti ir dėl to prarado darbą. Jos bent degtų noru atsilyginti kaltininkams ir pagauti kitus.
Bet Pasaulio Sveikatos Organizacija ir niekas kitas to neketino.

2014 - 2019 metais Britanija iššvaistė 4 mln. svarų, kad tramdyti prievartautojus tarptautinėse labdarose, kariuomenėse. Bet jie vis tiek siautėja. Pinigus tikriausiai dalino patiems kaltininkams.

2018.04.19 pranešiau Thomson Reuters Foundation, kad Lietuvos valdžia nusikaltėliai. Jie nepaisė. Reiškia ir patys blogi.

http://apnews.com/3d8569ea7bd140e4ba02bc1712cd12ab
Pasaulio Sveikatos Organizacija švaisto 8% pinigų, 200 mln. $, kelionėms lėktuvais. Dažniausiai "verslo klase". Nors, ją draudžia jų pačių taisykles. O kiek dar keliauja kitais būdais...
Vaistams ir įrangai išleidžia 4%. - Dvigubai mažiau.
2017 metais direktorė Margaret Chan nakvojo viešbučio prezidentiniame kambaryje už 1008 $ nakčiai.
Manau, ji yra iš Kinijos. Gal tarnauja Kinijos valdžiai. Gal todėl 2020 metais Pasaulio Sveikatos Organizacija ir toliau tarnavo Kinijos valdžiai, talkino slėpti Virusą ir jo kilmę.
Už tai 2020 metais šlykštus mergų grabaliotojas, gašlus, suktas, statybininkas, turčius Amerikos prezidentas Donald Trump išstojo iš jų.
2017 metais vadovu tapo Afrikietis. Bet kelionės nesiliovė ir didėjo.
2013-2017 metais jie iššvaistė 803 mln. $ kelionėms.
Iždas yra 2 mlrd. $ per metus.
Darbuotojų skaičius: 7000 (tikriausiai prievartautojai).
Šalių narių skaičius: 194.

Palyginimui, Gydytojai be sienų turi tik 37000 darbuotojų. Švaisto tik 43 mln. $ per metus.

Mokykla, universitetas

Mičigano Valstybinis Universitetas

2016.11.21 sulaikė ir teisė gimnasčių "gydytoją" Larį Nasarą, Mičigano valstijoje, JAV.
2017 metais jį nuteisė 60 metų kalėti už tai, kad gavo, turėjo ir bandė slėpti nuo tyrimo nuogų vaikų nuotraukas (pornografiją). Už šiuos 3 kaltinimus jis gavo 20 metų sėdėti.

2018 metais jį vis dar teisė ir už tai, kad 30 metų tvirkino mergas sportininkes ir pažįstamų dukrą. Pastarąją jis tvirkino nuo 6 iki 12 metų. Jos tėvus jis įtikino, neva ji meluoja. Tėvai ją vertė atsiprašyti užpuoliko. Bet ji drąsiai atsisakė. Kai išaugo, ji dirbo berods jo gi vaikų aukle, kad juos apsaugoti nuo jo ir kad gauti pinigų pokalbiams su psichologu, kad guosti dėl to, kad jis gi ją tvirkino. Tik dabar ji ryžosi jį kaltinti valdžiai. Jos tėvas nusižudė 2016 metų kovą, kai ji priminė kaltinimus.
Jis tvirkino mergas namuose (savo ir gal jų pačių), gimnastikos salėje, kabinete, kuris yra Mičigano Valstybiniame Universitete.
Jis grabaliojo ir kišo rankas į lytinius organus. Vaizdavo, neva gydo. Nežinau, ar ir lytinį organą kišdavo (žagindavo).
Kol tvirkindavo mergą, jis liepdavo tėtei ar mamai laukti už durų; arba prisidengdavo užtvaru; arba užstodavo nugara, ar ta pačia ranka, kurią kišo, kur nedera.
1 mergą jis vengė gydyti, paskelbė jai melagingą "diagnozę", kad ji be pabaigos jį lankytų. Gal labai ji jam patiko. O gal jis taip darė visoms.
1 merga nusižudė daug metų po to, kaip jis ją tvirkino per apžiūrą. Po to kaip ją paniekino, ji ėmė vartoti narkotikus.
Jis paskleidė apie save gandą, neva jis yra kaip dievas. Kvailos gimnastės tuo aklai tikėjo, net kai jas pačias tvirkino. Jos patikliai galvojo, neva toks geras žmogus negali būti blogas, todėl geras tvirkinimas blogai atrodo joms pačioms, neva jų mintys "purvinos", neva jos tą įsivaizduoja tvirkinimu, o ne nekaltu tvirkinimu.
Jis dirbo "gydytoju" gimnastikos salėje, kuri rengia sportininkes Olimpinėms žaidynėms.
susibūrimą vadina "USA Gymnastics". Nežinau kam priklauso salė. Gal ano nariams. "USA Gymnastics" yra JAV Olimpinio Komiteto nariai. Jie daro ne tik gimnastiką, o ir tautinius šokius, tikriausiai pasirodymui, o ne varžyboms.
Jam žada dar 40 metų kalėjimo.
Teisme kalbėjo 156 mergos. Jos vis apsireikšdavo naujos. Teisėja vis pratęsdavo klausymus. Ji buvo linkusi leisti išsikalbėti visoms, kiek jų beatsirastų. Kiek tūkstančių jų dar liko už teismo durų?.. Po teismo teisėja sakė, kad aukų jau yra 265.

2018.01.23 teisėja nuteisė Larį kalėti 176 metus. - Žiauri. Nėra prasmės tiek laiko sėdėti. Juk jis nieko nenužudė. Berods, nežagino, o tik grabaliojo. Galėtų įkalinti 19 metų ir paleisti. Vargu ar jis bebūtų pavojingas. Nebent, kas nors jį vėl įdarbintų mergas "gydyti".
Teisėja teisinosi, kad Laris nepripažįsta kaltės. Atrodo, kad jis jai parašė laišką, apgailestavo, bet vis tiek vadino savo nusikaltimą "gydymu".
Teisėja, berods, uždraudė jam ką nors gydyti ir kalėjime.
Paskui ji dar kartą nuteisė Larį, nes atsirado dar aukų.

Dar 130 mergų davė kaltininkui ir susibūrimui "USA Gymnastics" pilietinius ieškinius (civilinius). Kaltina ir Universitetą. Ano gimnastikos trenerė Kathie Klages dėl kažkokių teisinių veiksmų atsistatydino. Nežinau ar dėl tvirkinimo.
2018.05.16 Mičigano Valstybinis Universitetas atsipirko nuo jų 500 mln. $.

Susibūrimas "USA Gymnastics" nieko nedarė, kad užkirsti nusikaltimus. Jie nieko neveikė ir kai kas jiems apie tai pranešdavo. Susibūrimas nekvietė Policijos.
Dalį trenerių išvarydavo viena salė. Jie įsidarbindavo kitoje. Iš ten išvarydavo... Susibūrimas to nesekdavo ir neišvarydavo iš savo gretų.
2015 metais susibūrimas išvarė Larį Nasarą iš darbo. Bet Mičigano Valstybiniam Universitetui nesakė už ką, nutylėjo. Universitetas jam leido priiminėti mergas.
Ten vieną merga paskundė Larį Policijai. Bet kol Policija tą tariamai tyrė, Universitetas leido jam toliau dirbti. O kad jis nekištų rankų į lytinius organus, parašė taisykles, kad jis mūvėtų pirštines, nevarytų liudininkų iš kambario ("kabineto"). Bet niekada neprižiūrėjo, ar jis tą vykdo.
Į kaltinimus susibūrimas įžūliai atsakė, kad didžiuojasi tuo, kaip saugojo vaikus nuo iškrypėlių. Teisinosi, neva perdavė kaltinimus FTB. Nesakė kada. - Ar po to, kaip įkliuvo, ar prieš. Sakė neva, kai sužinojo, iškarto 2015 metais pranešė ir nebeskyrė jam darbų. Tai nebūtinai reiškia, kad išvarė. Gal dar palaikė ant algos. Jis pas juos dirbo nuo 1986 metų. Mergas "gydė" nuo 1996.
FTB, berods, tikrai dalyvauja byloje.

Laikraštis "Indianapolis Star" tyrė kaip 1, ar kažkiek nedaug mergų tvirkina krepšinio treneriai... Gal ir krepšininkai.
Kažkas jiems pasakė, kad gimnasčių tvirkina žymiai daugiau. Gal krepšininkai taip teisinosi, kad žurnalistai eitų šalin.
Taip jie ir ištyrė "gydytoją" Larį. Keista, kad, berods, pirmą, laikraštis rado tą mergą, kuri net nebuvo gimnastė. Gal ji ir buvo ta, kuri pasakė jiems.
Viso laikraštis iš Policijos ir teismų popierių rado 368 gimnastes, kurias per 20 metų tvirkino 115 trenerių, mankštos salių savininkų ir panašių vyrų. Nežinau, ar visi kalti treneriai dirbo susibūrimui "USA Gymnastics".
Ir mergos, ir salių savininkai (gal liudininkai) vengė pasakoti, nes bijojo blogai atrodyti ir prarasti pinigų dovanas (rėmėjus, "sponsorius").
Plačiai žinomi treneriai Bela ir Martha Karolyi patys gal netvirkino, bet apsimesdavo, neva nežino, nutylėdavo. Anie yra vyras ir moteris, atitinkamai. Gal susituokę. Kažkada anie pabėgo į JAV iš tarybinės Rumunijos. Tehaso valstijoje turi ūkį ("rančą"). Jame neva savo rankomis įrengė sales mankštai. Rengia Olipinines čempiones.

2018.01.23 atsistatydino Mičigano Valstybinio Universiteto vadovas.
2018.01.26 JAV Olimpinis komitetas privertė atsistatydinti visus vadovussusibūrimo "USA Gymnastics". Preš porą dienų privertė atsistatydinti tik jų dalį. Dabar pervertė ir likusius. Matyt, visi vengė pabėgti.

2018.03.27 prokurorai pradėjo tirti kaip Mičigano Valstybinio Universiteto dekanas Viljamas Stramplas irgi tvirkino mergas, grabaliojo.
Jis kompiuteryje kaupė jų nuogas nuotraukas. Kvaišos pačios fotografuodavosi ("asmenukes"). Nežinau ar jam duodavo, ar jis vogdavo tas nuotraukas.
Jis turėjo filmą kaip Laris Nasaras grabalioja mergą, apsimesdamas neva ją gydo.
Viljamas buvo Lario viršininku. Gal leisdavo anam tvirkinti mergas. O gal tai darė kartu, pakaitom.

2021.09.15 auka sakė Kongresui kaip FTB slėpė jos skundą metus. O Nasaras toliau prievartavo mergas.
Kažkas tyrė kaip FTB tarnautojai melavo.
Viršininkas atsiprašė. Sakė: tai nedovanotina. Bet kaltų pavaldinių nebaudė.

Kalifornijos universitetas Los Anžele

2022.02.08 atsipirko 243,6 mln. $ moterims, kurias grabaliojo, bučiavo Universiteto gydytojas, ginekologas James Heaps. Jis ten buvo 1983-2018 metais.
Aną kaltina 203 moterys.
Universitetas slėpė nusikaltimą. Tirti pradėjo tik 2017 metais. Dar metus leido anam būti.
Dar keli šimtai moterų kaltina Jamesą. Bylų ir pinigų reikalauja. Ir baudžiamųjų. Jis dar niekam nemokėjo.

Kam universitete reikia ginekologo?.. Juk ten dera mokinti, o ne tvirkinti vieni kitus ir dėl to gydytis.
Iš kur Universitetas turi pinigų ne mokslui, o žalą mokėti? Gal tai įstaiga pelnui. Mokiniai klimpsta skolose, kad mokėti. O Universitetas švaisto.

Harvardo universitetas

2022.02.08 3 mokinės padavė į teismą, kad dangstė antropologijos, Afrikos ir Amerikos negrų profesorių Joną Komarovą (John Comaroff).
Anas tyrė žmogų (antropologiją) savotiškai: bučiavo ir grabaliojo vien mergas. Vyrų netyrė.
Jonas ir Universitetas keršijo už skundus, neleido mergoms mokytis pas kitą mokytoją, trukdė mokytis.

1979-2012 metais Jonas tvirkino mergas Čikagos universitete.
Harvardo universitetas tai žinojo. Gal todėl priglaudė.

Buto nuoma
2020 metais Britanijoje buto nuomotojai 30000 moterų pasiūlė mokėti lytiškai.
Jie medžiojo aukas ne vien tarp esamų. Nes jos juos gerai pažįsta. Gali įskųsti. Jos ne tiek beviltiškos, kad pasiduoti, nes dar neturi skolų. Jie medžiojo tarp tų, kurias jau išvarė kiti nuomotojaiskolas. Tokios labiau drovios.
Nuomotojai pasinaudojo karūnos pavidalo virusu ("Covid-19"). Anas siautė pasaulyje. Valdžia uždarė daug darbo vietų, kad virusas neplistų. Žmonės prarado pajamas. Kas neturi nuosavo buto, tą išvarė į gatvę. O valdžios parama nuėjo pro šalį, verslui. - Tiems kas juos atleido iš darbo.

Nuomotojai rašinėjo "gailestingus" skelbimus: Dėl Viruso išvarė iš buto? Ateik. Duosiu veltui.
Nežinau ką rašė, kad privilioti vien moteris.
Gal ir piktos moteris nuomotojos medžiojo vyrus.
Vis tiek, skelbimai turėjo būti patrauklūs vienai lyčiai.

Kažkoks parlamento narys tai paskelbė. Bet nieko nedarė, kad uždrausti besaikę butų nuomą.

Turėti nuosavą butą svarbu.

Žmonės jo neturi, nes nėra laisvų. Daug butų užvaldė godūs nuomotojai. Jie superka kuo daugiau. Pakelia kainą. O tikras gyventojas nusipirkti nebeišgali. Tenka nuomotis... Pas tą patį, kuris tau iš po nosies nugvelbė butą brangiai.
Gyvenimo poilsiui vietose ("kurortuose"), kelionių miestuose ("turizmo") vietiniai gyventojai nebeturi namų. Visur vien nuoma.

Nuomotojai nesirūpina nei namu, nei miestu. Vien pinigą spaudžia. Naštą užkrauna kitiems daugiabučio namo gyventojams. Anie iš esmės dirba jų ūkvedžiais. ... Žiūri, kad negali sutramdyti blogų, kvailų, aplaidžių, godžių pirmininkų, priežiūros įmonių. Negali prisišaukti kaimynų balsuoti, ar bent užtarti. O pasirodo kaimynai - nuomotojai. Iš pažiūros nepasakysi. Net to aukšto kaimynai ne visada suvokia.

Dažnai butus nuomai superka valdininkai. Jie pinigų visada turi, lengvų. Įdeda į tokį verslą ir padaugina juos, kitų sąskaita. Tokie valdininkai netaisys įstatymų, kad žaboti nuomą. Taip ji veši, plinta toliau. Valdininkų yra begalė. Jie nesiliaus, kol visą šalį pavers savo nuomininkais.

Kai kurie miestai jau žaboja nuomą. Pavyzdžiui, Barselona.

Lietuvoje jau 16% butų yra "viešbučiai".
Dar kažin kiek ne buto patalpų naudoja įmonės. Irgi žlugdo verslą.

Svajojai apie berną užsienietį? Klysti. Jis tau surado vienkartinį arba daugkartinį darbą sekso turizmo versle.
Yra ir daugkartinis, nuolatinis sekso turizmas. Vien Turkijos Antalijoje gyvena 100000 Rusių, Turkų žmonų. Tikėtina, kad Lietuvės išteka į gašlią Turkiją ir kitas gašlias šalis santykinai panašiais mastais.

Pelningiausiai nuolat parsiduoti iškeliavo Melania Trump. Ji ištekėjo iš išskaičiavimo už gašlaus, sukto, statybininko, turčiaus Donald Trump. Anas paskui tapo JAV prezidentu.
2019 metais jos gimtoji šalis Slovenija už šį "pasiekimą" pastatė Melanijai paminklą. - Ji nemirė. Dar buvo gyva. Valdininkai pagerbė įmantrią, rinktinę prostitutę. Nežinome, ar ji nuolatinė. Gal ji parsiduoda ne vien Donaldui, pagal santuoką.

Nieko nemokamo nebūna. Tiksliau, nebūna tau.
Nors pati tu aptarnausi nemokamai, ir šiek tiek nuoširdžiai... Atlygis tiktai vienas: iliuzijos. Po darbo turėsi atlygį gražinti. Be to, kartais gausi kelis puodelius arbatos, ir pora kartų pavalgyti restorane pietų. Šitą iliuzijų dalį aišku galėsi pasilikti. Gražinti tokio menkniekio nereikės.

Tau gi niekas nieko negražins. Nebent, jei esi pakankamai graži, tau pratęs darbo laiką.

- Hello! - išsišiepia merga pamačiusi mane.
Aš išeinu iš už stovinčio automobilio vedinas dviračiu.
- A! a!.. tai tu... tas... su dviračiu! - Merga susiraukia iš bjaurasties apsigavusi.

Lietuvoje visuomet taip buvo. Lietuvaitės alpsta nuo užsieniečių. Dauguma tikisi turtų, ir emigracijos dokumentų.
Kitos papildomai žavisi tuom kad užsieniečiai neva jas labiau liaupsina negu Lietuviai. Tai tiesa, kad dauguma Lietuvių yra liurbiai...

Bet kas gi tie atvykeliai tariami "geradėjai"? Pagalvokite gerai, kas belsis į kažkokią Lietuvą ieškoti mergos?

Tikrai beldžiasi... Tik ne "princai"... O sekso turistai bei panašus įvairaus plauko nevykeliai.
Sekso turizmas nėra jokia naujiena. Jau daug metų jis vyksta po visą pasaulį. Labiausiai į Azijos šalis (ypač į Tailandą). Ypač siautėja vaikų tvirkintojai. Bet ne vien vaikų. Taikinys yra visos paprastos moterys... Nebutinai profesionalios prostitutės. O kartais ir vyrai. Toks "turistas", keliauja iš vienos vietovės į kitą, iš vienos šalies į kitą. Kartais jis pasilieka vienoje vietovėje. Visaip būna. Atrodo kaip ir įprastas turistas. Tiktai tikslas ne "įprastas".
Kartais apsimeta verslininku, ar kuo patogiau...

Ir po Tarybų jungo panaikinimo, ir po Europos Sąjungos plėtros, atsivėrė naujos rinkos. Seksopatai plūstelėjo ir Baltijon. Veiklos aplinka visa ta pati: skurdi šalis, neturintys garbės žmonės, tarp jų aišku merginos, vaikai be ateities, be tėvų pavyzdžio ar priežiūros, pro pirštus žiūrinti teisėsauga bei viešbučių personalas. Tik truputį pinigų sumokėk, arba bent jau banknotą iš tolo parodyk...

Kartą iš tolo stebėjau porą pažįstamų. Jos vaikščiojo po Vilniaus senamiestį. Viena - gan patraukli... Ir dar apnuogintom kojom...
Staiga iš kažkur išnyra "nykštukas". Jisai skubiai žingsniuoja pro retą minią per visą gatvę. Minia jį maskuoja. Eina tiesiu taikymu... Pasiveja mergas ir puola vienai kažką aiškinti. Užtruko net keletą minučių.
Gražesnioji taip jo įdėmiai klausė, kad net ausys linko. Negražioji nuobodžiavo ir dairėsi kitų užsieniečių. Man teko irgi panuobodžiauti.
Pagaliau nykštukas kažką užsirašė, ir pasitraukė atgal iš kur atbėgo, matyt tykoti kitų aukų.
Mergina pasakė, neva jisai čia didelį verslą atvažiavo daryti... neva ją kažkur kvietė... Ją jis pačiupo iš už nugaros. Ji pamanė, kad "verslininkas" tiesiog netyčia šalia atsirado.
Merginos jautėsi pakylėtos, ir jau Andriukas jų nebedomino... ... Nei man pačiam mandagu būtų aiškintis svetimo pokalbio tūrinį, net jei kalbinama būtų mano mergina. (Smalsuoliams pasiteisinsiu: merginos neturiu.)

Nykštuku pavadinau tiesiog mažo ūgio vyrą. Ne klinikinį įšsigimelį. Ūgis šiame epizode nesvarbus, nors ir gerai vaizduoja aplinkybes. Svarbiau kaip apsimetelis veikia.
Ką gi kitą jis galėjo daryti? Aišku priėjo ir pasakė: "Ei! Palauk! Aš stambus verslininkas. Buk mana." Neprireikė net "gerbtinos" aprangos - merginoms pakako ubago apdarų.
Jei prieitų Lietuvis, merginos net nesiaiškintų ar jisai turi verslą. Jos išanksto nuspręstų, kad neturi. Nebent jis atsiremtų į kokį nors brangų automobilį.

Kitą kartą stebėjau kaip kita pažįstama, dar nebaigusi pilnametystės, jau manes pažinoti nebenori... Ji lenda paskui kitą, praplikusį, nykštuką į naujai, neteisėtai pastatytą viešbutį.
Pastebėsiu, kad nei jos amžius nei jo plikė irgi reikšmės neturi. Deja, taipogi neturi reikšmės ir jos protas... Tik nesakykite man kad tai meilė.

Po Vilnių bei kitus Lietuvos miestus slankioja ne tiktai bjaurūs. Atsibeldžia ir išvaizdūs lytiniai turistai. Paskui bet kokį paklusniai sekioja ne vien paauglės, bet ir visų kitų amžių čiabuvės.
Nemanau kad jos viena kitos nepastebi. Bent jau gandai apie užsieninį masalą sklinda. Taigi žino kad "medžioklės" vyksta. Kai pastebi su kitą mergą kitu užsieniečiu, supratingai pasižiūri, ir palygina. Ir netgi labiau varžosi, kuri "geresnį" gaus.

Nuo pirmos pažinties Lietuvaitė užsieniečiui pataikauja ir į burną žiūri. Eina tokia merga lyg užhipnotizuota. Nieko aplinkui nemato... Kur?.. Pas užsienietį. Užkalbink - neatkreips netgi dėmesio.
It anas nykštukas, tiesiai prie tikslo - darys verslą.
Kur gi jai nebus dėmesio? Juk tikslas toks. O už tokį uolumą - dvigubas. Jei susimasto ne vien apie "verslą", jai jau atrodo neva yra liaupsinama. ... Aišku labiau nei Lietuviu. Ji spjaudo į Lietuvius, Lietuviai spjaudo į ją. Arba atvirkščiai. Tiesa, net jei jinai sugebėtų būti gera Lietuviui, Lietuvis vistiek nesugebės. Bet tai jau kita istorija.

Nesakau kad liaupsės yra svarbios. Manau netgi atvirkščiai.
Sakau kad Lietuvaitės nemoka mylėti be priežasties. (Rašiau apie tai skyrelyje "kaip kabinti bernus".) Paliaupsink, parodyk auksinį dantį, ir ji tavo. Mano pažįstamas, bjaurus mergišius, kalba ciniškiai. Jis vardija dar mažiau reikalavimų: "Pasakyk moteriai porą gražių frazių, ką jinai nori išgirsti, ir ji tavo lovoje". Taigi reikalas tame - kas ką nori girdėti. Vienoms pakanka žodžio, kitoms dar ir aukso...
Kita vertus, nekarto nemačiau to mergišiaus "sekmės". Matyt vistik aukso reikia "visoms". O gal žodžiai "ne tokie". O gal tiesiog jis neapsimetė užsieniečiu... Nors, ką aš žinau... Į privatų gvyvenimą juk nesikišu. Nedaug tą žmogų ir temačiau.

Karta vienas bjaurus Suomių verslininkas man aiškino kaip jam Lietuvoje gerai. Kokią nori moterį, tokią ir pasirenka.
Kitas suvedžiotojas iš Italijos išgalvojo imantresnių teorijų. Jei jau moteris nori svajonės, jis jai suteiks porai dienų. "Vesti? Ne! Negaliu visų vargšų išgelbeti." Tai jisai sakė man. O jums jisai aišku pažadės...

Vienoms pažadėtų "vedybų" miražas atrodo kaip altorius.
O kitoms dar paprasčiau... Kartą man viena pažįstama, vos ne drebančiom rankom, kaip šventybę rodė atsitiktinio gerbėjo iš Italijos nuotrauką (jau kito italo), kurią jisai atsiuntė kviesdamas ją pas savę.
Jinai nuotrauką su savimi nešiojosi. Nuotrauka nepadori.
O ką kitą Lietuviai žino? Parsiduok, ir pasikasyk klyną.
Tik su Lietuviais pusdykiai. O užsienietis bent į parduotuvę brangią nuves. O gal dar į namus išsikvies. Jau ir jinai paturistaus.

Aš nepropaguoju neapykantos užsieniečiams. Sekso turistai sudaro nedidelę jų dalį. Bet daug. Draugaukite visi su visais. Su užsieniečiais tame tarpe, o ne vien su jais. Kaip rašau skyrelyje "kaip kabinti bernus", pažindinkites su nepažįstamais. Bet juk nepažindinates, ir nedraugaujate.
Ne vien meilės reikalais...
Gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje padorus ir netgi nepadorus užsieniečiai patys sako, kad jiems nuolat nusilenkiama, nuolat prie jų lendama arteliau. Daugelį dalykų, kurių Lietuviai neatleidžia vienas kitam, užsieniečiams atleidžia su padėka.

Vienu žodžiu, dabar gatvėse paauglės "masiškai" šneka "English" su savo debilnikais (ne pagal paskirtį naudojamais mobiliais telefonais) - tariasi apie susitikimus.
Vyresnės merginos taipogi eina pasitikti užsieniečiu... Dažnai lanko viešbučius įvairiose miestų vietose. Na, o jei jau ne aptarnauti užsieniečių tiesiogiai, tai bent dalyvauti įvairiose "darbo" užsienyje atrankose (irgi viešbučiuose su nakvyne).
O jus manote, iš ko mieste kyla pėsčiųjų bei automobilių eismas?..

Juokinga vienok žiūrėti kaip žmonės, kurios aršiai gins savo "protingosios" vardą (pabandyk kvaile apšaukti), pasiduoda visoms apsimetelių sapalionėms.
Mergina persistengia tiek, kad atlieka ne tiktai savo "darbą" bet ir didžiają dalį savo naujo "draugo" darbo jai dumijant akis. Jam belieka tiktai atsipalaiduoti ir naudotis paslaugomis.

Savaime, visoms užsieniečių neužteks.
Kai kuriuos čia aprašytus nepagrįstus veiksmus merginos atlieka ir tautiečiams. ... Išbando savo negandas.
Bet kalba šį kartą buvo ne apie pratybas.

Nedirbk viršvalandžių. Prasikaltai ne tu.
Skūskite ne tiktai kai priekabiauja. Bet ir kai duoda nepakeliamą darbo kruvį, dėl kurio jums tenka dirbti neapmokamus viršvalandžius.
Nesvarbu ar "savo noru", ar priverstos dirbate viršvalandžius. (Jie paprastai nemokami, arba menkai mokami). Kad viršvalandžų nedirbtumet privalo užtikrinti darbdavys.
Skūskite Darbo Inspekcijai.

Dauguma darbuotoju mano, kad jie patys kalti, nes neva "tiesiog nespėja". ... Todėl "savo valia" dirba viršvalandžius nemokamai. Bet jie neteisus.
Darbo galima užduoti tiktai tiek, kiek galima atlikti per dieną.

Arba darbo yra per daug. Arba jus neatitinkate pareigų.
Pirmu atveju jus turite teisę nesutikti dirbti viršvalandžius.
Antru atveju, darbdavys gali jūs atleisti iš darbo, bet tiktai su atitinkama išeitine pašalpa. Be pašalpos atleisti sunku (beveik neįmanoma). Įdėmiai skaitykite darbo įstatymą.
Jei esate laikoma darbe, reiškia pareigoms tinkate. Tuomet gaunasi, kad darbo yra nepagrįstai daug.

Taigi, nevakarokite darbe. Verčiau skirkite laiko sau. O jei trūksta veiklos, užsiimkite visuomenine veikla.

Negerk.
Nuorodos:
http://susirašom.saugokmedi.lt/dviratis/1055.htm - 2007 metų balandis
Čia rašau apie konkrečią alkoholio žalą dviratininkui, bei prietarus neva alkoholis yra gėrimas.
Pritarkite alkoholio reklamos draudimui.
Čia yra kreipimas į prezidentą. Paskaityk, ir siųsk prezidentui nuorodą į šį kreipimą su savo pritarimu.
Daugiau ginčių šia tema rasi Nevyriausybinių Organizacijų susirašinėjimo nuorašuose (archyve):
http://susirašom.saugokmedi.lt/bendrijos/
Keliauk arčiau to laiško datos. Tiksliai puslapio negaliu nurodyti, nes jis nuolat keičiasi. Ginčiai prasidėjo keletą dienų prieš, ir tesėsi keletą savaičių vėliau.
2007 metų pavasarį higienistai pateikė Seimui siūlymą visiškai uždrausti alkoholio reklamą. Seimas siūlymą atmetė. Skaitykite tą mano puslapį, ir raginkite nurodytus bei kitus Seimo narius uždrausti alkoholio reklamą visai. Taipogi skaitykite už ką daugiau nebalsuoti.

2016 metais mokslainiai rado, kad alkoholis sukelia 7 vėžio ligos pavidalus.
Jie sako, kad gelbėja tik jeigu visai mesi gerti.
2018 metais mokslainiai išnagrinėjo visus 529 ankstesnius mokslo tyrimus apie alkoholį. Jie rado, kad net ir 1 lašas yra labiau žalingas, negu nauda, nes sukelia vėžį. Vienas iš nagrinėtų tyrimų anksčiau sakė, kad 1 lašas gali nuo kažko apsaugoti. Jie to neneigė. Bet pasakė, kad kita žala yra žymiai didesnė negu išvengta.
Žala yra negrįžtama. Reikia vengti gerti išvis.

2018 metais mokslainiai rado, kad geriančių ir rūkančių paauglių venos sustabarėja iki 17 metų. Jie matavo kaip sklinda kraujo pliupsnis iš širdies per kraujagysles.
Sakė, kad jaunuoliai sukriošta ir gali surgti širdies ligomis, ar mirti.
Jei liaujasi gerti ir rūkyti, venos atsigauna. Nesakė per kiek laiko.

Gerk gyvenimą, ne alkoholį.
- O tu negeri?
- Ne.
- Negali būti. Visai?
- Visai. O kam?
- Na bet lašelį vistiek kartais?..
- Ne. Aš normalus žmogus. Nėra jokio biologinės, ar buitinės būtinybės. Koks tikslas gerti? Tai ne maistas. Ne vanduo. Ne vaistai. Tik nuodai. Girdėjau vyno mažas gurkšnelis retkarčiais sveika kraujagyslėms. Bet negi mes geriam vaistus kibirais? Jūs tikrai geriate ne vaistams.
- Visai negeri? Taip nebūna...
- Tu - alkoholikė
- Visai ne. Išgeriu saikingai, arba truputį retkarčiais.
- Visi maniakai taip sako. Alkoholikai yra visi kas išgeria. Nepaisant kiekių.
- M...m... taip... tikrai... - pripažįsta jinai.
- Kodėl jums bet koks menkiausias susiburimas privalo būti su alaus skardine rankose?
- Kai išgeri, tai patyri tiek naujų įspudžių!.. - čia pat jinai grįžta prie savo prietarų.

Įspudžių audra stiklinėje. Kai geri, tai "lendi į stiklinę". Ten įspudžių nedaug, bet, kai kitokių nepažįsti, tai visi tokie reikšmingi. Kai "neišlendi iš stiklinės", tai atsisakai įspudžių kuriuos įgytum plačiame pasaulyje. Tavo įspudžiai lieka riboti. Tuom stiklinė ir jos haliucinacijos dar labiau sureikšminamos.

Kai rašau "neišlendi iš stiklinės", tai nebūtinai reiškia, kad nuolat voliojiesi patvory. Kaip sakiau minėtame aukščiau pokalbyje, alkoholikai yra visi kas išgeria. "Neišlendi iš stiklinės" tėra metafora apibudinti jūsų ribotą refleksą, kai taurė yra pirma kas šauna galvon.

Prieš kelis metus mokslas įrodė, kad alkoholis yra narkotikas. Maždaug tuo pat metų tabokas buvo įrodytas narkotiku. Aukščiau aprašytas įspudžių "audros" užburtas ratas yra budingas bet kokiai manijai. - Narkotikai, blevyzgos, pletkos, ribotas mastymas, pyktis, perdėtas domėjimas seksu, lošimas, televizorius, tingumas, apatija, depresija, chuliganizmas, automobilis, perdėtas komforto troškimas, daiktų pirkimas... - Visa tai kyla iš patirties bei įspudžių stokos.

Alkoholis nėra atsipalaidavimas. Žmogus atsipalaiduoja ne keldamas sau problemų, bet nuo jų begdamas. Bėga jis į gamtą, sėda ant dviračio, žaidžia šachmatais, glosto užkrečiamas kiemo kates, kapstosi smėlio dėžeje, žaidžia konstruktoriu.
Tam vistiek reikia trupučio mastymo.
Jei geri tam, kad atsipalaiduotum bendravimui, tai reiškia, kad žmogus pretenduojantis į bendravimą sukelia tau įtampa, galbūt netgi grėsmę. O gal pati esi tiesiog nepasirengusi atvirumui, nuoširdumui?.. Na, tai lavinkis. Lavink savo įgudžius pažinti žmogų, pasirinkti draugų, arba jų atsisakyti. Ir visaip kitaip.
Alkoholis naikina visą lavinimą, visus įgudžius. Jis perleidžia tavo valdymą haliucinacijoms, bei aplinkiniams asmenims.
Maža to. Jis naikina sugebėjimą lavintis. Nes jis naikina, bei supaprastina pačius smegenis.

Viena Naujųjų metų naktį minu aš sniegą vedinas dviračiu... Priešpriešais du bernai tempia neva girtą merginą. Ji priešinasi. Juos seka dar viena ar dvi "draugės". Kai susilygiavom, mergina manim susidomėjo. Atsikratė bernų, išsitiesė, apsigrežė, stojo ir užkalbino mane. Paskui spoksojo, vildamasi pokalbio. Ji jau atrodė blaivi, ir stipri. Pasirodo bernų atramos jai nereikėjo. Bet bernai nusprendė kitaip. Jie maldavo manęs jos nekalbinti. Aš paklusau. Mergina neišdrįso priešintis, ar mane vytis. ... Paklusau, nes abejonė dėl blaivumo išliko. Nebalivus žmogus nesuvokia ką veikia. Bet dabar manau, kad suklydau. Nes vienintelis neblaivumas buvo pačių bernų rodomas. Jei jie ramsto, tai dar nereiškia, kad mergina girta. Gal jie ją šitaip saugo, tikiedamiesi pasilikti sau. Ji yra pakankamai blaivi... O čia kažkokie "draugai" kimba, primygtinai laiko už parankių... Todėl ji ir priešinasi... Mat yra pakankamai blaivi ir suvokianti.
Kaip bebūtų, alkoholis, ar jo įvaizdis jai pakenkė pažindintis su manim.

Buvo ir daugiau merginų, kurios apsimetė girtomis ir ieškojo pažinčių su manim. Joms nepavyko būtent dėl tariamo girtumo.

Manau jos drovėjosi artintis prie manęs kitu budu. Drasą, ryžtą reikia ūgdyti valios pastangomis. Apie tai rašau čia: geriausia pažinčių svetainė yra gatvė ir tu pati. Spausk vergovę iš savęs lauk, kaip sakė vienas žinomas rūsų rašytojas. Drovumas yra nuodemė. Blaivi mintis ir žinojimas ko nori yra tavo stiprybė. Gyvenimas sunkus - neneigiu... Bet prie visko priprantama.
Butelis nėra išsigelbėjimas. Jis yra išsigelbėjimo vengimas. Prie butelio ir vengimo priprantama.

Alkoholis yra ne pramoga, ne laisvalaikis, ne laisvės išraiška. Atvirkščiai. Alkoholis yra poveikio priemonė. Tai budinga visiems narkotikams.

Kas gi kesinasi tave įtakoti, paveikti?..
- Visi kas susiję. Pradedant nuo prekybos, baigiant išnaudojimu bei išprievartavimu.

Pradėkime nuo paprasčiausio - pinigų.
Prekeiviai parduos daugiau. Jie nori kad tu gertum be paliovos. Tu negali be paliovos keisti batus, spintas, ar sauskelnes. Užtai gerti gali nuolat, nes esi bedugnė bačka. Prekeiviai puikiai žino, kad ugnies vandeniui beveik nereikia pastangų. Tereikia sukurti priimtinumo visuomenėje įvaizdį. O užkibsi ant narkotiko pati. Neraginama vartosi visur ir visada. Pro vieną galą įpili... Nesvarbu, kad organizmui nereikia... Juk pro kitą galą tuoj pat išpili.
Vandens ar sulčių šitaip negertum. Nes po poros stiklinių jau pajustum pasisotinimą. O ir visuomenės privilegijuoto pripažinimo vanduo ar sultys neturi.
Priešingai - alų, degtinę, vyną, šampaną, ir netgi "marmalus" tu mauksi kaip kempinė. ... Nes tau atrodo, neva reikia, arba nori. Bet iš tikro - nes tai narkotikas. - Ne vien pats ugnies vanduo. Narkotikas (tiksliau manija) gali būti sugerovų spaudimas:
"Gerk... gerk dar... mes geriam... ir tu gerk..."

Maža to, kad tau kažkas pavyzdį rodo, ir netgi verčia gerti. Tu gerdama verti gerti kitus. Tame tarpe ir savo busimą silpnavalį vyrą. Kuris, priliuobęs paskui vers gerti tavę. Apie 66% lietuvos tariamai suaugusių moterų patiria smurtą šeimoje iš vyro. Jis ir be butelio kvailas... Kam dar apsunkini savo padėtį? Maža to, kad karstaisi jam ant kaklo dykai... Tai dar įpili į jo bedugnę gerklę neapykantos kūro... Tarkim tavo pačios girtaujantis vyras tykus, nesimuša, nekeiksnoja... Bet taip daro tavo kaimynas, kuriam taurę rodai tu. Nuskriaudei savo kaimynę. Gal tyčia?..

Girta užmigsi. Tave apiplėš. Dažnai tokius matau. Prie jų gretinasi valkatos. Tariamai apkabina. Paslapčia apčiupinėja.
Arba matau miega su jau išverstomis kišenėnis, be palydos. Nors priešais jau sėdi kitas valkata ir tykoja savo eilės, progos. Krepšyje - vos perpus nugertas butelis. O vyras - lyg lavonas. Neįmanoma pažadinti. - Nepratęs. Gal ir tos pusės butelio dalį nugėrė plėšikas.
Jei dar paeina, girtuoklį paseka ir apiplešia nuošalioje vietoje. Praeiviams plėšikas vaizduoja, neva šnekasi. O pats tapšnoja auką. Tas tyli. Plėšikas pasišalina. Klausiu aukos, ar jį apiplėšė, ar gaudyti plėšiką. Tas sutinka. Bet vėliau atsitraukia. Policija plėšiką gaudyti atsisako.

Išprievartaus. Jei sulaiko moterį, girtą, o net ir sveiką, policininkai ir patys gali ją išprievartauti. Paskui to vaizdo įrašus žiūrės pramogai. Nuo teismo juos nuslėps. Sakys, kad pati save sulaikei ir išprievartavai.
Policiją dangsto nusikaltėlė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Todėl jie - visiškai nebaudžiami, be jokių ribų. Bet kurią iš jūsų Policija gali sulaikyti be kaltinimų, neteisėtai kalinti ir tyčiotis. Niekas nėra saugus.
Be butelio tu dar gali bent kažkiek nuo jų gintis teisiškai.
Su buteliu bet kuris teisėjas sakys, neva esi pati kalta. Nesuteik jiems dingsties.

Baikime bjauriausiu - išdavyste, bei išnaudojimu.
Užsiduokim klausimą: Kodėl sugerovas ketina tave nugirdyti?
Lengviausias išnaudojimo būdas: tavo sugerovė (netgi nebūtinai "draugė") nori jaustis geriau dėl savo gerimo. Jei tu gersi kartu, ji pati sau atrodys normali.

Bet dažniausiai tavo sugėrovai yra būtent sugėrovai - ne sugėrovės. - Bernai. Tikslas?.. Atimti sąmonę, apsvaiginti, kad, net jeigu suvoktum kažką, negalėtum priešintis lytiniams santykiams ir mažai ką prisimintum.
Kartais jie beria tau į gėrimus migdančius, raminančius vaistus.

Sakysi meluoju?.. Sakysi neva jie iš draugiškumo?.. Tu to tiesiog neprisimeni... Nei vienos išgertuvės nevyksta bent jau be glėbesčiavimo. Jie net ir blaivus graibo, glėbsto, ir kitaip liečia tave. Pretekstas: draugystė, kaiminystė, bendrasuolystė, pažinties laipsnis. Priedanga: apsimeteliška šypsena, juokeliai, užuominos.

Jei pažįstamas nugirdys tave, tu sutiksi. Jei girdys ar graibys su tais pačiais tikslais nepažįstamas, nesutiksi. Tai jie ir daro - įsitryna į pažintį. Minėtais pretekstais tu jį automatiškai laikai jau pažįstamu, net kai visai nesuvoki kas jis toks.
"Pažįstamas" nereiškia "draugas". Draugas niekada nebus sugėrovas.

Draugas neišduos, neparduos, nepasinaudos. Bet čia jau kita tema. Kurią truputį gvildenau ir straipsniuose aukščiau: Lietuvė nežino kas yra draugystė. Ir draugauti ji (arba jis) negeba.

Draugystę, butelį, ar kitokią apgaulę tau įbruka nekaltai:
http://koalicija.org/index.php?option=com_content&task=view&id=209&Itemid=154
Ten "Nacionalinė Tabako ir Alkoholio kontrolės koalicija" pasakoja, kaip leidykla "Alma litera" pasakų vaikams priedangoje atspausdino maukimo reklamą. Ją galima vadinti: "Buteliuko pasakos".
Pasakos yra rimtas, įdomus, įkvėpiantis, kilnus reikalas. Joms būtų žema užsiimti buitimi, smulkmenomis, kasdienybe. Ir jau jokiu būdų - buteliu... ir dar ne vienu...
Kai šitaip suvoki ką ten skaitai, tada mėšlungiu sutraukia juokas...
Kai nesuvoki ir nebandai suvokti. Tada tos kvaišų pasakos atrodo, kaip pažįstamų pasišnekučiavimas. Neva nieką blogą nedaro... Tik pakalbėjo ką ir kaip geria. Daug jūsų pokalbių tokie ir yra.
Net jeigu gėrimas nebūtų blogai, jis būtų neveikimas... Jei nieko nedarai, tai savaime nėra gėris. Nevertas net pokalbio. Jau nekalbu apie pasakas. Pokalbis turi kažką gerą kurti. Kalbėti niekus - nyku.
Rašyti pasakas apie niekus kvaila ir žalinga.
Po tokia gerumo, ar kilnumo pasakiška priedanga tave ragins nesipriešinti, drovėtis abejoti... Ragins tikėti kaip tikra...

1865 metais JAV prezidento Lincoln sargas nuėjo į teatro kavinę (barą) išgerti. Tuo pasinaudojo žudikas ir nušovė prezidentą.

Kažkoks kitas girtas amerikonas miegojo. Jį sukandžiojo nuodinga gyvatė. Jis persisunkė tiek daug vyno, kad jam nei kiek nepakenkė jos nuodai. Kai pabudo, jis guodėsi, neva jį sukandžiojo uodai.

Nerūkyk.
2014 metais Lietuvoje rūkė 25% žmonių. O Europoje: 24%.
Taboko dūmuose yra 7000 marmalų (chemikalų). 70 iš jų sukelia vėžį.
Kažkada mokslainiai rado, kad mesti rūkyti niekada nevėlu. Kad kūnas atsigauna, bent kažkiek. Bet nežinojo kaip. Panašiai skelbė ir apie alkoholikus.
2020.01.29 jie rado, kad maža dalis, pavienės plaučių ląstelės nežūva net dūmuose. Kai liaujiesi, jos atauga ir pakeičia blogas ląsteles. Net 40% plaučių atauga iš vos keleto ląstelių. Bet vis tiek lieka 60% blogų. Jos gali tapti vėžiu.
Vėžys, kaip gydo:
http://andrius.saugokmedi.lt/žodynas#žmogus

Tavo alsavimas pasmirs it šiukšlių dėžės. Bus nemalonu kalbėtis iš arti, arba jeigu nepaisytum mano draudimo bučiuotis.
Rūkalai sugadins tau dantis, dantenas, sutrauks jas.
Kraujagyslės sunyks. Šals ypač galūnės, pirštai. Didesnes kraujagysles teks šuntuoti: lygiagrečiai kloti kitas, kurias išpjaus iš kojų, ar rankų. Tapsi šluba ir kreiva. Galiausiai kraujagyslės prakiurs ir mirsi didelėje kančioje.
Plaučiuose nusės dūmų smalkės. Jie pajuoduos, nebepritrauks oro.
Išaugs vėžys: be saiko besidauginančios tavo plaučių ląstelės. Jos suardys plaučius, atims iš jų maistą, gal perbėgs ir į kitas kūno dalis. Vėžys atvers skylę žarnose, arba sugrauš kepenis. Dėl sunykusių plaučių ir galbūt kitų dalių vėl mirsi dideliame skausme.
Tau pasiseks, tik jeigu sunyks kraujagyslės smegenyse. Tada mirsi staigiai, be skausmo: neteksi sąmonės gatvėje. Bet kas žino ką jaučia insulto ar kraujo išsiliejimo į smegenis ištiktas žmogus?.. Gal kartais jaučia...

Skausme tau nebeturės reikšmės visa tavo jaunystė ir prabėgęs smagus gyvenimas...

Visos pažįstamos rūkorės ir rūkoriai mirė taip.

Dažnai insultas nežudo, tik paraližiuoja įvairias kuno dalis, tame tarpe ir pačias smegenis (jų gebėjimų dalį). Išgyvensi. Gal net paralyžius atslugs bent kažkiek. Bet toks išsigelbėjimas labiau būdingas tiem, kas nerūko.

Tau nenutiks kitaip. Nemanyk, kad jei kiti ruko, tai ir tau galima. Tu gatvėje matai tik sveikus rūkorius. Nes kiti neišsiduoda, arba nebegali išeiti, arba vaikšto tik po ligonines, arba jau mirė.

Taboke yra nikotinas. Jo lašas nužudo arklį.
Kažkas iš kažkur gauna panašią į jį chemiją: nikotinoidą. Jis yra įvairių augalų sudėtyje. Gal jie juo ginasi nuo vabzdžių. Žmogus irgi jį naudoja vabzdžius naikinti (pesticidams).
2015 metais mokslas tikėjosi, kad bitės savaime vengia nikotinoido. Bet rado bites ant saldumyno, kurį tepė nikotinoidais. Gali būti, kad jos pripranta prie jų, kaip narkotikų.
Šie pesticidai gali smarkiau žudyti bites, nes jas traukia.
Gal ir augalai savo nikotinoidu, užuot žudę vabzdžius, pirmiau juos traukia. Žudo vėliau. Jei netrauktų, gal netektų ir gintis nuo jų.

https://www.bbc.co.uk/programmes/w3cszv5z - 25:48-31:18 minutės radijo laidos garso įrašo.
1953.12.14 taboko gamintojų vadovai susėdo Niu-Jorke, Amerikoje sąmokslui slėpti cigarečių pavojų. Sąmokslą jie sudarė kažkaip teisiškai, gal surašė.
Jie samdė kvailus ir suktus mokslainius, kad ieškotų vėžio priežasčių bet kur, tik ne taboke.
Jie pravardžiavo priešininkus "sąmokslo teorija".
Per metus 6 milijonai žmonių kažkur miršta nuo vėžiotaboko. Tai sudaro 1⁄3 visų mirčių nuo vėžio.
1971 metais nusikaltėlis JAV prezidentas Richard Nixon paleido kelis milijardus $ valdiškų pinigų gydyti vėžį. Cigarečių nepaisė. Tyrė virusus, ar bet ką kitą.
Nixoną paskui išvarė, privertė atsistatydinti už tai, kad šnipinėjo priešininkus. - Sarmatas pavadinimu Watergate.
Kai kurie virusai tikrai sukelia vėžį kartais. Pavyzdžiui, "Papiloma". Jį miniu žemiau. Bet virusų niekas negamina ir neskatina pirkti...
Mokslo istorijos ir kvėpavimo ligų profesorius Robert ProctorStanfordo Universiteto tiria taboko pramonės istoriją:
http://web.stanford.edu/dept/HPS/proctor.html
Teismų sąrašas, kur dalyvavo Robert Proctor, ir kiek uždirbo milijonųliudijimų:
http://www.thejudgeandthehistorian.ugent.be/wp-content/uploads/2013/05/Robert-N.-Proctor-Expert-Witness-Profile.pdf
Nesupratau kodėl cigarečių gamintojai jam moka, kad liudytų. - Ne vien ieškovai. Gal moka, kai pralaimi.
1998 metais jis buvo pirmas istorikas, kuris kažkur liudijo prieš juos.
2008-2009 metais kažkoks Amerikos teismas neleido jam liudyti, nes Robert skelbė kaip gamintojai melavo Amerikonams. O ieškovas didumą laiko gyveno Graikijoje.

1994 metais 7 rūkalų gamyklų vadovai melavo JAV Kongresui neva jie mano, neva rūkalai nekenkia ir nepratina.
1 jų buvęs darbuotojas jau senai ragino juos liautis meluoti liaudžiai. Jis žinojo, kad visi darbuotojai žinojo apie žalą. Už tai jį išvarė iš darbo ir įsakė tylėti. Jis ir tylėjo... Iki tol. ... Dabar prabilo.
Apie jį sukūrė filmą.
Jį ir jo vaikus kažkas ėmė grasinti nužudyti.

BAT yra rūkalų gamykla. - 5 didžiausia Britanijos įmonė.

2015 metais jų darbuotojas pasipiktino ir paskelbė, kad jie mokėjo kyšius varžovams, blogiems valdininkams, politikams įvairiose šalyse.

Papirko 3 tarnautojus Pasaulio Sveikatos Bendrijoje (World Health Organization). Anie tariamai vykdė kėslą gelbėti gyvybes nuo rūkalų.

2012 metais sumokėjo $20000 vienam Britanijos parlamento nariui, kad tas iškraipytų pranešimą apie rūkalų žalą.
BBC programa "Panorama" kalbino jį ką jis mano apie kyšius. Nesakė, kad žino. Jis putojo, kad tai - blogis. Tada jam pasakė, kad jis paėmė tą kyšį. Jis tiktai neigė.

Nesibučiuok.
Nuoroda
http://meslaisvi.lt/2016/09/19/mergaiciu-futbolo-treneris-glebesciuotis-su-aukletinemis-man-patare-psichologe/#comment-601879
Ten yra nuoroda į nuorašą iš sukčių Wikipedia. Buk atsargi ten.
Kažkur prie Tauragės futbolo "klubo" "Šešupė" treneris Vytautas Paunksnis tvirkina mergas. Pratina glėbesčiuotis.

Straipsnyje nematau, kad psichologė tikrai patartų glėbesčiuotis. Jei taip buvo, derėtų bausti ir ją.
Trenerį dera bausti.
Dar jis nutyli, nepraneša, kai tvirkina kiti.

Net jeigu merga pilnametė, jis naudojasi padėtimi.

Jis turėtų jas auklėti apie tai, mokinti.

Kam jis jų šlapius kūnus dar išgiria internete?
Gal prekiauja jomis?

Tvirkina ne vien Lietuvos, o ir pasaulio treneriai, visų sporto šakų.
2016 metų rudenį pagavo berods Britanijos futbolo trenerius, kurie prievartavo berniukus.

Mokyklos, universitetai tvirkina.
2016.11.21 sulaikė ir teisė gimnasčių "gydytoją" Larį Nasarą.
Mičigano Valstybinis Universitetas aną dangstė.

2020.02.04 Prancūzijos 4 geriausios dailios čiuožėjos apkaltino 3 bjaurius trenerius, kad jie jas tvirkino ir prievartavo 1970-2000 metais.
Čiuožėjų Federacijos pirmininkas juos dangstė.
Tik 1 treneris prisipažino, kad tvirkino ir lytiškai santykiavo. Tariamai gailėjosi, kad taip nedera. Teisinosi, neva mergos pasidavė savo noru.
Jos tada buvo paauglės.

Tarnybinis "romanas" draudžiamas, nes kai nuolat triniesi šalia, darbo vietoje, lengva priparinti, nuteikti žmogų pasiduoti.
Jei taip tau lengvai pasiduoda, toks žavus esi, eik ir tvirkink žmones gatvėje. - Nepavyks. Pažįstamas tvirkinti lengva ir nesąžininga. Paieškok šiame puslapyje šio žodžio.

Labas - bučkis.
Ate - bučkis.
Pažįstamas - bučkis.
Nepažįstamas - bučkis.
Meilė - bučkis.
Nežinau kam - bučkis.

Šitaip tave pratina bernai prie bučinių. Taip jiems vėliau lengviau pereiti į smarkesnius pasismaginimus tavimi.

Tau atrodo nekaltai. Juk tai darai nuo vaikystės. Bet dėl nepilnamečių tvirkinimo niekam kažkodėl priekaištų nedarai. Netgi atvirkščiai - kaltini tik tuos, kurie netvirkina.
Lygiai taip pat "nekaltai" atrodo išgertuvės, rukalai ir kiti "vaikiški" užsiemimai.

Net ir rankos paspaudimas yra gan nesenas paprotys.

O "draugiški" bučiniai atkeliavo Lietuvon vos prieš keletą metų. Kas ir kaip juos pradėjo svetur nesiimu samprotauti - nežinau.
Tarybano vadeivos tikrai bučiavosi. Pasitinka Brežnevas kokią "tumbą" iš svečios komunistinės šalies, ir "aplaižo" tiesiai prie lėktuvo durų. Visa Tarybų Liaudis veizi pro televizorių, ir bjaurisi.
Tai toks Rusiškas paprotys. Nors nei Brežnevas nei svečias nebuvo Rusai... Brežnevas buvo Moldavas. Aišku jis perėmė didžiosios tėvynės "brolio" paprotį. Nebent Moldavai tokį turėjo taip pat.
Lietuvis pavyzdžio iš "komuniagų" neėmė - nemadinga. O štai atsirado Lotinų Amerikos serialai. Šaipytis iš jų galite... Bet čia pat skolinates "blizgučius".

Aš pats niekam nespaudžiau rankų kol išaugau didelis. Nejaučiau jokio poreikio, ar prasmės. Ir dabar nejaučiu. Bet žmonės mane vis pratina. Kartais netyčia neatsisakau. Turėčiau liautis visai.

Na o bučiniai... Jie yra meilės išraiška. Ne platoniškos meilės...
Štai kaip jūs ir atrodote "mylėdamos" visus iš eilės.
Ar tikrai platoniškai?.. O pabandyk liautis... Iškarto pamatysi, kaip "meilė" virsta neapykanta. Kartais tiek tepakanka atskleisti prisiplakėlius, ar net priešus. Net jei oponentas neparodys nepasitenkinimo dėl nutrauktų bučinių tai nieko nereiškia. Gal jis slapukauja... O gal jam tikrai nerūpi... Nepradėk bučiuotis naujai. Bet kuriuo atveju bus visiems geriau. Be bučinių bent sveikesnė busi.

1998 metais gydytojai paskelbė tyrimo išdavas. Jie tyrė kaip žmogus užkrečiamas Meningitu. Bučinys beveik 7 kartus veiksmingesnis, negu įprastas bendravimas, ar netgi rankos paspaudimas iš blogo įpročio. Ir 18 kartų - negu tarp pašalinių žmonių.
Meningitas tai bakterija, kuri sukelia uždegimą kuno audiniuose, kurie supa galvos ir stuburo smegenis.
Taigi, besmegenis tau ne tiktai kvailumą ir blogą įprotį "įskiepys"... Jis tave užkrės proto uždegimu. Tai - ne vienitelė liga, kuri keliauja iš lupų į lupas...

Blogi žmonės paskaitė šį mano straipsnį, ir išrado žudymo būdą.
2011 metų spalio mėnesį nuo meningito mirė moksleivis ir užsikrėtė kitas. Kažkokio kvailo, beprasmio klasiokų savarankiško renginio metu jie bučiavo lėlę. Žudikui pakako ją užkrėsti. Jis naudojo savo lūpų išmatas. Arba atnešė užkratą megintuvėlyje.

Nepasiduok spaudimui laižyti brudą, gyvą, ar negyvą. Vien tuo atliksi prasmingą renginį. Pamokysi vėplas savarankiškumo.

Laikas prabėgs, ir tariamai svarbus žmonės pasimirš - laikini, prisiplakeliai. Gal net taps nemalonūs. Bet tau liks atminimas, kurį nešiosi savyje, ar ant lupų. Yra toks virusas, kuris sukelia lupų puslelinę ligą. Jis slepiasi... Periodiškai pasireiškia ne tik ant lupų.

2009 metais mokslinčiai paskelbė kito viruso tyrimą (o gal ir to paties). Jo pavadinimas sudėtingas. O paprastai jis vadinamas "bučiuojanti ligą". Juo iki senatvės spėja užsikrėsti dauguma žmonių. Seniau jo pasėkmių niekas nežinojo.
Paaiškėjo, kad virusas kelia kraujo spaudimą, storindamas kraujagyslių sieneles. Šitaip, kaip atrodytų, be priežasties senyvam žmogui kyla širdies ir kraujagyslių ligos.
Paaškėjo, kad tas pats virusas sukelia ir Alzheimerio ligą - stiprėjančią silpnaprotystę. Būdas tas pats - storina kraujagysles.
Šiuos negalavimus dabar gal ir gydys geriau, kai žino nuo ko.
Bet virusų bendra prigimtis tam trukdo: jie slypi ląstelių viduje, todėl vaistai jų nepasiekia, neveikia. Juos įveikia tik imuninė sistema.
Be to, pažeidimai dažnai - negrįžtami.
Pasirodo silpnaprotystė ar širdies ligos užkrečiamos. Jos vystosi bet kuriame amžiuje. ... Kuo esi kvailesnė, tuo anksčiau.
Jaunimo neapykanta seniams ir senėms nepagrįsta. Senatvė yra pasekmė - ne priežastis. O ir pats jaunimas, kai pažiūri kas kalba nepilnaprotiškai, ne toks jau jaunas... ir sparčiai sensta...

2017 metais mokslainiai rado, kad gerklės gonorėja plinta ne vien lytiškai, bet ir seilėmis.
Jie ramina, neva užkrečia tik burna burnon, arba burna ant lytinių organų. Neva į žanduką neužkrės. Bet manau, kad nėra toli nuo žanduko iki kitų vietų. Manau, užkrės irgi. Jei ne tave, tai bent tą, kuris sekantis tave laižys kaip lėlę...

Draugystę rodyk ne "lytinėmis paslaugomis", o "viešais darbais". Dažnai jos niekaip nereikia rodyti. Draugystė yra nuolatinė busena. Iš jos vos retkarčiais seka veiksmai - tiktai kai tikrai prireikia, net ir po 10 metų. Bet iš veiksmų draugystė neseka niekada. ... Gali sekti nebent pažintis. Nepainiok meilės, pažinčių, ir draugystės. Lietuviai tai dažnai "suplaka" į vieną.

Draugauti Lietuvis nemoka. Taigi, ko verti jo bučiniai? Koks jų tikslas? Jei ne draugystė... tuomet...

Mergų grožis
Šia pasaka neraginu tavęs trokšti būti gražia, dažytis, pjaustyti savo kūną.
Tai tik mokslinė įdomybė.

1975 metais rusų mokslainis Rėsovskis pasakojo apie gyvenimą. 1920-1945 metais jis tyrė genetiką. Valdžios pavedimu išvažiavo dirbti į Vokietiją, bendradarbiauti tarp tautų. 1937 metais jį atšaukė. Bet jis nepakluso. Pasiliko užsienyje. Nes bijojo, kad Tarybų Sąjunganužudys. Pažįstami jam rašė, kad grįžti pavojinga. Tais laikais daug žudė:
http://andrius.saugokmedi.lt/karas#Oktabr
1945 metais jį, matyt, pagavo Rusijos valdžia. Pasodino už tai, kad negrįžo. Vos nesupūdė koncentracijos stovykloje (Gulag). Valdžiai prireikė mokslainių. - Gal kokį cheminį ginklą kurti. Todėl jį ištraukė iš stovyklos, išgelbėjo.

Rėsovskis buvo maištininko, sukilėlio, plėšiko, žudiko, sadisto, žagintojo Stepano Razino palikuonis. Kresnas. Bet revoliucinė kilmė negelbėjo jo.
Rėsovskio išvaizda - Kaukaziška, o ne Kazokiška. Gal jis Irano (Persų) laivyno vado dukros palikuonis. 1669 metų vasarą Stenkos būriai sumušė laivyną Kaspijaus jūroje. Vadas pabėgo. O sūnų ir gražuolę Dukrą paėmė į nelaisvę. Stenka žagino Dukrą vietoj žmonos. 1669.08.25 Astrahanėje pažadėjo Caro vietininkams nebeplėšti. Jie ėmė iš jo supirkinėti sukauptą vagieną. Tokios šventės proga Stenka pasigėrė ir numetė Dukrą į Volgos upę, kaip padėką už grobį.
Stenka sulaužė pažadą. Toliau plėšė.
Dar sukėlė liaudies maištą 1670-1672 metais, dideliame plote, daug miestų.
Žadėjo sudeginti Maskvos popierius, rašliavą ("biurokratiją").
Stenkos Razino maištininkų buvo 200000. Dauguma jau buvo nebe Kazokų.
1671 metų balandį Stenką Raziną suėmė jo tolimesni bendrininkai. Artimus bendrininkus išgalabijo tuoj pat. O Stenką su broliu išdavė Carui. Jį kankino. Vertė atgailauti. Bet Stenka tylėjo. 1671.06.06 jį ketvirčiavo, nužudė.
Brolis išsigando ir maldavo malonės, žadėjo pasakyti ko valdžia nori. Yra gandas neva jis pasakė kur Stenka paslėpė lobį. Jo ieškojo 5 metus. Nerado. Tada neva nugalabijo ir jį. Kitas gandas sako, neva jį įkalino amžinybei.
1676 metais padvėsė ir pats caras Aleksei Mihailovič Romanov.
Po 100 metų panašų maištą sukėlė Ėmėljan Pugačiov.
Abu maištai buvo žiaurūs. Valstiečiai skerdė turčius. O tų tarnai, kariaunos - juos. Abu kartus liaudis ir jų priešai, kareiviai mylėjo Carą. Kovojo ne prieš Carą, o tik prieš jo tarnus, turčius, didikus ir vieni prieš kitus. Nors, kareiviai buvo tokie pat baudžiauninkai kaip ir maištininkai. Todėl buvo nesunku vieniems kitus priversti prisijungti, perbėgti į priešo pusę, kai viršininkas nemato, ar nužudo. Ketino nebent sodinti į sostą kitą carą, apsimetėlį.
Todėl abu tie bei vėlesni maištai pralaimėjo.
Stenka galėtų laimėti, jeigu vienytų žmones, o ne vien žudytų. Patys Maskvos gyventojai gal jam talkintų. Bet pavėlavo. 1648, 1662 metais ten liaudis sukilo. Privertė Carą derėtis. Žudė jo pakalikus. Bet jo paties nelietė.
1648 metai. Druskos maištas. Caras važiavo namo. Liaudis pribėgo ir davė jam popierius su skundais. Sargai pasielgė kaip ir Lietuvos valdininkai, pareigūnai:: suplėšė viską, o minią išvaikė, dalį pasodino į kalėjimą.
Kitą dieną minia vėl prikibo prie namo važiuojančio Caro. Tas juos vėl nuvylė. Jie ėmė siaubti ir plėšti kaltų valdininkų namus ir miestą. Sklido gandas, kad kaltus pagavo, ir jie prisipažino, kad miestą padegė Caro įsakymu, iš keršto. Minia dar labiau įtūžo. Maskva degė 3 dienas. Maištininkai ketino siaubti tik suktų valdininkų namus. Keista, kad nusiaubė daugiau ne gu pusę miesto. Gal tiek valdininkų priviso... blogų... O dar būna ir gerų. Gaunasi, beveik visas miestas - valdininkai.
Vienintelį, šį kartą Caras nusileido: atšaukė visus piktus mokesčius druskai, išskirtinę teisę prekiauti taboku ("monopolį"). Atidavė miniai sudraskyti porą valdininkų.
Kariauna perėjo maištininkų pusėn, nes jai sumažino algas. Mokama ištikimybė - laikina. Kol jam nemoka, jis tavęs nemuša. Maištininkai paskatino užveržti sau pančius: po maišto algas kariaunai ir valdininkams padidino. Išnyko galimybė maištauti nebaudžiamai.
1662 metai. Vario maištas. Caras maištininkus apgavo: vilkino derybas, sulaukė kariaunos. Anie daug ką išskerdė. Bet vis tiek liaudis nebarė jo. Stengėsi barti tik pakalikus. Caras sudorojo liaudį, kad žinotų savo vietą. Tik po to jis atšaukė varines monetas, kad neatrodytų, kad jis nusileido vėl. Vis tiek jas derėjo atšaukti. Dėl jų nuvertėjo pinigai, 15 kartų brango prekės, kilo maištas.
1650 metais maištavo liaudis Pskove, Novgorode.
1668-1676 - Solovkose, tikriausiai įkvėpti Razino. Bet tai ne Maskva. Nusikaltėlio Caro nepašalino. Gal ir neketino. Gal irgi šventai tikėjo, neva Caras geras, tik jis nežino.
Stepano Razino tėvas irgi žagino, irgi Turkę, irgi belaisvę. Tik jis su ją dar ir susituokė. Pagamino 3 vaikus.
Vyriausias brolis Ivanas kariavo prieš Lenkiją ir Lietuvą. 1665 metais nutarė grįžti namo. Galime jį vadinti Lietuvos draugu, arba bent palankiu. Už tai kunigaikštis Juri Dolgoruki jį ir kariauną pasivijo, pakorė visus.
Tai buvo Stenkai dingstis pykti ant Caro ir bajorų, didikų. Nors tai pasakojo tik užsieniečiai. O iš Rusijos valdžios, ar žmonių įrodymų nėra.
Maištą Stenka iš esmės pradėjo 1667 metais. Subūrė kariauną iš 2000 žmonių. Plėšė pirklius; didikus; žudė, arba jungė prie savęs Caro kariuomenės būrius. Pradžioje turčius plėšė ne Rusijos, o pačius gi Kazokus.
Skirtumas tarp 1667-1670 ir 1670-1672 maišto laikų buvo dingstis. Pradžioje ja buvo badas. Nežinau kodėl. Gal laisvi Kazokai tingėjo, ne dirbo, o vien kariavo su kaimynais. Pradžioje jie tik plėšė. O kai prikaupė grobio, atsiėdė, pririnko būrius sekėjų, tada jau kilo ir aukštesnės, politinės mintys apie lygybę, brolybę. Tai - jo kariaunai. O pats Stenka gal ir nuo pradžių tą svajojo.
Carai pavertė Kazokus savo nuožmiausiais sargais. Jie raiti vaikė minias, maištus, kapojo kardais. Po visą Rusijos Imperiją, Lietuvos irgi, liaudis jų nekentė labiausiai. - Žmonės be namų ir sąžinės.
Po 1917 metų Komunistai ėmė Kazokus žudyti.

Darbo metu Rėsovskis bendravo su pasaulio mokslainiais. Keliavo.
Kaip ir visus vyrus, visus juos domino visos moterys.
Jie sumanė "mokslą" tirti mergų grožį, įvertinti jį tiksliai.
Jie užrašydavo sutiktų mergų grožį 5 balų skalėje. Sudarė grožio žemėlapį.
Rėsovskis barė mergas pietuose nuo Romos. Jaunutės dar nieko. O 25 metų jau riebalai lenda iš po visų sijonų.

Manau, grožio žemėlapis buvo juokas. Nes moksliškai neįmanoma vos keliems vyrams aprėpti visų mergų. Tam nepakaktų visų pasaulio mokslainių.
Mokslainis per šalį keliauja trumpai. Nesutinka pakankamai mergų.
Kurie gyvenime mažiau mergų matė, stebisi labiau.
Vieną dieną graži atrodo viena, kitą - kita, o ankstesnė - nebegraži. Ypač iš pirmo žvilgsnio.
Įvairių kraštų žmonių išvaizda skirtinga. Ji truputi skiriasi net 1, toje pat, šalyje. Pavyzdžiui, Lietuvoje Klaipėdos ir Vilniaus mergos skiriasi.
Kur gyvena vyras, ar merga, prie to ir pripranta. Net prie kelmo įmanoma priprasti. Tai slopina grožio jausmą.

Rėsovskis moteris juokais vadino "babėl". - Vargu ar tai senovės miesto pavadinimas. Tikriausiai išvedė tai iš rusiško žodžio "baba". Gal mėgdžiojo žodį "kobėl", kuriuo vadina gašlius vyrus.

"Baba" yra senovinis moters pavadinimas. Panašiai, kaip vyro "mužik". Abu žodžius rusai vartoja retai. Tik filmuose apie senovę, karą, kaimą vieni kitus taip vadina.
Dar senes "babom" vadina kartais. Ir tai dažniau "staruha", arba švelniai "babuška", "babusa".
Dabar vadina "dėvka", "dėvočka", "dėvčonka", "žėnšina";
"malčik", "mužčina", "parėn", priklausomai nuo aplinkybių.

"Žėna" yra senesnis moters pavadinimas Rusioje. Vyro: "muž".
Taip rašė 10 amžiaus Pravdą - teisę (įstatymus). Senesnių raštų Rusai ir Lietuviai neturi. - Beraščiai.
Moters žudiką baudė porą kartų pigiau negu vyro. Mirties bausmę naikino visai. Kalėjimų nebuvo.
... Todėl manau "baba" vadino tik senes.

Lietuviai gi pasigriebė rusišką žodį "boba" ir be sarmatos vadina taip visas moteris, net tas, kurias tariamai gina. O jos dar ir džiaugiasi tuo. - Kvailės. Ir dėl to, kad leidžia, ar net kursto muštis, kaip asmeninį kareivį (save tariamai ginti, nusikalsti), ir dėl to, kad leidžia save pravardžiuoti. Gintis derėtų ne nuo kitų bernų, o nuo tokių "gynėjų".

Nuo 2005 m. sausio 16 d. esate 8890 žiūrovė